Green Bay Packers - New York Giants

1 feliratkozó

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Kapjunk ki szoros meccsen hélmerrivel, de ez nem lesz szoros, már az alapszakaszban látottak alapján.
gyurczi
de az lesz
több mint 7 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Kapjunk ki szoros meccsen hélmerrivel, de ez nem lesz szoros, már az alapszakaszban látottak alapján.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Ismétlés alapján tok jogos, lökött Cobb. Pont mint 4 játékos ugyanabban a playben.
vidimate
Ennyi, ha emiatt lefújták volna, akkor jobb ha megszűnik az NFL és mindenki elmegy pl balettozni és ezt úgy mondom, hogy nem vagyok a legnagyobb GB fan. 😀
Cypress
Max akkor kapnál agyfaszt ha Brady csinálna ilyet ellenetek...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
gedam 5 699
WTF? Ez a duma, hogy a rosszabb vezet meg nem érdemeljük meg. Ezt a játékot pontra játszák emlékeim szerint.
zsoltee
attól még van egy csapat, amelyik felvisz egy tökéletes taktikát, uralja a meccset, míg a másik meg arra alapoz, hogy az irányítójuk majd elkígyóz 4 védő mellett, felbassza és td. bocsánat, ha nem szimpatizálok ezzel, mert ez egy esetleges szar, remélem besül.
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 364 — LIGHTS OUT!
"Everytime Aaron Rodgers completes a Hail Mary a fat girl in Wisconsin cums cheese"

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
most visszajátszották... tényleg két kézzel lökött Cobb, és elég nagyot, mert addig a nyakán volt a védő hozzá közel
Chargers LT
Az nem számit...

Amúgy csak én gondolom úgy hogy ez a gb keret rodgers nélkül egy kalap szar lenne? Esküszöm a bears keret jobb ennél
davemayer
Az lehet, de nálunk az edzői stáb legalább -5 ös hendikepp

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ismétlés alapján tok jogos, lökött Cobb. Pont mint 4 játékos ugyanabban a playben.
vidimate
mint egy Premier leauge szöglet vagy beadás kb 😀 döntsd el h ki nem volt szabálytalan 😀
Pep71
Mindenki ünnepli Richardsont a tegnapi első TD-ért és a hihetetlen "pincér" elkapásért, pedig közben olyan facemaskot nyomott, hogy azóta is próbálják a védő fejét visszacsavarni. Szerencséje volt, hogy a spori nem látta meg a forgalomban mint most Cobbnál. Szerintem nem ezen múlik eddig, hanem hogy a Giants O gyenge hetek óta.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Szerintem maradjuk annyiban ezzel a Szent Marival kapcsolatban, hogy dobható lett volna, de így is védhető, hogy nem repült rá. Slussz, lépjünk tovább.
Mazzu
korrekt nyilatkozat!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
vidimate Green Bay Packers 149
Nem vagyok annyira otthon a GB lineupjaban, ennek a jordi nelsonnak a kiesese mennyire nagy ervagas egy tizes skalan?
akdestroyer
11,5
gamerkr
Es ez hatvanyozodik egy esetleges továbbjutás esetén.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Nem vagyok annyira otthon a GB lineupjaban, ennek a jordi nelsonnak a kiesese mennyire nagy ervagas egy tizes skalan?
akdestroyer
mióta kidőlt a Packers szerzett két TD-t

-5


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Ismétlés alapján tok jogos, lökött Cobb. Pont mint 4 játékos ugyanabban a playben.
vidimate
Ennyi, ha emiatt lefújták volna, akkor jobb ha megszűnik az NFL és mindenki elmegy pl balettozni és ezt úgy mondom, hogy nem vagyok a legnagyobb GB fan. 😀
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
most visszajátszották... tényleg két kézzel lökött Cobb, és elég nagyot, mert addig a nyakán volt a védő hozzá közel
Chargers LT
Az nem számit...

Amúgy csak én gondolom úgy hogy ez a gb keret rodgers nélkül egy kalap szar lenne? Esküszöm a bears keret jobb ennél

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Mazzu New York Giants 1 673
Szerintem maradjuk annyiban ezzel a Szent Marival kapcsolatban, hogy dobható lett volna, de így is védhető, hogy nem repült rá. Slussz, lépjünk tovább.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Nem vagyok annyira otthon a GB lineupjaban, ennek a jordi nelsonnak a kiesese mennyire nagy ervagas egy tizes skalan?
akdestroyer
9,5

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem vagyok annyira otthon a GB lineupjaban, ennek a jordi nelsonnak a kiesese mennyire nagy ervagas egy tizes skalan?
akdestroyer
11,5

több mint 7 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Nem az ellenfél teljesítménye idegesít, hogy szarok, mert jó a D, és mégis 14 pontjuk van, hanem az a fos 6 pont, amit mi felraktumk.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 7 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Nem vagyok annyira otthon a GB lineupjaban, ennek a jordi nelsonnak a kiesese mennyire nagy ervagas egy tizes skalan?

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 364 — LIGHTS OUT!
Faszfejkoszt muszáj mindenhova belinkelni 😊
ThundersNFL
Köl a kútúra.

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Mindenki csodálkozik pedig elég lett volna előre elolvasni a lions topicot 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Ismétlés alapján tok jogos, lökött Cobb. Pont mint 4 játékos ugyanabban a playben.
vidimate
mint egy Premier leauge szöglet vagy beadás kb 😀 döntsd el h ki nem volt szabálytalan 😀
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
most visszajátszották... tényleg két kézzel lökött Cobb, és elég nagyot, mert addig a nyakán volt a védő hozzá közel
Chargers LT
Most nem azért, hogy védjem a GB-t, de kapták ők már ennél sokkal vitatottabb HM-t, akkor emlékeim szerint mindenki természetesnek tartotta, hogy Wilsonéknak megítélték. Emlékeztetőül:
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Faszfejkoszt muszáj mindenhova belinkelni 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
most visszajátszották... tényleg két kézzel lökött Cobb, és elég nagyot, mert addig a nyakán volt a védő hozzá közel

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
vidimate Green Bay Packers 149
Ismétlés alapján tok jogos, lökött Cobb. Pont mint 4 játékos ugyanabban a playben.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
a 7-6 is kibaszottul irreális eredmény volt, ez így már no comment kategória..
de ha jó csapat vagyunk akkor szépen fel kell állni ebből, 8 pont lófasz
Szesze
Csak ennek az O-nak ez túl sok
gyurczi
nyilván többet kell kockáztatni, de simán bennünk van a fordítás, csak össze kell szedni az öltözőben a csapatot. Ha ebből visszajövünk akkor SBt fogunk játszani idén, ebben biztos vagyok.
Egyébként visszanézve ez egy kibaszott nagy lökés volt, totál szabálytalan az egész..