Minnesota Vikings - Green Bay Packers

több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 131
Martinez sem egy komoly kategória sztem, abszolút átlagos játékos, semmi több.. Pep71
A PFF osztályzatok alapján idén holtversenyben a hatodik legjobb LB a ligában, azért az bőven átlag fölött van
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 044
Már csak hab a tortán, hogy Mike és Dom ráfoghatja az újabb szezonkudarcot majd erre a sérülésre.
zolten
+1, de TT-t sem hagynám ki, főleg az első és második körös CB(Randall, Rollins) miatt..
Pep71
mondjuk az már szezonokkal ezelőtt volt...
casaubon
nem is mondtam, hogy most volt, de ez keret évek óta nem fejlődik...csak ARodból él..
Pep71
azért ez nem igaz, mármint a mondat első fele. mivel eleve hátul drafolt mindig, az egyértelmű volt, hogy az évenkénti 8-10 nagy sztárból nem tud elhozni senkit. a hátsóbb körökben viszont rendszeresen talált olyanokat, akikből jó játékosok lettek. elég csak arra gondolni, hogy például Martinez hogy játszik idén. emellett a fizetési plafonnal sem volt soha gond. nem véletlen, hogy ligaszinten nagyon elismerik a munkáját.
casaubon
KC is olyan környéken draftolt az elmúlt években mint a Packers és sokkal jobb játékosokat találtak..
Martinez sem egy komoly kategória sztem, abszolút átlagos játékos, semmi több..
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 213 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
gratula a Vikingeknek, jóccakát.

több mint 6 éve
Breki Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 278
De hiányzik az az elbaszott TD.. 😫
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
garbage time hősködés
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 131
Már csak hab a tortán, hogy Mike és Dom ráfoghatja az újabb szezonkudarcot majd erre a sérülésre.
zolten
+1, de TT-t sem hagynám ki, főleg az első és második körös CB(Randall, Rollins) miatt..
Pep71
mondjuk az már szezonokkal ezelőtt volt...
casaubon
nem is mondtam, hogy most volt, de ez keret évek óta nem fejlődik...csak ARodból él..
Pep71
azért ez nem igaz, mármint a mondat első fele. mivel eleve hátul drafolt mindig, az egyértelmű volt, hogy az évenkénti 8-10 nagy sztárból nem tud elhozni senkit. a hátsóbb körökben viszont rendszeresen talált olyanokat, akikből jó játékosok lettek. elég csak arra gondolni, hogy például Martinez hogy játszik idén. emellett a fizetési plafonnal sem volt soha gond. nem véletlen, hogy ligaszinten nagyon elismerik a munkáját.
több mint 6 éve
Breki Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 278
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 044
fel kéne adni a meccset amúgy, mert így Hundley sem lesz jövő héten bevethető..
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 044
Már csak hab a tortán, hogy Mike és Dom ráfoghatja az újabb szezonkudarcot majd erre a sérülésre.
zolten
+1, de TT-t sem hagynám ki, főleg az első és második körös CB(Randall, Rollins) miatt..
Pep71
mondjuk az már szezonokkal ezelőtt volt...
casaubon
nem is mondtam, hogy most volt, de ez keret évek óta nem fejlődik...csak ARodból él..
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
TT állítólag amúgy is megy a szezon végén.
zolten
Menjen , Arod utcsoó 3-4 szezonjára végre , Win NOWba kéne kapcsolni .
több mint 6 éve
zolten Green Bay Packers 228
TT állítólag amúgy is megy a szezon végén.
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 131
Már csak hab a tortán, hogy Mike és Dom ráfoghatja az újabb szezonkudarcot majd erre a sérülésre.
zolten
+1, de TT-t sem hagynám ki, főleg az első és második körös CB(Randall, Rollins) miatt..
Pep71
mondjuk az már szezonokkal ezelőtt volt...
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 044
Már csak hab a tortán, hogy Mike és Dom ráfoghatja az újabb szezonkudarcot majd erre a sérülésre.
zolten
+1, de TT-t sem hagynám ki, főleg az első és második körös CB(Randall, Rollins) miatt..
több mint 6 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Okos szabálytalanság volt.... bár ezt nyilván látják ezek a majmok...
több mint 6 éve
zolten Green Bay Packers 228
Már csak hab a tortán, hogy Mike és Dom ráfoghatja az újabb szezonkudarcot majd erre a sérülésre.
több mint 6 éve
Breki Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 278
Ennyi tudással Ákos beülhetne Gyula helyére mindenképpen.
pecsi92
Csak utánozza Ricsit...
több mint 6 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Ennyi tudással Ákos beülhetne Gyula helyére mindenképpen.
több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 658 — twitch@citromail.hu
Mi a faszért nem megyünk neki????? Nem mindegy mar???
Rubens
Minek menjünk neki? Már mindegy!
több mint 6 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Biztos ezt beszélik Gyula:
"Itt van ez a fiatal srác, most látom először"- így Nelson.
"Na de Jordy, ez néger!" -válaszol Adams.
több mint 6 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Mi a faszért nem megyünk neki????? Nem mindegy mar???
több mint 6 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Gondolom nem fogják elolvasni az smsem de elküldöm a Kurva anyjukba ezt a két faszt.. Nézem inkább streamen, mert felidegesítetgek..
Breki
Számukat beírod küldöm én is őket.
twitch(4thline)
+36 30 3030 001
Breki
Inkább valami másik emelt díjas számot hívjatok, smsezzetek😉

Szerkesztette: dinkaaa
több mint 6 éve
Breki Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 278
Gondolom nem fogják elolvasni az smsem de elküldöm a Kurva anyjukba ezt a két faszt.. Nézem inkább streamen, mert felidegesítetgek..
Breki
Számukat beírod küldöm én is őket.
twitch(4thline)
+36 30 3030 001
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csakis Dan Marino, hadd nyerjen már egy SB-t 😊
több mint 6 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Mondjuk én komolyra fordítva rámennék Cutlerre, becsukott szemmel is tud Packers játékosnak passzolni.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
Vick? Hasselbeck? Kyle Orton? Rex Grossman? 😀 😀
krisz0621
Lehetőségek tárháza bár Mcnabbet kihagytad 😀 de nálam sexi rexi a tuti befutó
Rubens
Kizárólag olyan QB-t vagyunk hajlandóak leigazolni, aki tisztában van a döntetlen-szabállyal.