Kansas City Chiefs - Las Vegas Raiders

több mint 1 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Valaki szóljon Makaeknak, ha az irányító kimegy a zsebből, akkor a los eleg, nem kell ember. Ha már a be rajzolt ábrákbol nem jönnek rá, miért vannak
Wyatt
Mivel szokásodhoz híven ilyen kedvesen nyilvánultál meg, ezért én nem kérek meg mást hogy szoljon neked hogy Carr labdája meddig repült el, hanem segítek hogy nem érte el a LoS-t, ezért de kell ember. Nyilván nem is feltétlen kell látni mindent egy playben.

Szerkesztette: Patrik007
több mint 1 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
So sad



több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Méltó zárás....
több mint 1 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Bazdmeg az kemény!
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL Renfrow és Adams egymást szerelte.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Első meccs labda jön.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Pont mondani akartam, hogy most kell Adams
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Carson készülhet, ez már FG táv.

Vagy mégsem?

Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Innentől ne szóljanak az ellendrukkerek....😜
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
W RUN
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
PM-nek mekkora az arca, megnézném azért sporik nélkül mit tudna.... ember nem.kapott még ennyi zászló helpet.
Cubehead
Tom Brady létezik. 😀
iktriad
Jó de az ő esetében már a liga megszokta, hogy handycapes de ha ez így folytatódik, hogy mindenkire is kiterjesztik akkor lassan elég csak beírni az eredményeket mert úgy se a pályán dől el.... sad 😬😔
Cubehead
Most minden offense nélkül de ezen a meccsen nem panaszkodhattok ti sem...ezt PM nagy arcot meg nem èrtem? Azért mert örül az eredményes játèknak? Nyilván mint ellendrukkernek nem esik jól, de ebben szvsz semmi arc nincs. De tèvedès joga fenntartva 🤪😜
dande2
Nem vettem offense-nek. Én úgy gondolom, hogy ha a spori hoz helyzetbe mert amúgy 3andout volt és még a field goal is mellé megy gyakorló távról utána erős és arc előadni,hogy mennyire faxa gyerek és x td in row.... spori nélkül ok lenne és én is azt mondánám, hogy ünneppel és van mire de így
Cubehead
Ilyen erővel akkor miért ünnpeltètek a félidő vègèn a kamu RTP után a belőtt FGt??? Szerintem ez bosszúságból fakadó rossz èrzès, semmi más...

PMmel szvsz csak annyi baja lehet az ellenfeleknek szurkolóinak hogy nem náluk játszik. 😜 De elfogadom ha èn vagyok elfogult 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow.
több mint 1 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
PM-nek mekkora az arca, megnézném azért sporik nélkül mit tudna.... ember nem.kapott még ennyi zászló helpet.
Cubehead
Tom Brady létezik. 😀
iktriad
Jó de az ő esetében már a liga megszokta, hogy handycapes de ha ez így folytatódik, hogy mindenkire is kiterjesztik akkor lassan elég csak beírni az eredményeket mert úgy se a pályán dől el.... sad 😬😔
Cubehead
Most minden offense nélkül de ezen a meccsen nem panaszkodhattok ti sem...ezt PM nagy arcot meg nem èrtem? Azért mert örül az eredményes játèknak? Nyilván mint ellendrukkernek nem esik jól, de ebben szvsz semmi arc nincs. De tèvedès joga fenntartva 🤪😜
dande2
Nem vettem offense-nek. Én úgy gondolom, hogy ha a spori hoz helyzetbe mert amúgy 3andout volt és még a field goal is mellé megy gyakorló távról utána erős és arc előadni,hogy mennyire faxa gyerek és x td in row.... spori nélkül ok lenne és én is azt mondánám, hogy ünneppel és van mire de így



több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
JMD - WTF?
iktriad
Szerintem jó döntés volt, de miért nem passzoltak, hisz a KC secondary hulladék
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JMD - WTF?
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Szééép
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Carr és Adams - mint a Fresno Staten.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
PM-nek mekkora az arca, megnézném azért sporik nélkül mit tudna.... ember nem.kapott még ennyi zászló helpet.
Cubehead
Tom Brady létezik. 😀
iktriad
Jó de az ő esetében már a liga megszokta, hogy handycapes de ha ez így folytatódik, hogy mindenkire is kiterjesztik akkor lassan elég csak beírni az eredményeket mert úgy se a pályán dől el.... sad 😬😔
Cubehead
Most minden offense nélkül de ezen a meccsen nem panaszkodhattok ti sem...ezt PM nagy arcot meg nem èrtem? Azért mert örül az eredményes játèknak? Nyilván mint ellendrukkernek nem esik jól, de ebben szvsz semmi arc nincs. De tèvedès joga fenntartva 🤪😜
több mint 1 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
PM-nek mekkora az arca, megnézném azért sporik nélkül mit tudna.... ember nem.kapott még ennyi zászló helpet.
Cubehead
Tom Brady létezik. 😀
iktriad
Jó de az ő esetében már a liga megszokta, hogy handycapes de ha ez így folytatódik, hogy mindenkire is kiterjesztik akkor lassan elég csak beírni az eredményeket mert úgy se a pályán dől el.... sad 😬😔



több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
PM-nek mekkora az arca, megnézném azért sporik nélkül mit tudna.... ember nem.kapott még ennyi zászló helpet.
Cubehead
Tom Brady létezik. 😀
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Konkrétan tikkel a szemem az x. Elkapasat/tdjet keresi típusú faszsagoktol

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mesternégyes. Ugyanitt Wright szerintem csapat nélkül lesz holnap.
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
NagyarcMaho
több mint 1 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
PM-nek mekkora az arca, megnézném azért sporik nélkül mit tudna.... ember nem.kapott még ennyi zászló helpet.



több mint 1 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
F@sszopó bírók…