NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Miami Dolphins - New England Patriots

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Minden játéknál lesz egy sérült? 😕
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
Sose fogom megélni azt h Tight endet levédekezzünk, 20 éve nem megy😄
briareos
Nálunk se igazán, főleg ha több van.

több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Húsz perc kellett az.elso értékelhető megmozduláshoz.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Harris is lesérül😕
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
Sose fogom megélni azt h Tight endet levédekezzünk, 20 éve nem megy😄

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
jah és már van 3 sérültünk is😕

vazze elment a GP 😊
valaki streamet tud adni?😊

Szerkesztette: NB2
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
persze az világos,de azt a szemléletet és csapat filozófiát nem tudom elfogadni,hogy ha az első driveból kapunk egy TD-t és utána egy pick sixet,akkor az első negyed 10. percében ki lehet kapcsolni a tv-t mert úgyis mindegy. Az a csapat amelyik így működik ,nem sok jóra számíthat. Pont most kellene JMD-nek és Macnek kicsit bevadulni,a PO megvan,nyugodtan lehet kockáztatni,kísérletezni és nem rezignáltan tudomásul venni,hogy akkor megszívtuk. Szerintem…
kolok1972
Aztán honnan tudjuk, hogy mi a csapat filozófia?
Biztos nem hagyják annyiban, mert minden meccset meg akarnak nyerni, főleg csoport rivális ellenit, de azt meg az elmúlt évek is megmutatták, hogy Miami az év ebben a szakaszában nem fekszik nekünk, így én annyira nem esek kétségbe ha nincs meg a meccs, másrészt meg elég sok a csere most nálunk a védelemben.

Hosszú még a meccs, vissza lehet még jönni, szóval kétségbe se vagyok esve.

Meglátjuk mi lesz, mondjuk én nem várom meg a végét, elég melós hetem lesz, rá kell készülnöm.

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jones ilyen rossz még nem volt idén.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
de tényleg nem a PO-ba megyünk??? ilyenkor már úgy kéne harapni, olyan szinten kéne pörögni, hogy mindenkit megb...unk, erre nézem ezt a tötymörgést mind O mind D oldalon
jó az O-ban sok az új ember, de a D-ben azért vén rókák tömkelege van! év végére már semmi nem működik, nincs passrush, nincs futás védekezés és passzok ellen is kezdünk összezuhanni
NB2
nem lehet hogy uj playeken dolgoznak és nem akarják kijátszani?
mondjuk ez a D-re nem feltétlen mentség
Adirotor
én nem hiszek ezekben
tavaly (vagy 2 éve) is ez lett az álláspont az egész pats táborban, aztán jöttek a kijózanító pofonok
úgy megyünk be a PO-ba, hogy mákoltunk egy Buffalo meccset, szoptunk egy Indytől (akit ma röhögve vert a Jax), kikaptunk egy Buffalotól otthon, majd vertük az 1/1-es JAX-et, most meg kikapunk sanszosan a Miamitól
hát nem így kell PO-ba menni😊
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 877 — megbékéltem tom bradyvel
ez igen szép védekezés volt jackson-tól. majdnem még egy TD összejött nekünk.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
Én nem tudom mire fel a feszko, én mindent megadnék h mi mehetnénk POba az meg megvan patsnek. Év elején tudta már mindenki h ez csücskös meccs lesz.
briareos
Ettől még nem kellene ennyire töketlenül játszani
zinedine5
Jók vagytok csak mi jobbak 😜

több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Ha Duke a saját end zoneja felé indulna, akkor sem tudnánk mínuszban szerelni
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Én nem tudom mire fel a feszko, én mindent megadnék h mi mehetnénk POba az meg megvan patsnek. Év elején tudta már mindenki h ez csücskös meccs lesz.
briareos
Ettől még nem kellene ennyire töketlenül játszani
zinedine5
Itt kapnak egy nagy zakót, az a PO-ra való mentális felkészülésnek biztos nem tesz jót, új playbook ide vagy oda.

Szerkesztette: Burkus
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Szakad
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
Duke nem lenne már ilyen öreg tök boldog lennék h végre vmi rb

több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Én nem tudom mire fel a feszko, én mindent megadnék h mi mehetnénk POba az meg megvan patsnek. Év elején tudta már mindenki h ez csücskös meccs lesz.
briareos
Ettől még nem kellene ennyire töketlenül játszani
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 530 — Patriots fan
annak idejeén nem voltak ilyen agresszív trágárul beszélő new england szurkolók. :o
Ventura
Én is csodálkozom... nem tudom mi történt...
Solymi
Majd kikopnak ha 1-2 szezonon át még "csak" stabil PO csapat leszünk...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
de tényleg nem a PO-ba megyünk??? ilyenkor már úgy kéne harapni, olyan szinten kéne pörögni, hogy mindenkit megb...unk, erre nézem ezt a tötymörgést mind O mind D oldalon
jó az O-ban sok az új ember, de a D-ben azért vén rókák tömkelege van! év végére már semmi nem működik, nincs passrush, nincs futás védekezés és passzok ellen is kezdünk összezuhanni
NB2
Én sem értem ezt a marha nagy leolvadást az alapszakasz végére.
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
de tényleg nem a PO-ba megyünk??? ilyenkor már úgy kéne harapni, olyan szinten kéne pörögni, hogy mindenkit megb...unk, erre nézem ezt a tötymörgést mind O mind D oldalon
jó az O-ban sok az új ember, de a D-ben azért vén rókák tömkelege van! év végére már semmi nem működik, nincs passrush, nincs futás védekezés és passzok ellen is kezdünk összezuhanni
NB2
nem lehet hogy uj playeken dolgoznak és nem akarják kijátszani?
mondjuk ez a D-re nem feltétlen mentség

Szerkesztette: Adirotor
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
Én nem tudom mire fel a feszko, én mindent megadnék h mi mehetnénk POba az meg megvan patsnek. Év elején tudta már mindenki h ez csücskös meccs lesz.

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
de tényleg nem a PO-ba megyünk??? ilyenkor már úgy kéne harapni, olyan szinten kéne pörögni, hogy mindenkit megb...unk, erre nézem ezt a tötymörgést mind O mind D oldalon
jó az O-ban sok az új ember, de a D-ben azért vén rókák tömkelege van! év végére már semmi nem működik, nincs passrush, nincs futás védekezés és passzok ellen is kezdünk összezuhanni
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Reklám csak fehér emberrel? Ezt hogy engedhetik meg maguknak: 😊 Kettő is ?
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
annak idejeén nem voltak ilyen agresszív trágárul beszélő new england szurkolók. :o
Ventura
Én is csodálkozom... nem tudom mi történt...
Solymi
kibaszottul csodálkozom én is 😊

De ha megszavazod, befejezem
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 428 — Pats fan
Hihi, Miami meltdown 😀
Na, úgy látom nem nagyon kell idegeskedni ezen a meccsen se.
Ha kikapunk, kikapunk, legfeljebb a következő meccsre BB felpörgeti a játékosokat.
Solymi
Hát ebben nem értünk egyet…
kolok1972
Persze, nem lenne jó, de most mit csináljak, eddig is tudtuk, hogy a Miami ellen idegenben általában kikapunk.
Nekik meg ez az SB, hogy ilyenkor jól megverjenek minket.

Aha szokta🤣🤣🤣. A Bills úgy megpicsázz a PO-ban hogy Bill bá egész nyáron törölgeti McJ könnyeit...
ParadSEC
Mert a Bengals nem?
Ugyan, egy kezdő irányítóval eljutottunk idáig, az meg már az elmúlt pár meccsből lejött, hogyha nem fogunk ki nagyon jó napot, akkor a PO csapatok ellen nem sok esélyünk van.
Solymi
persze az világos,de azt a szemléletet és csapat filozófiát nem tudom elfogadni,hogy ha az első driveból kapunk egy TD-t és utána egy pick sixet,akkor az első negyed 10. percében ki lehet kapcsolni a tv-t mert úgyis mindegy. Az a csapat amelyik így működik ,nem sok jóra számíthat. Pont most kellene JMD-nek és Macnek kicsit bevadulni,a PO megvan,nyugodtan lehet kockáztatni,kísérletezni és nem rezignáltan tudomásul venni,hogy akkor megszívtuk. Szerintem…

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
annak idejeén nem voltak ilyen agresszív trágárul beszélő new england szurkolók. :o
Ventura
Én is csodálkozom... nem tudom mi történt...