Chicago Bears - Philadelphia Eagles

1 feliratkozó

több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
várható volt hogy a védelem nem fogja ezt végig bírni, ha az offense nulla
eaglesmcnabb
persze..elő kéne venni a tökösebb playbookot
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
2 pontosra vártam volna egy Phily specialt
shagi0206
Van Chicago special is, amikor a DT fut
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Hogy lehet az, hogy Trub 260 passzolt yardnál jár, tökre úgy tűnt, hogy még a 100 yardot se érte el 😀


több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
várható volt hogy a védelem nem fogja ezt végig bírni, ha az offense nulla

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
mint a tavaly az SMS, "3 éve nézem az NFL-t, és egy valamit nem értek mi az az interception"
eaglesmcnabb
"MiazaTD?"
shagi0206
Peti vagyok Taliandorogdrol, az egesz csalad a Petriotsnak szurkol, en viszont a Stielersnek. Ket eve nezzuk az NFL-t, szerintem mar minden ertunk, csak egyet nem: miert van az, hogy neha egy jatekos all az iranyito mogott, neha meg ketto? Es mi a kulonbseg egy kornerback es egy safety kozott?
casaubon
Sziasztok! Mike vagyok, jelenleg New York, Green Bay és Cleveland között ingázok. Sajnos elvesztettem a melóm a Zöld Parton de a srácaim meg ott tanulnak. A két kérdésem, hogy a Jets vagy a Browns a PO esélyesebb jövőre, illetve a piros zászlót mire kell használni és mikor?
Playoff masinában nagyon jó vagyok, további jó közvetítést.
Tactful Cactus
nincs benne újszülött vagy vizsgaidőszak. elutasítva.
petey
Soma koma vagyok Baktuttosrol, amiota csak nezem az NFL-t, a Petriotsnak szurkolok. Most mar a varandos felesegem is nezi vele meccseket, remelem, a kis pocaklako is szurkolo lesz. Az lenne a kerdesem, hogy szerintetek egy jobb edzovel Brady nem nyert volna sokkal tobb bajnoki gyurut? Beliczeck papa szerintem kiegett, latszik, hogy Brady sem tiszteli, a jatekok kozott nem is vele elemzi a jatekokat.

Ez befer?
casaubon
Bradyvel és a Pats-cel nézi a feleség?
Tactful Cactus
A feleségnek a legnagyobb riválisnak kell szurkolni, és be kell dobni valami fogadást meg a házaspár közt
fly_gulls
Feleségem utálja az NFL-t, ő a holtszezonnak szurkol
Tactful Cactus
rivers neje is 😀
Kájzerszóze
Mondjuk Rivers neje a CHargers-gyozelmeket utalhatja, azok utan garantaltan jon 9 honappal kesobb a meglepi. Szoval oktoberben jon a kovetkezo.
Stez
LJackson vagy Harbó lehet a keresztapa.
Tactful Cactus
Flakon. Igazából Harbó be akarta küldeni de neki volt gerince és beintett

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 547
2 pontosra vártam volna egy Phily specialt
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na végre vakami, eddig ezt miért nem lehetett..

több mint 5 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Mack mit fog csinálni???
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Mack a tamadoknal? Jol lattam?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha Trubisky jatekat egy szoval kellene jellemezni, az nem a konzisztens lenne.
casaubon
én a középszerűre gondoltam
Löfli
en meg a negerre

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Ha Trubisky jatekat egy szoval kellene jellemezni, az nem a konzisztens lenne.
casaubon
Rakás szar ez a gyerek is

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
na, alakul ez

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ha Trubisky jatekat egy szoval kellene jellemezni, az nem a konzisztens lenne.
casaubon
én a középszerűre gondoltam


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
ez DPI volt. aha 😀



több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
Trubi tud dobni!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
Holdingot nem fujnak

több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
maddox.......
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
mint a tavaly az SMS, "3 éve nézem az NFL-t, és egy valamit nem értek mi az az interception"
eaglesmcnabb
"MiazaTD?"
shagi0206
Peti vagyok Taliandorogdrol, az egesz csalad a Petriotsnak szurkol, en viszont a Stielersnek. Ket eve nezzuk az NFL-t, szerintem mar minden ertunk, csak egyet nem: miert van az, hogy neha egy jatekos all az iranyito mogott, neha meg ketto? Es mi a kulonbseg egy kornerback es egy safety kozott?
casaubon
Sziasztok! Mike vagyok, jelenleg New York, Green Bay és Cleveland között ingázok. Sajnos elvesztettem a melóm a Zöld Parton de a srácaim meg ott tanulnak. A két kérdésem, hogy a Jets vagy a Browns a PO esélyesebb jövőre, illetve a piros zászlót mire kell használni és mikor?
Playoff masinában nagyon jó vagyok, további jó közvetítést.
Tactful Cactus
nincs benne újszülött vagy vizsgaidőszak. elutasítva.
petey
Soma koma vagyok Baktuttosrol, amiota csak nezem az NFL-t, a Petriotsnak szurkolok. Most mar a varandos felesegem is nezi vele meccseket, remelem, a kis pocaklako is szurkolo lesz. Az lenne a kerdesem, hogy szerintetek egy jobb edzovel Brady nem nyert volna sokkal tobb bajnoki gyurut? Beliczeck papa szerintem kiegett, latszik, hogy Brady sem tiszteli, a jatekok kozott nem is vele elemzi a jatekokat.

Ez befer?
casaubon
Bradyvel és a Pats-cel nézi a feleség?
Tactful Cactus
A feleségnek a legnagyobb riválisnak kell szurkolni, és be kell dobni valami fogadást meg a házaspár közt
fly_gulls
Feleségem utálja az NFL-t, ő a holtszezonnak szurkol
Tactful Cactus
rivers neje is 😀
Kájzerszóze
Mondjuk Rivers neje a CHargers-gyozelmeket utalhatja, azok utan garantaltan jon 9 honappal kesobb a meglepi. Szoval oktoberben jon a kovetkezo.
Stez
LJackson vagy Harbó lehet a keresztapa.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Ha Trubisky jatekat egy szoval kellene jellemezni, az nem a konzisztens lenne.
több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
ez van ha nincs nyomás rajta..kurva sok ideje van
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
mint a tavaly az SMS, "3 éve nézem az NFL-t, és egy valamit nem értek mi az az interception"
eaglesmcnabb
"MiazaTD?"
shagi0206
Peti vagyok Taliandorogdrol, az egesz csalad a Petriotsnak szurkol, en viszont a Stielersnek. Ket eve nezzuk az NFL-t, szerintem mar minden ertunk, csak egyet nem: miert van az, hogy neha egy jatekos all az iranyito mogott, neha meg ketto? Es mi a kulonbseg egy kornerback es egy safety kozott?
casaubon
Sziasztok! Mike vagyok, jelenleg New York, Green Bay és Cleveland között ingázok. Sajnos elvesztettem a melóm a Zöld Parton de a srácaim meg ott tanulnak. A két kérdésem, hogy a Jets vagy a Browns a PO esélyesebb jövőre, illetve a piros zászlót mire kell használni és mikor?
Playoff masinában nagyon jó vagyok, további jó közvetítést.
Tactful Cactus
nincs benne újszülött vagy vizsgaidőszak. elutasítva.
petey
Soma koma vagyok Baktuttosrol, amiota csak nezem az NFL-t, a Petriotsnak szurkolok. Most mar a varandos felesegem is nezi vele meccseket, remelem, a kis pocaklako is szurkolo lesz. Az lenne a kerdesem, hogy szerintetek egy jobb edzovel Brady nem nyert volna sokkal tobb bajnoki gyurut? Beliczeck papa szerintem kiegett, latszik, hogy Brady sem tiszteli, a jatekok kozott nem is vele elemzi a jatekokat.

Ez befer?
casaubon
Bradyvel és a Pats-cel nézi a feleség?
Tactful Cactus
A feleségnek a legnagyobb riválisnak kell szurkolni, és be kell dobni valami fogadást meg a házaspár közt
fly_gulls
Feleségem utálja az NFL-t, ő a holtszezonnak szurkol
Tactful Cactus
Most mar megerted Al Bundyt...
Stez
egy chicagóit? nem biztos
Tactful Cactus
Csak a Polk High

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
mióta sproles 2 méter és 120 kiló lett, megéri a középső futásokat erőltetni 😀
Kájzerszóze
ejha, azért ezek a mai vitaminok meg fehérjék nem semmik
petey
nem VITAMIN teeeee 😀 VETMIN 😀 😀 😀
Kájzerszóze


jó cucc azért 😀

több mint 5 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Kurva élet faszát
MrMiksa
Magam sem mondhattam volna szebben

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ez mi volt? Nincs nyomás , semmi és idaveri a földhöz...

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
mint a tavaly az SMS, "3 éve nézem az NFL-t, és egy valamit nem értek mi az az interception"
eaglesmcnabb
"MiazaTD?"
shagi0206
Peti vagyok Taliandorogdrol, az egesz csalad a Petriotsnak szurkol, en viszont a Stielersnek. Ket eve nezzuk az NFL-t, szerintem mar minden ertunk, csak egyet nem: miert van az, hogy neha egy jatekos all az iranyito mogott, neha meg ketto? Es mi a kulonbseg egy kornerback es egy safety kozott?
casaubon
Sziasztok! Mike vagyok, jelenleg New York, Green Bay és Cleveland között ingázok. Sajnos elvesztettem a melóm a Zöld Parton de a srácaim meg ott tanulnak. A két kérdésem, hogy a Jets vagy a Browns a PO esélyesebb jövőre, illetve a piros zászlót mire kell használni és mikor?
Playoff masinában nagyon jó vagyok, további jó közvetítést.
Tactful Cactus
nincs benne újszülött vagy vizsgaidőszak. elutasítva.
petey
Soma koma vagyok Baktuttosrol, amiota csak nezem az NFL-t, a Petriotsnak szurkolok. Most mar a varandos felesegem is nezi vele meccseket, remelem, a kis pocaklako is szurkolo lesz. Az lenne a kerdesem, hogy szerintetek egy jobb edzovel Brady nem nyert volna sokkal tobb bajnoki gyurut? Beliczeck papa szerintem kiegett, latszik, hogy Brady sem tiszteli, a jatekok kozott nem is vele elemzi a jatekokat.

Ez befer?
casaubon
Bradyvel és a Pats-cel nézi a feleség?
Tactful Cactus
A feleségnek a legnagyobb riválisnak kell szurkolni, és be kell dobni valami fogadást meg a házaspár közt
fly_gulls
Feleségem utálja az NFL-t, ő a holtszezonnak szurkol
Tactful Cactus
Most mar megerted Al Bundyt...
Stez
egy chicagóit? nem biztos

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!