New England Patriots - Pittsburgh Steelers

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 756 — Слава Україні! Героям слава!
 www.sport365.live/en/player/58847b3667e45344478511/14/264/588542421e194/PittsburghSteelers-NewEnglandPatriots/768/432

sport 2-s link.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Sima zászló, de nem baj, most így csalik a Pats.
Cypress
Szar volt a passz, ha kicsit hosszabb, akkor megy a zászló


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Mr.Breaker 1 870
Cheatriots 😀
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Az első stop megvan.😎

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Áh, én mindig tudom hova álljak. Idén ugyan kicsit bajba kerültem, de már menekülök. Rendeltem egy mattyice mezt. Jégbe hűtve!
peterk2005
Megszavazunk MVP-nek..Senki sem csinálja jobban..😎👊💪
kyobalu
Azt hitem ez egy kiszavazóshow.
iktriad
Peterknél a skizofrénia 1000 arca..Pedig Peyton már nyugdíjban..😎😆
kyobalu
Akkor most kerül a mozikba a róla készült (életrajzi?) film "Széttörve" címmel. 😊
iktriad
Luck filmje lesz az
Janek
Az a folytatása lesz.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
Áh, én mindig tudom hova álljak. Idén ugyan kicsit bajba kerültem, de már menekülök. Rendeltem egy mattyice mezt. Jégbe hűtve!
peterk2005
Megszavazunk MVP-nek..Senki sem csinálja jobban..😎👊💪
kyobalu
Azt hitem ez egy kiszavazóshow.
iktriad
Peterknél a skizofrénia 1000 arca..Pedig Peyton már nyugdíjban..😎😆
kyobalu
Akkor most kerül a mozikba a róla készült (életrajzi?) film "Széttörve" címmel. 😊
iktriad
Luck filmje lesz az
Janek
David Carr
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Sima zászló, de nem baj, most így csalik a Pats.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Ryan hattal is tud

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Áh, én mindig tudom hova álljak. Idén ugyan kicsit bajba kerültem, de már menekülök. Rendeltem egy mattyice mezt. Jégbe hűtve!
peterk2005
Megszavazunk MVP-nek..Senki sem csinálja jobban..😎👊💪
kyobalu
Azt hitem ez egy kiszavazóshow.
iktriad
Peterknél a skizofrénia 1000 arca..Pedig Peyton már nyugdíjban..😎😆
kyobalu
Akkor most kerül a mozikba a róla készült (életrajzi?) film "Széttörve" címmel. 😊
iktriad
Luck filmje lesz az

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Áh, én mindig tudom hova álljak. Idén ugyan kicsit bajba kerültem, de már menekülök. Rendeltem egy mattyice mezt. Jégbe hűtve!
peterk2005
Megszavazunk MVP-nek..Senki sem csinálja jobban..😎👊💪
kyobalu
Azt hitem ez egy kiszavazóshow.
iktriad
Peterknél a skizofrénia 1000 arca..Pedig Peyton már nyugdíjban..😎😆
kyobalu
Akkor most kerül a mozikba a róla készült (életrajzi?) film "Széttörve" címmel. 😊
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Áh, én mindig tudom hova álljak. Idén ugyan kicsit bajba kerültem, de már menekülök. Rendeltem egy mattyice mezt. Jégbe hűtve!
peterk2005
Megszavazunk MVP-nek..Senki sem csinálja jobban..😎👊💪
kyobalu
Azt hitem ez egy kiszavazóshow.
iktriad
Peterknél a skizofrénia 1000 arca..Pedig Peyton már nyugdíjban..😎😆

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Aki most nez iden nfl-t sose gondolná hogy ez az afc ket legjobban jatszo csapata
Janek
Úgy érted idén először? Hát volt már sokkal magasabb is a színvonal, az tuti.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem akarom megmondani, hogy mit találtam a hűtőben, mert valamelyik kolléga azonnal rám küldené a kalória kommandót. 😀
Cypress
Zsíros kenyér?
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aki most nez iden nfl-t sose gondolná hogy ez az afc ket legjobban jatszo csapata
Janek
Ja, hát egyik csapat se egy Titans.
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Nem akarom megmondani, hogy mit találtam a hűtőben, mert valamelyik kolléga azonnal rám küldené a kalória kommandót. 😀
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Áh, én mindig tudom hova álljak. Idén ugyan kicsit bajba kerültem, de már menekülök. Rendeltem egy mattyice mezt. Jégbe hűtve!
peterk2005
Megszavazunk MVP-nek..Senki sem csinálja jobban..😎👊💪
kyobalu
Azt hitem ez egy kiszavazóshow.
iktriad
Azzal próbálkozik, csak álcázza magát.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Aki most nez iden nfl-t sose gondolná hogy ez az afc ket legjobban jatszo csapata

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
two point conversion Haley is bostoni ügynök. tuti infó
peterk2005
Csak Cypress kedveert - FIRE Haley!
Igor
Próbálták is az éjjel, de nem jött össze. Az hitték vaklárma volt, pedig csak figyelmeztetés ma estére.
peterk2005
ennel Vadabb Elozetes figyelmeztetest nem kaphattak volna, amilyen Tuzijatek van itt ma este.. a Vaklarma se rossz film, de szerintem a Hanabi Kitanobb.

(JJ-nek ajalnva a megfejtes: 2 szinesz, 2 film es 1 rendezo)

A megoldasokat PM-ben varjuk a szunet vegeig.
Igor
 s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/50/55/7d/50557d91746cb4936948352172e03094.jpg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Áh, én mindig tudom hova álljak. Idén ugyan kicsit bajba kerültem, de már menekülök. Rendeltem egy mattyice mezt. Jégbe hűtve!
peterk2005
Megszavazunk MVP-nek..Senki sem csinálja jobban..😎👊💪
kyobalu
Azt hitem ez egy kiszavazóshow.
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Mondom, a coltsnak kene itt lennie
Stez
Először azt a kegyetlen csoportot kellene megnyerni.
Bazzani
Hagyjad, ebben az idényben a Jags ellen is csak 9 másodpercig vezettek 120 perc alatt...
iktriad
Ez aldas, Grigson allasaba kerult
Stez
De Pagano maradt...
Burkus
Pagano bostoni ügynök, nem floridai. Ő a suck for JMD keretében érkezett pár éve, előkészíteni a helyet.
peterk2005
JMD számára elég nagy szopás volt a HCskedés.
iktriad
Áh, ő is csak ügynökként ment oda, lerombolni a Broncost, mert Bill bácsi már akkor tudta, hogy később csak a baj lesz velük. JMD túltolta a melót, ebbe hibázott.
peterk2005
Te meghasonlott szurker!!🤘😎
kyobalu
Áh, én mindig tudom hova álljak. Idén ugyan kicsit bajba kerültem, de már menekülök. Rendeltem egy mattyice mezt. Jégbe hűtve!
peterk2005
Megszavazunk MVP-nek..Senki sem csinálja jobban..😎👊💪

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan mivel csal idén a Pats. Felfújták Bradyt!
 twitter.com/SBNation/status/823334450637352960
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
two point conversion Haley is bostoni ügynök. tuti infó
peterk2005
Csak Cypress kedveert - FIRE Haley!
Igor
Elsőre azt olvastam, hogy Cyprien. 😊
iktriad
Itt vagyok, Haley? Simán, kérdés hogy Josh McDaniels elvállalná, ha felkérnék?
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
two point conversion Haley is bostoni ügynök. tuti infó
peterk2005
Csak Cypress kedveert - FIRE Haley!
Igor
Próbálták is az éjjel, de nem jött össze. Az hitték vaklárma volt, pedig csak figyelmeztetés ma estére.
peterk2005
ennel Vadabb Elozetes figyelmeztetest nem kaphattak volna, amilyen Tuzijatek van itt ma este.. a Vaklarma se rossz film, de szerintem a Hanabi Kitanobb.

(JJ-nek ajalnva a megfejtes: 2 szinesz, 2 film es 1 rendezo)

A megoldasokat PM-ben varjuk a szunet vegeig.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad te ugye most a Steelers-nek drukkolsz?
baggio
Nem, mert még mindig csak a practice squadban van Mike Hilton 😊 Viccet félretéve egyik csapatnak sem drukkolok. Max ha nagyon elhúz a Pats, kicsit megnehezítem a dolgukat egy jinxeléssel.
iktriad
nem is értem milyen fcs beatwriter vagy te, hogy ezt a kérdést nem csaptad le ezzel


baggio
Azt hittem Javon Hargrave miatt kérdezed ezt. 😊
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondom, a coltsnak kene itt lennie
Stez
Először azt a kegyetlen csoportot kellene megnyerni.
Bazzani
Hagyjad, ebben az idényben a Jags ellen is csak 9 másodpercig vezettek 120 perc alatt...
iktriad
Ez aldas, Grigson allasaba kerult
Stez
De Pagano maradt...
Burkus
Pagano bostoni ügynök, nem floridai. Ő a suck for JMD keretében érkezett pár éve, előkészíteni a helyet.
peterk2005
JMD számára elég nagy szopás volt a HCskedés.
iktriad
Áh, ő is csak ügynökként ment oda, lerombolni a Broncost, mert Bill bácsi már akkor tudta, hogy később csak a baj lesz velük. JMD túltolta a melót, ebbe hibázott.
peterk2005
Te meghasonlott szurker!!🤘😎
kyobalu
Áh, én mindig tudom hova álljak. Idén ugyan kicsit bajba kerültem, de már helyezkedek. Rendeltem egy mattyice mezt. Jégbe hűtve!

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
iktriad te ugye most a Steelers-nek drukkolsz?
baggio
Nem, mert még mindig csak a practice squadban van Mike Hilton 😊 Viccet félretéve egyik csapatnak sem drukkolok. Max ha nagyon elhúz a Pats, kicsit megnehezítem a dolgukat egy jinxeléssel.
iktriad
nem is értem milyen fcs beatwriter vagy te, hogy ezt a kérdést nem csaptad le ezzel



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal