Denver Broncos - San Diego Chargers

több mint 8 éve
Foresz Denver Broncos 466 — Broncos
Ezt arra írtam hogy hülyeség amit Kubes csinál.
Lecsó
ma leht nyerünk de jövőre ha lesz Oswinak egy szar meccse nem lesz hová nyúlnia
Negritis
Ez idén baromira nem számít. Idén Osweiler csere QB, jövőre, ha contractot kap, ő lesz a kezdő. Teljesen más helyzet. (Amúgy én se hoztam volna be az öreget, nagyon meglepett a lépés. De ha ezzel nyerünk, lesz*rom 😊 )
peterk2005
Nem volt ez hülyeség,meg kellett szerintem lépni.Folyamatosan potyogtattuk el a labdákat,ez valószínúleg drasztikusan hathat a játékosok lelki állapotára,koncentrációjára.Kellett valaki akibe hirtelen meglátják a megoldást,a megváltást.
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
Most sajnálom Oswi-t, szerintem faszság az egész, amit Kubes csinál, meg amit a nézők az is...
StormST
Alap esetben ő idén csak beugró volt, ha egészséges a No.1 QB a csapatnál, akkor normális, hogy visszakerül a padra. Főleg, hogy nincs is nagy meccse, az O haldoklik, és folyamatosan ajándékozza a labdákat...
Övé lehet a jövő, de most csak helyettes
flzoli
OK, akkor kezdjen az a QB, vagy vigye be félidőben, vagy akkor, amikor a másik komolyat hibázik, de egy RB fumble után behozni, úgy, hogy saját 5-ről előtte a másik QB egy 1st down-t passzolt, nálam fasz döntés...

Azoktól a nézőktől meg, akik pár hete még lefütyülték PM-et a pályáról, ennyire örömködni az után, hogy Oswi múlt héten bevitte a PO-ba a csapatot, ugyanaz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 659 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Arra jó volt, hogy a D legalább ült egy kicsit... Minek csapágyasra hajtani őket...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
Betolatott



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remélem az extra pont nem marad ki 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
PM-el már 3 TD is van.
Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Nehéz szülés volt. 😊
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Sneakeljuk meg

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ma semmi nem sül el jól, ez beszarás....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
3-ra csak meg lesz. 😊
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na fussa meg PM a sérült lábán 😊

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha nem is adják meg, innen be kell vinni....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Most sajnálom Oswi-t, szerintem faszság az egész, amit Kubes csinál, meg amit a nézők az is...
StormST
Alap esetben ő idén csak beugró volt, ha egészséges a No.1 QB a csapatnál, akkor normális, hogy visszakerül a padra. Főleg, hogy nincs is nagy meccse, az O haldoklik, és folyamatosan ajándékozza a labdákat...
Övé lehet a jövő, de most csak helyettes

több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Nagoya azt akarjak hogy a mester passzolja meg

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
egyszer csak sikerül
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt arra írtam hogy hülyeség amit Kubes csinál.
Lecsó
ma leht nyerünk de jövőre ha lesz Oswinak egy szar meccse nem lesz hová nyúlnia
Negritis
Ez idén baromira nem számít. Idén Osweiler csere QB, jövőre, ha contractot kap, ő lesz a kezdő. Teljesen más helyzet. (Amúgy én se hoztam volna be az öreget, nagyon meglepett a lépés. De ha ezzel nyerünk, lesz*rom 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
ez is gyanús
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Nézegessék meg ezt is!! 😛
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
Bár szerintem ez se volt TD, mert megint lent volt a lába



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
kala23 New England Patriots 33
Megvan az így is
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
már megvan 😊
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
Fasza, még a TD sincs meg
StormST
Ja, de mégis



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
Fasza, még a TD sincs meg



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
megoldva
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
itt a goalline szitu 😊