Green Bay Packers - New York Giants

1 feliratkozó

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
most visszajátszották... tényleg két kézzel lökött Cobb, és elég nagyot, mert addig a nyakán volt a védő hozzá közel
Chargers LT
Az nem számit...

Amúgy csak én gondolom úgy hogy ez a gb keret rodgers nélkül egy kalap szar lenne? Esküszöm a bears keret jobb ennél
davemayer
Nem szerintem is. Bár ez attól függ kit ültetsz Rodgers helyére. OL ok, a WR sor ok közeli, futó szekció Lacy nélkül még Montyval nem derült ki konstansan mire képes, a védelemben a safety kettősön kívül nincs kiemelkedő egység. Daniels király, a LB sor átlagos. Rodgers nélkül 8-8 körülinél jobb csapat nehezen lennénk.
alatriste
Sztem a wr sor nem ok egyaltalan, 8mp kell h elszakadjanak
davemayer
Nelsonra rossz szó nem lehet még mindig minőségi első számú elkapó és Adams is jó lett idén. Nyilván nem lenne 2 1000 yardos WR Rodgers nélkül, de Adams idén tud szeparálódni, Cobb meg ha egészséges lenne végre egy remek slot WR (mondjuk 10M nem ér de itt nem is ez volt a kérdés).


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Phillyben örülnének egy ilyen WR szekciónak is.
shagi0206
felének is..ú

több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Phillyben örülnének egy ilyen WR szekciónak is.
shagi0206
Nem kell mindig a kisebbet bántani. 😕

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Phillyben örülnének egy ilyen WR szekciónak is.
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Egyébként manapság már annyira kicsi a különbség a ligaelit csapatok között, hogy szerencse nélkül már nagyon nehéz SB-t nyerni. Volt már ennél sokkal szarabb bírói ítélet is, szóval lapozzunk és reménykedjünk, hogy a Giants hamarosan visszabasz egyet.

Szerkesztette: Cypress
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
most visszajátszották... tényleg két kézzel lökött Cobb, és elég nagyot, mert addig a nyakán volt a védő hozzá közel
Chargers LT
Az nem számit...

Amúgy csak én gondolom úgy hogy ez a gb keret rodgers nélkül egy kalap szar lenne? Esküszöm a bears keret jobb ennél
davemayer
Nem szerintem is. Bár ez attól függ kit ültetsz Rodgers helyére. OL ok, a WR sor ok közeli, futó szekció Lacy nélkül még Montyval nem derült ki konstansan mire képes, a védelemben a safety kettősön kívül nincs kiemelkedő egység. Daniels király, a LB sor átlagos. Rodgers nélkül 8-8 körülinél jobb csapat nehezen lennénk.
alatriste
Sztem a wr sor nem ok egyaltalan, 8mp kell h elszakadjanak
davemayer
azt adom bőven nem ok a wr sor.
több mint 7 éve
Mazzu New York Giants 1 673
Szerintem Sheppard már nem játszott volna idén, ha emiatt elvesztik a labdát.
shagi0206
hát hiszen abból valszeg pont lett volna, és mehetnének haza 😀
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Szerintem Sheppard már nem játszott volna idén, ha emiatt elvesztik a labdát.
shagi0206
mondjuk akkor vszínű a csapat többi tagja sem, mert kiesünk 😊
Szesze
Idén. 2017-ben 😊
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
most visszajátszották... tényleg két kézzel lökött Cobb, és elég nagyot, mert addig a nyakán volt a védő hozzá közel
Chargers LT
Az nem számit...

Amúgy csak én gondolom úgy hogy ez a gb keret rodgers nélkül egy kalap szar lenne? Esküszöm a bears keret jobb ennél
davemayer
Igen, valószínűleg csak te.

Perception is reality.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szerintem Sheppard már nem játszott volna idén, ha emiatt elvesztik a labdát.
shagi0206
mondjuk akkor vszínű a csapat többi tagja sem, mert kiesünk 😊
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
most visszajátszották... tényleg két kézzel lökött Cobb, és elég nagyot, mert addig a nyakán volt a védő hozzá közel
Chargers LT
Az nem számit...

Amúgy csak én gondolom úgy hogy ez a gb keret rodgers nélkül egy kalap szar lenne? Esküszöm a bears keret jobb ennél
davemayer
Nem szerintem is. Bár ez attól függ kit ültetsz Rodgers helyére. OL ok, a WR sor ok közeli, futó szekció Lacy nélkül még Montyval nem derült ki konstansan mire képes, a védelemben a safety kettősön kívül nincs kiemelkedő egység. Daniels király, a LB sor átlagos. Rodgers nélkül 8-8 körülinél jobb csapat nehezen lennénk.
alatriste
Sztem a wr sor nem ok egyaltalan, 8mp kell h elszakadjanak

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Szerintem Sheppard már nem játszott volna idén, ha emiatt elvesztik a labdát.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
fasza kezdés a Dtől ,megint, gyerünk!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
most visszajátszották... tényleg két kézzel lökött Cobb, és elég nagyot, mert addig a nyakán volt a védő hozzá közel
Chargers LT
Az nem számit...

Amúgy csak én gondolom úgy hogy ez a gb keret rodgers nélkül egy kalap szar lenne? Esküszöm a bears keret jobb ennél
davemayer
Nem szerintem is. Bár ez attól függ kit ültetsz Rodgers helyére. OL ok, a WR sor ok közeli, futó szekció Lacy nélkül még Montyval nem derült ki konstansan mire képes, a védelemben a safety kettősön kívül nincs kiemelkedő egység. Daniels király, a LB sor átlagos. Rodgers nélkül 8-8 körülinél jobb csapat nehezen lennénk.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Mazzu New York Giants 1 673
Nem igaz, hogy mindenből kijön, kezdem irigységből utálni 😀
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Ismétlés alapján tok jogos, lökött Cobb. Pont mint 4 játékos ugyanabban a playben.
vidimate
Ennyi, ha emiatt lefújták volna, akkor jobb ha megszűnik az NFL és mindenki elmegy pl balettozni és ezt úgy mondom, hogy nem vagyok a legnagyobb GB fan. 😀
Cypress
Max akkor kapnál agyfaszt ha Brady csinálna ilyet ellenetek...
ThundersNFL
És akkor jönne a marygate meg a marycheat és a többi szokásos szöveg...
Burkus
A marycheat nem én vagyok, az iktriad kérem.
több mint 7 éve
gedam 5 699
WTF? Ez a duma, hogy a rosszabb vezet meg nem érdemeljük meg. Ezt a játékot pontra játszák emlékeim szerint.
zsoltee
attól még van egy csapat, amelyik felvisz egy tökéletes taktikát, uralja a meccset, míg a másik meg arra alapoz, hogy az irányítójuk majd elkígyóz 4 védő mellett, felbassza és td. bocsánat, ha nem szimpatizálok ezzel, mert ez egy esetleges szar, remélem besül.
gedam
ki a tök alapozott rá? Ez volt az egyetlen egy opció az adott szituban.
gamerkr
nem is csak arról beszéltem
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Ilyen komoly diskurzust még nem láttam PO eredménykövetőben... :o

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Mazzu New York Giants 1 673
na ilyenkor jó Harris, de visszahordóként... hááát
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ismétlés alapján tok jogos, lökött Cobb. Pont mint 4 játékos ugyanabban a playben.
vidimate
Ennyi, ha emiatt lefújták volna, akkor jobb ha megszűnik az NFL és mindenki elmegy pl balettozni és ezt úgy mondom, hogy nem vagyok a legnagyobb GB fan. 😀
Cypress
Max akkor kapnál agyfaszt ha Brady csinálna ilyet ellenetek...
ThundersNFL
És akkor jönne a marygate meg a marycheat és a többi szokásos szöveg...
több mint 7 éve
vidimate Green Bay Packers 149
WTF? Ez a duma, hogy a rosszabb vezet meg nem érdemeljük meg. Ezt a játékot pontra játszák emlékeim szerint.
zsoltee
attól még van egy csapat, amelyik felvisz egy tökéletes taktikát, uralja a meccset, míg a másik meg arra alapoz, hogy az irányítójuk majd elkígyóz 4 védő mellett, felbassza és td. bocsánat, ha nem szimpatizálok ezzel, mert ez egy esetleges szar, remélem besül.
gedam
Ez azért erős leegyszerűsítés. A GB-nek sem ez volt a terve, de mit tudsz tenni ha a szar game plan ellenére van egy playmakered?
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 402
WTF? Ez a duma, hogy a rosszabb vezet meg nem érdemeljük meg. Ezt a játékot pontra játszák emlékeim szerint.
zsoltee
attól még van egy csapat, amelyik felvisz egy tökéletes taktikát, uralja a meccset, míg a másik meg arra alapoz, hogy az irányítójuk majd elkígyóz 4 védő mellett, felbassza és td. bocsánat, ha nem szimpatizálok ezzel, mert ez egy esetleges szar, remélem besül.
gedam
Nekünk is van gameplan, csak ma nem működik
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Ismétlés alapján tok jogos, lökött Cobb. Pont mint 4 játékos ugyanabban a playben.
vidimate
Ennyi, ha emiatt lefújták volna, akkor jobb ha megszűnik az NFL és mindenki elmegy pl balettozni és ezt úgy mondom, hogy nem vagyok a legnagyobb GB fan. 😀
Cypress
Max akkor kapnál agyfaszt ha Brady csinálna ilyet ellenetek...
ThundersNFL
Az biztos, már készítem is a defibrillátort a meccsünkre. 😀
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Kapjunk ki szoros meccsen hélmerrivel, de ez nem lesz szoros, már az alapszakaszban látottak alapján.
gyurczi
wow, azt mondod, hogy a végén lesz még egy HM?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
WTF? Ez a duma, hogy a rosszabb vezet meg nem érdemeljük meg. Ezt a játékot pontra játszák emlékeim szerint.
zsoltee
attól még van egy csapat, amelyik felvisz egy tökéletes taktikát, uralja a meccset, míg a másik meg arra alapoz, hogy az irányítójuk majd elkígyóz 4 védő mellett, felbassza és td. bocsánat, ha nem szimpatizálok ezzel, mert ez egy esetleges szar, remélem besül.
gedam
ki a tök alapozott rá? Ez volt az egyetlen egy opció az adott szituban.