Dallas Cowboys - Philadelphia Eagles

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Remélem azért nem kezdjük el a run only mode-ot már most... 1 negyed van még Chip, pls., még nincs ez megnyerve.Hulkeinstein
dehogynem. szerinted hányszor kellene eladnotok a labdát, hogy egyáltalán megközelítsünk?
és ezzel a támadójátékkal, ami mostanában van?
több mint 9 éve
nfl_lover 912
h-ogy le-het eny-nyi-re ideges-ítőe-n besz-élni, m-int ebbe-n a júpíszi re-klámban?
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
na fiúk-Andák, most jön a Cowboys fordításStez
Miracle at the Jerrylands?
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Jah, egyébként Shady kereken 1000 yardon jelenleg!444!!44

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
na fiúk-Andák, most jön a Cowboys fordításStez
ja a másik irányba támadhatnak 😀 (remélem csak ennyi 😀)
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"Nem tudom, hogy a Dallasról vagy a félidei showról mond el többet, de totál ugyanitt lennénk, ha Pitbull irányítana és Romo lenne a fellépő." 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Azért így szétfutni a Dallast... nem gondoltam volna....Highlander
McCoy vagy értékelhetetlen ellenünk, vagy szénné fut minket. most éppen a jó cipőjét vette fel.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Remélem azért nem kezdjük el a run only mode-ot már most... 1 negyed van még Chip, pls., még nincs ez megnyerve.Hulkeinstein
Nincs. XD 😀😀

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na fiúk-Andák, most jön a Cowboys fordítás

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, akkor most sem változott
Sanchez a 3. negyedben:
Passzolt yard: 7
Futott yard: 13
Nem rossz

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Remélem azért nem kezdjük el a run only mode-ot már most... 1 negyed van még Chip, pls., még nincs ez megnyerve.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
bunyó! végre valami izgalom a meccsen


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Nem is tudom ,hogy hogy tudják a Philly szurkolók elviselni ezt a secondary-t. Én minden percben szidnám őket a helyükben.Sixo67
Ajánlom figyelmedbe a packers-eagles meccset 😊MrMiksa
Meg a Cardinalst 😀Highlander
Ott nem voltak olyan szarok, 2 nagy játék lett beszopva, azoktól függetlenül korrekt teljesítményt nyújtott a brigádmustaine
Abból a 2. meccset eldöntő baki volt. igaz kellett előtte foles szarakodása a rz-ban
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
a hangmérnök a sport tv-nél is elaludt, csak le kellene venni a háttérzenét nem?baggio
Matuz arena rock fan, és unatkozik, problem?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a hangmérnök a sport tv-nél is elaludt, csak le kellene venni a háttérzenét nem?baggio
Höri beszabadult a vezérlőterembe és nyomatja a zúzást. 😀😀
több mint 9 éve
egonj Washington Commanders 149
a hangmérnök a sport tv-nél is elaludt, csak le kellene venni a háttérzenét nem?baggio

Áá minek kellett felhoznod, már pont megfeledkeztem róla.. Most nem tudok nem arra figyelni.

HTTR
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Azért így szétfutni a Dallast... nem gondoltam volna....

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
a hangmérnök a sport tv-nél is elaludt, csak le kellene venni a háttérzenét nem?baggio
kell az izgalom

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Zúzós játékhoz zúzós zene
Ez az igazi futball

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
a hangmérnök a sport tv-nél is elaludt, csak le kellene venni a háttérzenét nem?baggio
Pont ezt akartam írni.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
a hangmérnök a sport tv-nél is elaludt, csak le kellene venni a háttérzenét nem?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Nem is tudom ,hogy hogy tudják a Philly szurkolók elviselni ezt a secondary-t. Én minden percben szidnám őket a helyükben.Sixo67
Ajánlom figyelmedbe a packers-eagles meccset 😊MrMiksa
Meg a Cardinalst 😀Highlander
Ott nem voltak olyan szarok, 2 nagy játék lett beszopva, azoktól függetlenül korrekt teljesítményt nyújtott a brigádmustaine
Azért mondom, hogy 2-3 labdát dobnak rád mélyen oszt td. mondjuk az egyik screen volt.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
innen már csak futunk

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Nem is tudom ,hogy hogy tudják a Philly szurkolók elviselni ezt a secondary-t. Én minden percben szidnám őket a helyükben.Sixo67
Ajánlom figyelmedbe a packers-eagles meccset 😊MrMiksa
Meg a Cardinalst 😀Highlander
Ott nem voltak olyan szarok, 2 nagy játék lett beszopva, azoktól függetlenül korrekt teljesítményt nyújtott a brigád

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem novemberben clutch Romo?iktriad
altatunk a visszavágóra. mi különben is idegenben játszunk jobban.slowmotion
egyébként komolyan ez jutott eszembe, olyan mintha ma főleg az edzők nem akartak volna nyerni, bár nyilván ilyen nincs