Előszezon 1. hét

1 feliratkozó

több mint 9 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
azért az o elég impotens eddigbalu10
Más megközelítésben: jó a Steelers védelem. 😊

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mekkora lehet az odds most arra, hogy Henne és Hoyer lesz a 2 kezdő QB a Jags- Brownson a 6. héten?
És arra, hogy JFF és Bortles?iktriad
Szerintem Hoyer kezdő lesz még, viszont Henne-nek adok max 2 meccset, ha így folytatjaToto21
Ellenetek villognia kéne majd péntek hajnalban, mert ha ott is Blake tündököl, akkor már nem csak Pete Prisco fogja bekövetelni a csapatba.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mekkora lehet az odds most arra, hogy Henne és Hoyer lesz a 2 kezdő QB a Jags- Brownson a 6. héten?
És arra, hogy JFF és Bortles?iktriad
Ha Henne fos lesz, szerintem akkor sem teszik be Bortlest kezdeni.Stez
Nem hiszem. Az azért már teljesen szembe menne Gus filozófiájával ("az játszik, aki kiérdemli").iktriad
szóval lehet hogy 8-an álltok ki?

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mekkora lehet az odds most arra, hogy Henne és Hoyer lesz a 2 kezdő QB a Jags- Brownson a 6. héten?
És arra, hogy JFF és Bortles?iktriad
Ha Henne fos lesz, szerintem akkor sem teszik be Bortlest kezdeni.Stez
Nem hiszem. Az azért már teljesen szembe menne Gus filozófiájával ("az játszik, aki kiérdemli" ).
több mint 9 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
azért az o elég impotens eddig

több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Mekkora lehet az odds most arra, hogy Henne és Hoyer lesz a 2 kezdő QB a Jags- Brownson a 6. héten?
És arra, hogy JFF és Bortles?iktriad
Szerintem Hoyer kezdő lesz még, viszont Henne-nek adok max 2 meccset, ha így folytatja
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mekkora lehet az odds most arra, hogy Henne és Hoyer lesz a 2 kezdő QB a Jags- Brownson a 6. héten?
És arra, hogy JFF és Bortles?iktriad
Ha Henne fos lesz, szerintem akkor sem teszik be Bortlest kezdeni.

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 446
C.Brown nem lesz elég
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mekkora lehet az odds most arra, hogy Henne és Hoyer lesz a 2 kezdő QB a Jags- Brownson a 6. héten?
És arra, hogy JFF és Bortles?
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
na JJ...pont ezt várjuk 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Na ennyit akartam büdösbogàr a hàtàn, mèk alunni, jóccakàt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Fú ez de szar eddig.
A Browns D# amúgy sokaknak fájni fog idén (is).Bazzani
Amíg Stafford volt fenn, addig elég tűrhető volt, sőt... Bár TE játékot annyit nem vettem észre. A védelem egy játékot nyelt be igazán, és a sec elég jól ment az elkapókkal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mondj olyat, aki nálatok lett 😀Stez
Angermustaine
Sem.Stez
Prosinski. Még mindig az NFLben van, ezt senki nem nézte volna ki belőle 3 éve. 😀iktriad
Értem. Én meghatározó játékost kérdeztem, ami nálatok ezek szerint már az, aki 3-4 év után nem a mekiben árulja a hamburgert.
Az a komoly. 😀Stez
A te kritériumodba max Shorts fér bele. 😕
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JPP elég jól felpörgött😀Asbee
A Mara nővérek (Kate és Rooney)vajon kint vannak a meccsen? Csak mert a közvetlen rokonaiké mind a két nálatok jelenleg pályán lévő csapat. 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Értem. Én meghatározó játékost kérdeztem, ami nálatok ezek szerint már az, aki 3-4 év után nem a mekiben árulja a hamburgert.
Az a komoly. 😀Stez
nem mintha a Colts sorra húzná a sztárokat 3. napon

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fú ez de szar eddig.
A Browns D# amúgy sokaknak fájni fog idén (is).

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
mondj olyat, aki nálatok lett 😀Stez
Angermustaine
Sem.Stez
Prosinski. Még mindig az NFLben van, ezt senki nem nézte volna ki belőle 3 éve. 😀iktriad
Értem. Én meghatározó játékost kérdeztem, ami nálatok ezek szerint már az, aki 3-4 év után nem a mekiben árulja a hamburgert.
Az a komoly. 😀

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
JPP elég jól felpörgött😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Azért az is komoly, hogy bemondták az 58-as szabálytalankodott, de ő (Herzlich) pályán sem volt...😀Asbee
Lehet, valamit rosszalkodott az oldavonal mellett és a bíró precedens jelleggel megbüntette.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mondj olyat, aki nálatok lett 😀Stez
Angermustaine
Sem.Stez
Prosinski. Még mindig az NFLben van, ezt senki nem nézte volna ki belőle 3 éve. 😀
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért az is komoly, hogy bemondták az 58-as szabálytalankodott, de ő (Herzlich) pályán sem volt...😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Görög milyen blokkot tölt xDmustaine
Paragulisz? Neki nem verte be az orrát nemrég Charlie Firpo?
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Hitner hozza a formát 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a detroit TV Joel Bitoniót Paulnak írta :p O a vége Lotus!Höri
Nagy ügy, nálunk pár éve Luke McCown McGowennek írta egész meccsen a helyi TV. Baromi jól játszott, szóval lehet, nem is Luke volt. 😀😀iktriad
McGowen és O'Hara! 33-as kocsi. Parancsnok: O'Hara.
Kirby és Walsh 44-es kocsi. Kirby a parancsnok.Höri
"A következő 12 hétben megtanuljátok hogy kell rendőrautót vezetni 360al és megkülönböztetni a marijuánát a petrezselyemtől"
Egyébként McBride kapitány ajtaja még mindig nyitva van mindenki előtt?iktriad
szétnézünk a 16-os dokk körül

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jennings, újabb ex jaguár😀Asbee
Jennings 4 president 😀lotus86
Gene Smith egyetlen igazi steal pickje volt 4 év alatt. Mondjuk nem nálunk lesz meghatározó játékos. 😕iktriad
mondj olyat, aki nálatok lett 😀Stez
Angermustaine
Sem.