Houston Texans - New England Patriots

több mint 2 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Annyi a pozitívum, hogy emptynek nem lesz igaza.. Ez a Mac gyereke elég jó az RPO-ban, l adja el! A TE passzok végig úgy jöttek ma.. Csak pozitívan gyerekek! 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
0 db jó blokkal nehéz screent játszani
jamaicababa
azért mi nem adjuk fel
zinedine5
de mert ez f.sz JMd screenezik amikor nem megy... Megint egy igéretes kuka drive

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Jól haladunk, de a RZ-ben elfogy a tudomány
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
0 db jó blokkal nehéz screent játszani
jamaicababa
azért mi nem adjuk fel
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Screen 3&14-re?
több mint 2 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
0 db jó blokkal nehéz screent játszani

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
red zone elég komoly ellenfelünk
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Harris lesérült? Úgy látom, ez kellett hogy végre tökös passzokat hívjunk. Bár még mindig a pálya közepét támadjuk.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Durva, hogy ez még mindig röhögve nyerhető meccs.
több mint 2 éve
southmiki New England Patriots Alabama Crimson Tide 634
Kérdés hogy mit kezdünk a top 5 pickel. Wr, és a sec. a legnagyobb hiányposzt,de ide akárkikek hoztunk a drafton nem tudtuk beépítetlen .
southmiki
Simán OT pick, de még későbbi körben is simán kell OL pick.
manuszka86
Csak a baj hogy nem ott vernek meg minket.
több mint 2 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
jééé a D csak egy félidőt aludt 😊

több mint 2 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Kérdés hogy mit kezdünk a top 5 pickel. Wr, és a sec. a legnagyobb hiányposzt,de ide akárkikek hoztunk a drafton nem tudtuk beépítetlen .
southmiki
Simán OT pick, de még későbbi körben is simán kell OL pick.

több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ha a jövő heti meccset országos kettesre veszem és 1-5-el fogunk állni, az azért alulmúlja a várakozásaimat, rebuild ide vagy oda. Chargers, Browns, két Bills, Miami Miamiban - egy előkelő draftpick is összejöhet.
Burkus
Top 5?
ThundersNFL
Körülbelül. Én gyors számítással 4-13-ra jutottam (Jags, Falcons, Jets (bár az már nem olyan biztos)) Az akár egy negyediket is érhet.
Burkus
A pats.hu-n ugyanennyit tippeltem...
Én voltam a legpesszimistább...
ThundersNFL
Kérdés hogy mit kezdünk a top 5 pickel. Wr, és a sec. a legnagyobb hiányposzt,de ide akárkikek hoztunk a drafton nem tudtuk beépítetlen .
southmiki
Se wr se cb ne jöjjön csak O fal ember mert annál nagyobb needünk nincs legalább 3 picket rááldoznék

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
southmiki New England Patriots Alabama Crimson Tide 634
Ha a jövő heti meccset országos kettesre veszem és 1-5-el fogunk állni, az azért alulmúlja a várakozásaimat, rebuild ide vagy oda. Chargers, Browns, két Bills, Miami Miamiban - egy előkelő draftpick is összejöhet.
Burkus
Top 5?
ThundersNFL
Körülbelül. Én gyors számítással 4-13-ra jutottam (Jags, Falcons, Jets (bár az már nem olyan biztos)) Az akár egy negyediket is érhet.
Burkus
A pats.hu-n ugyanennyit tippeltem...
Én voltam a legpesszimistább...
ThundersNFL
Kérdés hogy mit kezdünk a top 5 pickel. Wr, és a sec. a legnagyobb hiányposzt,de ide akárkikek hoztunk a drafton nem tudtuk beépítetlen .
több mint 2 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Körülbelül. Én gyors számítással 4-13-ra jutottam (Jags, Falcons, Jets (bár az már nem olyan biztos)) Az akár egy negyediket is érhet.
Burkus
hát én 3 W-nél többet nem látok ebben a csapatban de cáfoljanak rám!

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 414
A látottak tükrében Sony Michel elcserélése sem volt indokolt. Bolden a rotációs futó?
Burkus
Azért ez a fumbli Taylortól elég szerencsétlen volt, nem varrnám teljes mértékben a nyakába.

több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
kemény 2 yardot haladtunk 3 kísérletből fasza....
manuszka86
De haladtunk....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ha a jövő heti meccset országos kettesre veszem és 1-5-el fogunk állni, az azért alulmúlja a várakozásaimat, rebuild ide vagy oda. Chargers, Browns, két Bills, Miami Miamiban - egy előkelő draftpick is összejöhet.
Burkus
Top 5?
ThundersNFL
Körülbelül. Én gyors számítással 4-13-ra jutottam (Jags, Falcons, Jets (bár az már nem olyan biztos)) Az akár egy negyediket is érhet.
Burkus
Wyatt 12-4-et tippelt?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Középfutás, középfutás, screen..
Nem is JMD lenne

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 2 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
kemény 2 yardot haladtunk 3 kísérletből fasza....

több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Ha a jövő heti meccset országos kettesre veszem és 1-5-el fogunk állni, az azért alulmúlja a várakozásaimat, rebuild ide vagy oda. Chargers, Browns, két Bills, Miami Miamiban - egy előkelő draftpick is összejöhet.
Burkus
Top 5?
ThundersNFL
Körülbelül. Én gyors számítással 4-13-ra jutottam (Jags, Falcons, Jets (bár az már nem olyan biztos)) Az akár egy negyediket is érhet.
Burkus
A pats.hu-n ugyanennyit tippeltem...
Én voltam a legpesszimistább...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Istenem, még ezt a mezonypoziciot is elbasszak

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A látottak tükrében Sony Michel elcserélése sem volt indokolt. Bolden a rotációs futó?
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Beszarok, de bénák vagyunk
több mint 2 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
mi a tökömnek akarunk futni? totál nem megy....