Kansas City Chiefs - Tennessee Titans

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A Pats és a Steelers már dörzsöli a markát ezt a meccset látva.
iktriad
Jó, hát ennek a meccsnek továbbjutójától senki se várt volna semmit a következőben
Kampman
Én a Chiefstől azért mindig tartok kicsit 😊 A Titans futójátéka is érdekes lenne ellenünk, de talán ott a passz elleni védekezés kellően akadozhat
Wyatt
Nálatok nincs olyan CB, akit Mariota kézen tud lőni? Na ugye, hogy van...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 110
A Pats és a Steelers már dörzsöli a markát ezt a meccset látva.
iktriad
az egész playoff arról szól, hogy melyik legszerencsésebb NFC csapat kap ki a Super Bowlon a Pats-től, ezen mit kell még rugózni?
baggio 🏈
A Vikings szerintem hazai pályán elpicsázná Bradyéket.
iktriad
Szerintem a Saints is! Viking földön is!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A Pats és a Steelers már dörzsöli a markát ezt a meccset látva.
iktriad
az egész playoff arról szól, hogy melyik legszerencsésebb NFC csapat kap ki a Super Bowlon a Pats-től, ezen mit kell még rugózni?
baggio 🏈
Nem erre utalt. Baromi hideg van Foxboroughban/Pittsburghben... hallottad, hogy hír volt, hogy a hó ellenére a Pats játékosok mind eljutottak edzésre.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Pats és a Steelers már dörzsöli a markát ezt a meccset látva.
iktriad
az egész playoff arról szól, hogy melyik legszerencsésebb NFC csapat kap ki a Super Bowlon a Pats-től, ezen mit kell még rugózni?
baggio 🏈
A Vikings szerintem hazai pályán elpicsázná Bradyéket.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Pats és a Steelers már dörzsöli a markát ezt a meccset látva.
iktriad
Jó, hát ennek a meccsnek továbbjutójától senki se várt volna semmit a következőben
Kampman
Én a Chiefstől azért mindig tartok kicsit 😊 A Titans futójátéka is érdekes lenne ellenünk, de talán ott a passz elleni védekezés kellően akadozhat

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Pats és a Steelers már dörzsöli a markát ezt a meccset látva.
iktriad
ott van még a Jags 😉
Heisman Trophy
Remélem.


Vajon most mennyi az a 97%-os Chiefs győzelmi esély?
FunHun
77,2%
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vajon most mennyi az a 97%-os Chiefs győzelmi esély?
FunHun
Ugyanúgy volt távozó a meccsnézésről 21–3-as félidei állásnál, mint februárban. Szakadok, ha haver megint lemarad egy ilyen fordításról 😀

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
A Pats és a Steelers már dörzsöli a markát ezt a meccset látva.
iktriad
Jó, hát ennek a meccsnek továbbjutójától senki se várt volna semmit a következőben
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
A Pats és a Steelers már dörzsöli a markát ezt a meccset látva.
iktriad
az egész playoff arról szól, hogy melyik legszerencsésebb NFC csapat kap ki a Super Bowlon a Pats-től, ezen mit kell még rugózni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 586 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A Pats és a Steelers már dörzsöli a markát ezt a meccset látva.
iktriad
ott van még a Jags 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 756 — Слава Україні! Героям слава!
Titansnál félidőben gyorsan megnézték a Chiefs-Colts wild card meccs összefoglalóját.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Vajon most mennyi az a 97%-os Chiefs győzelmi esély?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Pats és a Steelers már dörzsöli a markát ezt a meccset látva.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hát ez még rosszabb volt, bal 5-ös bordáját hogy megdobta... nem ám a kezébe.

Na, jöhet Mahomes.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ez a 2 pontos kísérlet 14 perccel a vége előtt jó nagy faszság volt,de hát ők vannak ott nem én. 😀
Mr.Breaker
Pont ezt akartam én is hosszabban kifejteni, hogy mennyi idő van még.... majd holnap/vasárnap, biztos kijön erről valami advanced statos cucc.
Igor
Nana, múltkor itt mindenki meg akarta magyarázni, milyen nagy hülyeség volt 14 perccel a vége előtt XP-t tolni, amikor azzal csak 4-re csökkent a különbség 😀 😀 😀
Wyatt
?? Ez most melyik, Falcons-Pats.. már vagy 2 órája iszom, és idén nem sokat eredménykövetőztem sorry.

PS: ne sunnyogj 😛
Igor
Mittomén már melyik. Ritkán eredménykövetőzök itt egy ideje 😀

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mondjuk ez a 2 pontos kísérlet 14 perccel a vége előtt jó nagy faszság volt,de hát ők vannak ott nem én. 😀
Mr.Breaker
Pont ezt akartam én is hosszabban kifejteni, hogy mennyi idő van még.... majd holnap/vasárnap, biztos kijön erről valami advanced statos cucc.
Igor
Nana, múltkor itt mindenki meg akarta magyarázni, milyen nagy hülyeség volt 14 perccel a vége előtt XP-t tolni, amikor azzal csak 4-re csökkent a különbség 😀 😀 😀
Wyatt
?? Ez most melyik, Falcons-Pats.. már vagy 2 órája iszom, és idén nem sokat eredménykövetőztem sorry.

PS: ne sunnyogj 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Mondjuk ez a 2 pontos kísérlet 14 perccel a vége előtt jó nagy faszság volt,de hát ők vannak ott nem én. 😀
Mr.Breaker
Pont ezt akartam én is hosszabban kifejteni, hogy mennyi idő van még.... majd holnap/vasárnap, biztos kijön erről valami advanced statos cucc.
Igor
Nana, múltkor itt mindenki meg akarta magyarázni, milyen nagy hülyeség volt 14 perccel a vége előtt XP-t tolni, amikor azzal csak 4-re csökkent a különbség 😀 😀 😀
Wyatt
hiába mondom hogy ez csak a 2016-os meccs ismétlése

 www.sbnation.com/2016/12/18/14000128/tennessee-titans-2-point-conversion-fail-chiefs


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ez a 2 pontos kísérlet 14 perccel a vége előtt jó nagy faszság volt,de hát ők vannak ott nem én. 😀
Mr.Breaker
Pont ezt akartam én is hosszabban kifejteni, hogy mennyi idő van még.... majd holnap/vasárnap, biztos kijön erről valami advanced statos cucc.
Igor
Nana, múltkor itt mindenki meg akarta magyarázni, milyen nagy hülyeség volt 14 perccel a vége előtt XP-t tolni, amikor azzal csak 4-re csökkent a különbség 😀 😀 😀

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mondjuk ez a 2 pontos kísérlet 14 perccel a vége előtt jó nagy faszság volt,de hát ők vannak ott nem én. 😀
Mr.Breaker
Pont ezt akartam én is hosszabban kifejteni, hogy mennyi idő van még.... majd holnap/vasárnap, biztos kijön erről valami advanced statos cucc.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
csak Heisman-győztes tud TD-szerezni a Titans-nél, erre felbontok egy sört
baggio 🏈
Gyorsan szólni kell Johnny (Canadian) Footballnak és Timmynek, hogy jöjjenek játszani és meg is van a meccs.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 840 — Chalk Dawk fan
Baszdmeg hát mi volt ez a kétpontos kísérlet 😀
mustaine
Mularkey-s.
iktriad
Nem a döntést kritizálom, hanem a kivitelezést. Mariota a fű alá dobta a labdát, alig tudta elkapni a receiver. A büntiről nem is beszélve.

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
Lassan ideje az Arrowheadben elkezdeni az "ébresztő" "ébresztő" chantet.
iktriad
Én a Kurva gyengére gondoltam
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 110
Kelce out is elég volt, nem kellet Alex és Hunt sérülése is, ahhoz, hogy a Titans visszajöjjön!
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Mondjuk ez a 2 pontos kísérlet 14 perccel a vége előtt jó nagy faszság volt,de hát ők vannak ott nem én. 😀
több mint 6 éve
Timotheus Tennessee Titans 77
Lassan ideje az Arrowheadben elkezdeni az "ébresztő" "ébresztő" chantet.
iktriad
Jó lesz ez így. Csak nyugodtan üljenek rá az eredményre. Mi meg majd ébredünk.

Irány a rájátszás! Titan Up!