Cincinnati Bengals - Pittsburgh Steelers

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
15 v után megértettem mire van a térdelés. Ezt olyn balfasz csapatoknak tlálták ki, mint mi: nem vesztünk labdát és kapunk ki..

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ha jól láttam Wild Card helyen vagyunk. Tegyük el ezt Screenshot-ban, mert sokáig nem lesz ilyen.

több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Kellett azért Snell és kacsa is a Def mellé.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 197
Snelltől ilyen külső futásokat nem láttam még. Ő a kiemelendő ma nagyjából a D mellett, amely egy drive-on kívül állta a sarat. Nem volt szép W, de nekünk nincs szép W....
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ezzel a játékkal a jövő héten nagyon elver minket a Browns

több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Akkor Rudi eltiltva az idényre by Steelers?
astroid
Kíváncsi vagyok ki kezd a jövő héten. Engem a TD-n kívül Hodges sem győzött meg.
bcsarli
Mozgatta a csapatot, ennyi kell. Erre pedig alkalmasabbnak tűnik, Rénszarvas teljesen szétesett.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Megnyugodhatunk?
bcsarli
Meg 😊

több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Akkor Rudi eltiltva az idényre by Steelers?
astroid
Kíváncsi vagyok ki kezd a jövő héten. Engem a TD-n kívül Hodges sem győzött meg.

több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Megnyugodhatunk?

több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 510
Akkor Rudi eltiltva az idényre by Steelers?
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Hiányérzetem van, semmi csalás?
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Végre Dupree!!!
Egész meccsen semmi, de a végén nagyot szól 😀
Klaci79
Azért ebben a D-ben lehet bízni, bár ma kicsit gyengébbek és pechesebbek voltak.

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Végre Dupree!!!
Egész meccsen semmi, de a végén nagyot szól 😀
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Persze...na....azért az kemény, hogy az időjáratás nekünk jó, erre a QB nem lefekszik a 20 yardon, hanem kidobja....de talán az OC segíthetne, hogy ha nincs célpont megyek előre és előracsúszok....
Klemó
Ja, ajándék 30-40 másodperc.

több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 197
Valahogy be kéne gyötörni egy TD-t.
bcsarli
Elég egy first down is és gyakorlatilag nyertél.
Szokol
Elő is húztuk azt a playt, amit múltkor is a 4. játéknál......hm....meglepő, de valszinű ezt megnézte a másik fél is.....nem hiszem el....
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Esküszöm futottam volna és nekimentem volna futással negyedikre is. Ha nem sikerül, saját 10-en belülről kell kb 2 perc alatt időkérés nélkül jönnie a Cicáknak. Ha sikerült a first down, megvan a meccs.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 197
Persze...na....azért az kemény, hogy az időjáratás nekünk jó, erre a QB nem lefekszik a 20 yardon, hanem kidobja....de talán az OC segíthetne, hogy ha nincs célpont megyek előre és előracsúszok....
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Valahogy be kéne gyötörni egy TD-t.
bcsarli
Elég egy first down is és gyakorlatilag nyertél.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Valahogy be kéne gyötörni egy TD-t.
bcsarli
kizárt sajnos
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Valahogy be kéne gyötörni egy TD-t.

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
végre egyszer nem belső futás 3&1-nél és 1 szerelést le tud rázni a futó...

Watt visszajött, de nem 100% az tuti...duplázzák azért egyfolytában

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Wattal mi a helyzet? Vakon vagyok..
steelwolf
Visszajött még abban a drive-ban ha jól emlékszem.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Wattal mi a helyzet? Vakon vagyok..
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
legalább Haden felszívta magát...már illett
Klaci79
Kétszer a kezében volt basszameg.

több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Amellett, hogy szarok vagyunk ma is támadásban, a védelemnek még szerencséje sincs.