Houston Texans - New England Patriots

több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Loooool

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Dugger rengeteget fejlődött

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 23 228 — nabege2@yahoo.com
Eléggé blokkolatlan volt a védő. De Harris beküzdötte magát. Jól értettem, hogy azt mondták, hogy mi vagyunk a második legrosszabbak RZ-ban a Giants után?
Burkus
Ki is volt írva 😊
NB2
Kösz. Dolgozom kicsit meccsnézés közben és amikor áll a játék, csak hallom a szpíkereket, azért nem láttam.
Burkus
Sorry nem tudtam.
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Eléggé blokkolatlan volt a védő. De Harris beküzdötte magát. Jól értettem, hogy azt mondták, hogy mi vagyunk a második legrosszabbak RZ-ban a Giants után?
Burkus
Ki is volt írva 😊
NB2
Kösz. Dolgozom kicsit meccsnézés közben és amikor áll a játék, csak hallom a szpíkereket, azért nem láttam.
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Eléggé blokkolatlan volt a védő. De Harris beküzdötte magát. Jól értettem, hogy azt mondták, hogy mi vagyunk a második legrosszabbak RZ-ban a Giants után?
Burkus
Ki is volt írva 😊
NB2
Hát az nem válik dicsőségünkre…

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 23 228 — nabege2@yahoo.com
Eléggé blokkolatlan volt a védő. De Harris beküzdötte magát. Jól értettem, hogy azt mondták, hogy mi vagyunk a második legrosszabbak RZ-ban a Giants után?
Burkus
Ki is volt írva 😊
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 726
Gyönyörű kihagyott XP 😀
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 695
Eddig jók az extra pontok
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 23 228 — nabege2@yahoo.com
ST csapatok kitesznek magukért 😊
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Eléggé blokkolatlan volt a védő. De Harris beküzdötte magát. Jól értettem, hogy azt mondták, hogy mi vagyunk a második legrosszabbak RZ-ban a Giants után?
több mint 2 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
De ezt nem látták! 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 2 éve
Imitheking New England Patriots 1 875
Pofas drive volt.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 23 228 — nabege2@yahoo.com
Nyögvenyelős volt a TD 😊
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az O# viszont eddig impresszív! 😀
kyobalu
Kivéve, hogy még innen is láttam, hogy a 1st&goal Harris futás lesz középre. Le is stoppolták a LOS-en.
több mint 2 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Az O# viszont eddig impresszív! 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nyugodtság van, sok van még a meccsből.
Solymi
Ettől függetlenül a Defnek nem lett volna kötelező benyalnia egy 19 playes driveot egy noname QB ellen. Tökmindegy mi lesz vége…
kolok1972
Amivel 10+ perc lement a meccsből.
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Nyugodtság van, sok van még a meccsből.
Solymi
Ettől függetlenül a Defnek nem lett volna kötelező benyalnia egy 19 playes driveot egy noname QB ellen. Tökmindegy mi lesz vége…

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ez két jó hívás volt egymás után.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 005 — Patriots fan
Helló Mindenki! Egy linket kérek pls.!
HanSolo
 givemenflstreams.com/nflstream/texans-live-stream?sport=american-football

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Helló Mindenki! Egy linket kérek pls.!
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Egészen röhejes és szánalmas, hogy elköltjük az egész capet és nincs komolyan vehető playmakerünk a labda egyik oldalán sem.
zinedine5
Ezen hezitáltam a héten. Van egy rookie QB egy rookie fizetéssel, két bluechip játékosunk volt, az egyik elment a FA alatt, a másik most és ennek ellenére nincs egyetlen game changer sem.

Más csapat ugyanebből a keretből Brady mellett sztárok sorát fizeti meg
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 726
Nyugodtság van, sok van még a meccsből.
több mint 2 éve
Imitheking New England Patriots 1 875
Es ez az a meccs, ahol a defenseben kene bizni, ugye? Lol
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 005 — Patriots fan
Majd lenyomjuk a driveot kb 1,5 perc alatt a punttal eggyütt 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Guten Abend mindenkinek! Milyen szépen végigjött a Texans a noname rookie QB-vel. Nem hiányzik ide Gilmore. 😀 😀 😀