Chicago Bears - Green Bay Packers

több mint 7 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Jó éjszakát,sziasztok!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 7 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Már csak a Vikings ellen kell valami hatalmas bírói baki a végén és meglesz a mesterhármas. Én nem tudok örülni az ilyen W-nek.
Old Green Bay
Én minden W-nek örülök,mert a kedvenc csapatom szerezte és megdolgoztak érte/ingyen nem adnak semmit/

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Timeout ? mikor ??? 😡
Breki
kellett volna egy 10 mp lepörgetés, az injury miatt, amikor már nem volt időkérésünk
Gergőbácsi
Kurvára kellett volna. Elfelejtették egy picikét. Late substitution bünti, elfelejtették azt is.
füligjimmy
Chicago elects to not have the 10-second runoff. Ennyi.
casaubon
hopp, erre nem figyeltem
Gergőbácsi
Itt a megfejtés , szal nem , nem történt műhiba.
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Már csak a Vikings ellen kell valami hatalmas bírói baki a végén és meglesz a mesterhármas. Én nem tudok örülni az ilyen W-nek.
Old Green Bay
Itt most milyen biroi bakira gondolsz a vegen? Vagy ez ironia volt? 😊
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Egyébként injury időkérés nélkül böntetésnek kellett volna lennie, és idővesztésnek. Tudtommal. Nevetséges
füligjimmy
A mai meccsen egy szavatok nem lehet. Ha meg van, az tömény elfogultság.
vidimate
Te hülye vagy a szabályok létének az értelmezéséhez is.
füligjimmy
Lehulyeztel? Jo éjszakát.
vidimate
Hagyd, beteg ez..
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Már csak a Vikings ellen kell valami hatalmas bírói baki a végén és meglesz a mesterhármas. Én nem tudok örülni az ilyen W-nek.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Gyerekek REALX, egy bearst vagy lionst sose tudnánk a bírók nélkül megverni, vagy inkább senkit.. 😀 Tisztában vagyunk vele nem kell fölöslegesen tépni a szátokat.
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Timeout ? mikor ??? 😡
Breki
kellett volna egy 10 mp lepörgetés, az injury miatt, amikor már nem volt időkérésünk
Gergőbácsi
Kurvára kellett volna. Elfelejtették egy picikét. Late substitution bünti, elfelejtették azt is.
füligjimmy
Chicago elects to not have the 10-second runoff. Ennyi.
casaubon
hopp, erre nem figyeltem

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Egyébként injury időkérés nélkül böntetésnek kellett volna lennie, és idővesztésnek. Tudtommal. Nevetséges
füligjimmy
A mai meccsen egy szavatok nem lehet. Ha meg van, az tömény elfogultság.
vidimate
Te hülye vagy a szabályok létének az értelmezéséhez is.
füligjimmy
Felesleges ezen szarakodni, flyt a hülye is védekezi ilyenkor. A Packers se fog sb-t nyerni, nekünk meg mind1 volt.

több mint 7 éve
vidimate Green Bay Packers 149
Ettől nevetségesebb csalást meccs végén nem láttam a tavalyi meccsünk óta.
füligjimmy
Múlthét? Vagy az nem számít, mert nem a Packers ellen volt?
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Timeout ? mikor ??? 😡
Breki
kellett volna egy 10 mp lepörgetés, az injury miatt, amikor már nem volt időkérésünk
Gergőbácsi
Kurvára kellett volna. Elfelejtették egy picikét. Late substitution bünti, elfelejtették azt is.
füligjimmy
így van, ezt mondták a szpíkerek is
mindenesetre kurva szarok voltunk, és grat a Bearsnek, nagyot küzdöttek

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Timeout ? mikor ??? 😡
Breki
kellett volna egy 10 mp lepörgetés, az injury miatt, amikor már nem volt időkérésünk
Gergőbácsi
Kurvára kellett volna. Elfelejtették egy picikét. Late substitution bünti, elfelejtették azt is.
füligjimmy
Chicago elects to not have the 10-second runoff. Ennyi.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem is kellenek szabályok egyébként. Legyen egy testület minden meccsen, és ők majd eldöntik, hogy mi az igazságos.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
vidimate Green Bay Packers 149
Egyébként injury időkérés nélkül böntetésnek kellett volna lennie, és idővesztésnek. Tudtommal. Nevetséges
füligjimmy
A mai meccsen egy szavatok nem lehet. Ha meg van, az tömény elfogultság.
vidimate
Te hülye vagy a szabályok létének az értelmezéséhez is.
füligjimmy
Lehulyeztel? Jo éjszakát.
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ha Fox elhuzna ettől örülnék, igy csak szimplán vállránditva leszarom ezt az egészet.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egyébként injury időkérés nélkül böntetésnek kellett volna lennie, és idővesztésnek. Tudtommal. Nevetséges
füligjimmy
A mai meccsen egy szavatok nem lehet. Ha meg van, az tömény elfogultság.
vidimate
Te hülye vagy a szabályok létének az értelmezéséhez is.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gratula a Maciknak, nem sok hiányzott... beszarás amit offense tolt az utolsó drive-ot leszámítva.

több mint 7 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Ez hihetetlen... Tudod hogy mély labda lesz és otthagyod üresen a legjobb elkapójukat.... Ezt kurvára nem érdemekte meg a Packs...Minden esetre nagy meccs lett a végére
Tomcsik
Ha viszont úgy nézed, Ennyi eladott labdával amit a Bears csinált, az méginkább igazságtalan lett volna, ha ők nyerik.
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Egyébként injury időkérés nélkül böntetésnek kellett volna lennie, és idővesztésnek. Tudtommal. Nevetséges
füligjimmy
Mintha azt mondtak volna a kozvetitesben, hogy a Bears idot kert. Gondolom, abban biztak, hogy visszakapjak a labdat.
casaubon
Lófaszt kértek időt. A bírók nem tartották be a szabályokat.
füligjimmy
Az volt !
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Le kell töltenem ezt a meccset és megnézni rendesen, mert a felét utazás vagy a szar stream miatt nem láttam, de 17p-ról így leadni a meccset... Nem tudom hányszor menti meg még MM-t Rodgers így a végén.
Eufória!
alatriste
A bírók hányszor fogják még megmenteni? Mondjuk amiatt nem kell aggódni. Nevetséges

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
vidimate Green Bay Packers 149
Egyébként injury időkérés nélkül böntetésnek kellett volna lennie, és idővesztésnek. Tudtommal. Nevetséges
füligjimmy
A mai meccsen egy szavatok nem lehet. Ha meg van, az tömény elfogultság.
több mint 7 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Grat a Chicagónak,tudtam,hogy ez a meccs kemény lesz,méltó az ősi rivalizáláshoz!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Timeout ? mikor ??? 😡
Breki
kellett volna egy 10 mp lepörgetés, az injury miatt, amikor már nem volt időkérésünk
Gergőbácsi
Kurvára kellett volna. Elfelejtették egy picikét. Late substitution bünti, elfelejtették azt is.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Le kell töltenem ezt a meccset és megnézni rendesen, mert a felét utazás vagy a szar stream miatt nem láttam, de 17p-ról így leadni a meccset... Nem tudom hányszor menti meg még MM-t Rodgers így a végén.
Eufória!


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Ez hihetetlen... Tudod hogy mély labda lesz és otthagyod üresen a legjobb elkapójukat.... Ezt kurvára nem érdemekte meg a Packs...Minden esetre nagy meccs lett a végére