Carolina Panthers - Green Bay Packers

több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
lehált a stream ...

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
lehalt a stream, vki adjon már egy másikat 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
off:
D. Kizer 3/5, -12 yard ...XD

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Adamsnek ha jól tudom lejár a szerződése Green Bayben. Mit hallani mik a tervek vele kapcsolatban?
tüsi91
Cobb nem hozza amit kell, és sérülékeny. Nelson csillaga már lassan leáldozóban. Nagyon csodálkoznék ha Davante nem kapná meg a nagy lét. És igen elsősorban Cobb távozásával egybekötve. Fiatal, és bomba formában van.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
oké A-Rod k.rva jó, de ezt eddig is tudtuk...a D# viszont évek óta egy nagy f.s és ennek tapsoljunk?? egy KÖZEPES védelemmel ez az ember már 3-4 SB-t nyert volna...
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Ti hol nézitek? Le vagyok maradva, lehet Capers küldte a linket.
Tactful Cactus
60 dollárért megmondom 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
zolten Green Bay Packers 228
Észak királya visszatért!!!
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Adamsnek ha jól tudom lejár a szerződése Green Bayben. Mit hallani mik a tervek vele kapcsolatban?
tüsi91
Semmit , pedig mindenképp tartani kell , Cobb szerintem ki lesz vágva , 40 milla borzalmas sok a semmire.
több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Védelem jó lenne ha felrázná magát
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Így kell! Harcolni kell, nem nyafogni.
Celtic
Ennyi , szar a védelem ,mindenki látja , Capers is egy barom , de maccs Aaron kapar mint a barom , mi meg már temetést rendeztünk. ugyan.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Adamsnek ha jól tudom lejár a szerződése Green Bayben. Mit hallani mik a tervek vele kapcsolatban?
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
TD! ADaMS
Pep71
de gyors vagy 😊

több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Ti hol nézitek? Le vagyok maradva, lehet Capers küldte a linket.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 448 — Panthers fan
pre-snap azért még rozsdás A-Rod, én kiszúrtam h Nelsont TD fogja, ő nem 😊
empty taxi
De azt kiszúrta, hogy Adamst nem fogta senki

Perception is reality.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 479
Legalább elég hosszú drive, lesz idő Omot felébreszteni vagy véleltlenül lelökni a magasból
Gergőbácsi
Dom Capers tragikus hirtelenséggel elhunyt, miután 3 Packers-részvényes véletlenül nekiütközött, és lezuhant a Bank of America Stadium edzői páholyából. Temetéséről nem intézkednek.
több mint 6 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
ahogy elnézem van durván egyperces késésem 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Bántóan üresen volt

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Hülyeség is lenne játszatni a nickel CB-t

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
És a WR Corps illusztrálta legendás gyorsaságát is.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
nálam még csak reklám megy

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 6 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Így kell! Harcolni kell, nem nyafogni.
több mint 6 éve
Rubens Green Bay Packers 792
A király visszatért!!!!
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
YEEEESSSSS

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
TD! ADaMS
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Legalább elég hosszú drive, lesz idő Omot felébreszteni vagy véleltlenül lelökni a magasból

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.