New Orleans Saints - Tampa Bay Buccaneers

több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
uhh az a térd.....

több mint 2 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Dehogy horse collar... Barom zászló

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 984 — beers & Packers
Egy lépésen múlt.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 805
Szeretném jelezni, hogy immár 311 meccse szerzünk pontot (függetlenül hogy győzelem vagy vereség) ez pedig a negyedik leghosszabb az NFL-Ben valaha. A csúcsot egyébként a 49ers tartja 420al, szóval már csak 7 év kell a megdöntéshez 😊

Szerkesztette: MC12

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
gedam 5 693
a bosszúmeccs
gyerünk dzsémáj jáccad le a vén szarost

Szerkesztette: gedam
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!
az igen! 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 984 — beers & Packers
Ha már minket alázott a Saints, járjon így a Tampa is. Vagy mi a szösz.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 805
TreQuan - jól van 😆

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Ez csodaszép volt

több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Mirol beszelsz??? A passzkiralyt lattuk epp 🙂



több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 805
No, Winston ma a szegény ember Lamarja 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Én itt vagyok, nézem, hogyan ég ki TB.
nagylaza
Segitek, en leszek a pszichikai bunsegeded😋



több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 805
Jelen! Az 4&1 kamara futás korán szemráncolásra késztetett - de aztán mégiscsak működik ez a kamara - ingram pàros szóval hajrá hajrá!

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Go Saints!!!!
Sziasztok! Jo latni Ingram-et itthon🙂



több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ingramet felhúzták meccs előtt

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 984 — beers & Packers
Én itt vagyok, nézem, hogyan ég ki TB.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
mindenki bulizik vagy itt mért nincsen senki? 😊
gamerkr
Az összes őszinte Tampa fan itt van (irony). Egyébként tényleg átlagon felüli a csend. Úgy érzem kimaradtam egy közös meccsnézésből 😀

több mint 2 éve
batyu New England Patriots 630
mindenki bulizik vagy itt mért nincsen senki? 😊
gamerkr
van egy pats meccs is😛

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
mindenki bulizik vagy itt mért nincsen senki? 😊
gamerkr
Unalmas ez a Tampa dinasztia 😄
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!
nájsz

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
mindenki bulizik vagy itt mért nincsen senki? 😊

több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
4&1-re ez a futás reménytelen volt

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 269 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
21:25, arena4

Szerkesztette: r.baggio


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!