New England Patriots - Tennessee Titans

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Ezt a meccset a titánok elvesztették (a C csapat). 4 labda. Nagyon rosszkor veszítették el a labdákat és ne felejtsük el, hogy a rugójuk is bent hagyott 4 pontot. Akkor jöttek a labdavesztések, amikor átvehették volna a vezetést és utána játszhatták volna ezt a futás, futás, futás és megint futás játékot, mert ült. Mert 250 yardot futottak ellenünk ami nagyon sok. Egyszerűen a futás védekezést nem ment.
De ami nagyon, de nagyon dühített az az O teljesítménye. Ha jól számoltam 11 drive volt a TEN térfelén és abból tettünk fel ennyi pontot. Ez nagyon kevés, ennél jóval több kell, mert nem mindenki fog ennyi labdát adni nekünk, ennyi esélyt adni. A két 20 yardos között zseniálisak vagyunk már, de aztán... És én értem, hogy Jones kezdő, de azért Henrynek azt a passzt már középsuliban is illik odadobni!
A BUF ellen nem lesz egyszerű, amit mondtak a közvetítésben a Titansra, az ránk is igaz, hogy eddig jó csapatokat vertünk meg, jó lenne a Bills ellen minimum 1-1-gyel kijönni!
több mint 2 éve
ötös műhold New England Patriots 305
A következő 2 meccs ennél nehezebbnek ígérkezik.
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
A második félidőben azért megint nem engedett pontot a D, az O meg felpakolt 20-at...
Lehet hogy szemre nem mindig volt szép de a hatékonysággal nehéz vitatkozni így a végén...

Szerkesztette: Castleai01

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
Druid Tennessee Titans 602
Egy percig sem vezetett az AFC 1st seed. Ez azért szép volt.
Burkus
Az AFC 1st seed IRen van. Ez kb a C csapat volt. De attól még nem kéne minden labdát elvesztenünk...
több mint 2 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Így azért ez nagy zakó és meggyőző védelmi teljesítmény, de a második félidőben minden nekünk pattant jól.
Burkus
én azért nem vagyok elégedett és akkor finom voltam
NB2
Na, kérjük akkor az elemzést, miért is nem 😊
Tény és való, hogy az O az nem hasít, de az is simán meglehet, hogy a Titans az a csapat ami ellen mindig nehezen fog menni.
Solymi
Ezt a RZ hatékonyságot nem lehet folytatni, ha eredményt szeretnénk a PO-ban.
Burkus
Szerintem meg lépésről lépésre.. Azért ez a mai egy szép skalp volt! 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Így azért ez nagy zakó és meggyőző védelmi teljesítmény, de a második félidőben minden nekünk pattant jól.
Burkus
én azért nem vagyok elégedett és akkor finom voltam
NB2
Na, kérjük akkor az elemzést, miért is nem 😊
Tény és való, hogy az O az nem hasít, de az is simán meglehet, hogy a Titans az a csapat ami ellen mindig nehezen fog menni.
Solymi
Ezt a RZ hatékonyságot nem lehet folytatni, ha eredményt szeretnénk a PO-ban.
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Egy percig sem vezetett az AFC 1st seed. Ez azért szép volt.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Így azért ez nagy zakó és meggyőző védelmi teljesítmény, de a második félidőben minden nekünk pattant jól.
Burkus
én azért nem vagyok elégedett és akkor finom voltam
NB2
Na, kérjük akkor az elemzést, miért is nem 😊
Tény és való, hogy az O az nem hasít, de az is simán meglehet, hogy a Titans az a csapat ami ellen mindig nehezen fog menni.
Solymi
a titans megverte magát a sok labdavesztéssel
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
Így azért ez nagy zakó és meggyőző védelmi teljesítmény, de a második félidőben minden nekünk pattant jól.
Burkus
én azért nem vagyok elégedett és akkor finom voltam
NB2
Na, kérjük akkor az elemzést, miért is nem 😊
Tény és való, hogy az O az nem hasít, de az is simán meglehet, hogy a Titans az a csapat ami ellen mindig nehezen fog menni.

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Így azért ez nagy zakó és meggyőző védelmi teljesítmény, de a második félidőben minden nekünk pattant jól.
Burkus
én azért nem vagyok elégedett és akkor finom voltam
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Azt hiszem, ennek vége.
nagylaza
Próféta szóljon belőled!
opiumzorR
És tessék...
több mint 2 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Na át is nézek a Tampára, ott még meccs van.
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Így azért ez nagy zakó és meggyőző védelmi teljesítmény, de a második félidőben minden nekünk pattant jól.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
Yess! Modntam én, hogy felszabadul mindenki! 😀
kyobalu
Lehet BB szólt nekik, hogy elég a játékból, mert legközelebb Nike-kal kell megbeszélniük, hogy mi történt.

több mint 2 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Yess! Modntam én, hogy felszabadul mindenki! 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 2 éve
red5 New England Patriots 521
oh yeah

őlég vót
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Lezártuk
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
Vagy elfáradt a Titans fala vagy összeállt a védelem, de most egész más a meccs képe.
Burkus
Is-is, meg nincs idejük futni.

több mint 2 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Na, innen már nagy művészet lenne ezt elveszíteni.
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
A RZ hatékonyság tragikus.
Burkus
Ez sem volt RZ egyébként... 😉
Castleai01
Nem erre vonatkozott.
Burkus
Akkor viszont igaz, ezt adom...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Vagy elfáradt a Titans fala vagy összeállt a védelem, de most egész más a meccs képe.
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A RZ hatékonyság tragikus.
Burkus
Ez sem volt RZ egyébként... 😉
Castleai01
Nem erre vonatkozott.
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
A RZ hatékonyság tragikus.
Burkus
Ez sem volt RZ egyébként... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A RZ hatékonyság tragikus.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
valaki magyarázza már el, miért indítjuk el a játékot 15-20 mp között???
simán egy perccel kevesebb lehetne az órán
vazze Jones, lábad mire??????