Cincinnati Bengals - Pittsburgh Steelers

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
legalább Haden felszívta magát...már illett
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Úgy tűnik Hodges is felfogta hogy NFL irányítót játszik, azóta Ő is rossz döntéseket hoz. Nem könnyű szakma 😊
bcsarli
A picsába vannak az elkapói...láthatóan....és emellett folyamatos a nyomás, omlik a zseb össze. Persze volt rossz döntése, de ez nekem bőven belefér...
Klemó
Ne is idegeld magad ezen. Tomlin olyan helyzetbe hozta magát, hogy kinevezett maga mellé egy olyan OC-t, aki csak a sérült, visszavonulás előtt álló QB-val tud mit kezdeni. Innentől kezdve ha a fene fenét eszik is, akkor is még Fitchnert fogod látni a padon a következő szezon végéig.
több mint 4 éve
altoreg79 Pittsburgh Steelers 64
Ja és Te játék 0
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Boyd is megoldotta, hogy Bush-al maradjon...a mi elkapóink nem tudnak LB-t vinni magukkal...ez nagyon érdekes, de itt egyértelmű, hogy komoly OC probléma van
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Úgy tűnik Hodges is felfogta hogy NFL irányítót játszik, azóta Ő is rossz döntéseket hoz. Nem könnyű szakma 😊
bcsarli
A picsába vannak az elkapói...láthatóan....és emellett folyamatos a nyomás, omlik a zseb össze. Persze volt rossz döntése, de ez nekem bőven belefér...
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Szerintem bebóbiskoltam..
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Úgy tűnik Hodges is felfogta hogy NFL irányítót játszik, azóta Ő is rossz döntéseket hoz. Nem könnyű szakma 😊

több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Megint......az elkapók messze a backfielden, miközben Hodges küzd a nyomással....komolyan nem hiszem el...hogy lehet ekkora balfasz az OC, de most komolyan....mint ha csak 10 yardos, vagy több play létezne....
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
2& hosszúra állandóan futunk...0-1-2-3 yardokért...hogyan lesznek nekünk ilyen gyökér OC-ink, akik ennyire nem ismerik fel, hogy mi működik és mi nem?!
Klaci79
Minden Ben-re VAN építve. offense és OC egyaránt.
Spy
Döbbenet a hívásaink többsége....de önmagában az, hogy úgy állunk fel, hogy a D a másik oldalon szinte mindig tudja mi jön. Ehhez jött hozzá Rudi gyengesége az egész meccs alatt. Hodges dinamikusan mozog és máris élet van. Az viszont, hogy kritikus 3 és 4-re kettő védő is tudja, hogy mi jön és így esélye nincs az nem az ő hibája. Egyébként az a döbbenet, hogy mint ha gyűlölnék a keresztmozgásokat.....amikor van, abból mindig veszély van...de egyébként nem csináljuk...
Klemó
Ebben volt nagy Holmes, majd Martavis. De mi mindig Seam-eket, Fly-okat, Cornereket, Postokat dobáltunk neki.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Nah jó én itt adom fel! Idén már nem vagyok hajlandó több meccset megnézni! Gratula a W-hez. Sajnos hétről hétre sikerül magunkat alulmúlni! Ennyire nem vagyok mazoista!
meme
azért még bízhatnál bennünk 😉
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
nagyon küzdünk az 1/1-ért ennyi zászlót.....
meme
Küzd a Skins is 😊

több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
És újra szép munka, Minka 😊

több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Nah jó én itt adom fel! Idén már nem vagyok hajlandó több meccset megnézni! Gratula a W-hez. Sajnos hétről hétre sikerül magunkat alulmúlni! Ennyire nem vagyok mazoista!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Ez a D ilyen....playmakerség ott, de ebben a drive-ban 3 kapitális hiba, amit egy jó D nem engedhet meg magának....ettől még persze örülés van.... 😊
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Féltem hogy TD-t kapunk, mert akkor TD kényszer lenne, azt meg nem tudjuk megoldani ma.

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Bush elbaszta aztán mekkorát mentett...huhh
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
De kellett

több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Ebben a drive-ban hajlik a D rendesen...
több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
nagyon küzdünk az 1/1-ért ennyi zászlót.....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
2& hosszúra állandóan futunk...0-1-2-3 yardokért...hogyan lesznek nekünk ilyen gyökér OC-ink, akik ennyire nem ismerik fel, hogy mi működik és mi nem?!
Klaci79
Minden Ben-re VAN építve. offense és OC egyaránt.
Spy
Döbbenet a hívásaink többsége....de önmagában az, hogy úgy állunk fel, hogy a D a másik oldalon szinte mindig tudja mi jön. Ehhez jött hozzá Rudi gyengesége az egész meccs alatt. Hodges dinamikusan mozog és máris élet van. Az viszont, hogy kritikus 3 és 4-re kettő védő is tudja, hogy mi jön és így esélye nincs az nem az ő hibája. Egyébként az a döbbenet, hogy mint ha gyűlölnék a keresztmozgásokat.....amikor van, abból mindig veszély van...de egyébként nem csináljuk...
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
TO és ennyit bírt Fincsi bácsi kihozni...laza olvasással megoldotta a Bengals...ostoba fasz...nem bírom sokáig ezt az OC-t elviselni
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Rugót illik választani házi MVP-nek?
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Boswell hál'istennek megbízható idén.

több mint 4 éve
gedam 5 694
zászlódrive
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na elbasszák az 1/1-et?