Minnesota Vikings - Green Bay Packers

több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Nem voltunk jók de nyertünk csak ez számít , a detroit ahogy sejtettem simán kikap , Arod egészséges más se szenvedett sérülést , többet nem kívántam mára 😊
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
grat MM-nek, a Mester előtt a győzelmeket tekintve

kösz a követést, és grat a Vikingsnek, nagyon jó D-vel, kis összeéréssel offense-ben bárkit üthetnek

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jó kis meccs volt, kicsit izgi, de jó
Köszi a követést srácok
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Srácok bátran állítom, hogy erre számítottam. Le a kalappal a Vikings előtt, nagyon játszottak, főleg D-oldalon, de szerintem nem annyira vészes a helyzet Teddy-vel mint ahogy írtátok, rookie, de az utobbi évek QB-jai közül benne van a legtöbb!
Csak így tovább, remek D, kellenek célpontok és ki fal javulás!

Köszi a követést! sziasztok!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
LACY 😊

remélem szülei is ennyire élvezték a meccsét az új otthonukban mint Eddie a pályán!

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 652
Köszi a követést, Lacynek is!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Ugly W is W
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
és ez már a vége, az interception, és az azt követő Td lett a vesztünk

több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Linsey legalább jól megtanult futást blokkolni a gesztenyéknélSanco
Remélem csak javulni fog a második évére.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
kellett egy szar meccs a jövő heti előtt, persze Lacy óriási volt 😊
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
ennek vége, de legalább nem kaptunk 60 pontot mint előzetesen gondoltam
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Linsey legalább jól megtanult futást blokkolni a gesztenyéknél
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
De jó látni, hogy amikor kell a futás is nagyon megy, ma bravúros mind Lacy mind a fal! le a kalappal


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
másodikra még faszább!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 652
úgy is van

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
EZAZ!!!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
elsőre nem rossz, így tovább

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
LACY!!! Még 2őt


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
muszáj megcsinálni go go go


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
úgyis rég volt már infarktusos meccsünk, kb 1 hónapjaKampman
nekünk a legtöbb az.....

több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Most jon nalunk a 3rd&out.Es kapunk meg egy TDt.
Lesz 31-13...es mindenki csak azt latja majd,hogy na ez is sima volt...ZoliZoltán
Én is erre számítok, (nem megbántva a titeket)Sanco
nem jött be... gondolom Te is csalódott vagy
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
úgyis rég volt már infarktusos meccsünk, kb 1 hónapja
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Wow! 😀
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Faszért tesszük izgalmassá a végét! Ha most jön egy jó onside én magam alá hugyozok! Bár lehet amgy is


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
na ez már kétszer kurva üres ember.... ez még visszaharaphat, bár ne legyen igazam....

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.