New York Giants - Indianapolis Colts

több mint 1 éve
Kronos New York Giants 738
Itt az ideje, hogy felkudjuk a B-t 🤔 már csak vmi értelmetlen sérülés hiányozna
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 780 — Lucas Scott
Erre mi szükség van …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 999
Azért itt a nagy örömben ne felejtsük el, hogy ma nem igazàn akart itt más nyerni rajtunk kívül 😉
ozibozi
Nekem már az örömet okoz, hogy nem görcsölünk, balfaszkodunk, úgy játszunk ahogy az elvárható ilyen ellenféllel szemben. Nálunk sokkal jobbnak tartott csapatok is tudtak szenvedni a colts ellen, texans ellen is. Plusz önbizalom növelésnek is jó lehet ez.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 999
De szép slide volt istenem

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 780 — Lucas Scott
Azért itt a nagy örömben ne felejtsük el, hogy ma nem igazàn akart itt más nyerni rajtunk kívül 😉
ozibozi
Nem bántásból, de azért ne mi kérjünk bocsánatot, hogy a Colts az ellenfél, és mi szépen játszunk. Ebben a ligában rohadt nehéz nyerni, felkészültünk, koncentráltak vagyunk és hozzuk amit hozni kell, ez a lényeg.
Rodaron
Épp néztem h eddig egy az egy győzelmünk van pozitív mérlegű csapattal szemben. Csalóka a mérlegünk, mind ezek mellett azért az edzői stábunknak meglepetés lett volna ha egy HS head coach komoly kihívás lenne

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 738
Ezt a Pittmant vmelyik szebb darab emberünk letarolhatna, csakúgy a szabályok adta lehetőségeken belul, baromi irritáló a fazon 🤔
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Dexy kegyetlen
Zet
Azért Dexy az AllPro Nelson tolta be, gyönyörű volt. Vele is valahogy hosszabbítani kell.
Rodaron
Jövőre neki még mintha lenne
ozibozi
Ja tényleg, mintha az lenne neki az 5. év.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Dexy kegyetlen
Zet
Azért Dexy az AllPro Nelson tolta be, gyönyörű volt. Vele is valahogy hosszabbítani kell.
Rodaron
Jövőre neki még mintha lenne
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Dexy kegyetlen
Zet
Azért Dexy az AllPro Nelson tolta be, gyönyörű volt. Vele is valahogy hosszabbítani kell.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Tibi betolta a szélsőt Sexi latarolta a 2 középsőt
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 334
Dexy kegyetlen
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 700
Meg kéne szerezni egy kezdőszintű LB-t valahogy a PO-ra,, hogy lehessen egy kicsit ott is izgulni
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Le kellene hozni az üvegből lévő embereket a 4. Negyedik szép sorban ha akarunk vlmit
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Azért itt a nagy örömben ne felejtsük el, hogy ma nem igazàn akart itt más nyerni rajtunk kívül 😉
ozibozi
Nem bántásból, de azért ne mi kérjünk bocsánatot, hogy a Colts az ellenfél, és mi szépen játszunk. Ebben a ligában rohadt nehéz nyerni, felkészültünk, koncentráltak vagyunk és hozzuk amit hozni kell, ez a lényeg.
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 738
Ha DJ-nek nincsenek kb Mahomes igényei, akkor a mai után tuti kapni fog egy multi-year szerzdődést.
Rodaron
Okos srác, szerintem hamar megfognak tudni állapodni vele, Barkleyval is, mindketten maradni szeretnének
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 700
Ha DJ-nek nincsenek kb Mahomes igényei, akkor a mai után tuti kapni fog egy multi-year szerzdődést.
Rodaron
Jó, de kitől?
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Azért itt a nagy örömben ne felejtsük el, hogy ma nem igazàn akart itt más nyerni rajtunk kívül 😉
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 738
én amúgy a negyedik negyedben lehoznám Jonest.
kristof
Én már kb most, nem bírja ki hogy ne ütközzön
Henderson
Ez a gyerek ilyen, felkarjat 1 yardert... ezért is kedvelem, többek között,mert nagyon odateszi magát.
Mondjuk többet gondolkodhatna, ez igaz 🤔
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 334
Ha DJ-nek nincsenek kb Mahomes igényei, akkor a mai után tuti kapni fog egy multi-year szerzdődést.
Rodaron
Hát, állítólag már el is kezdődtek a tárgyalások.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Lehet hogy még ma láthatjuk Golladayt futballozni
vanek úr
Akkor viszont a PO-ban nem vlsz mert lesérülhat
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Ha DJ-nek nincsenek kb Mahomes igényei, akkor a mai után tuti kapni fog egy multi-year szerzdődést.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 700
Lehet hogy még ma láthatjuk Golladayt futballozni
több mint 1 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 233
én amúgy a negyedik negyedben lehoznám Jonest.
kristof
Vagy inkább most

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 999
én amúgy a negyedik negyedben lehoznám Jonest.
kristof
Én már kb most, nem bírja ki hogy ne ütközzön

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 334
30 pont