New York Giants - Washington Redskins

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 350
hányok ezektől a hívásoktól
több mint 7 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Mi a lófasz volt mér megint ez a két futás?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Lauvao után Lichtensteiger szintén OUT, egy ilyen támadófalat már tényleg szét kell szedni
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
megint ezek a futások..
több mint 7 éve
Mazzu New York Giants 1 673
betojok, még több büntetést...
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
flag-sérülés-flag-flag-sérülés... erről szól a meccs
több mint 7 éve
nexion218 3 960 — Washington Gyapotkombájnz fan
Lauvao sem tér vissza, állítólag Trent Williams mozog be majd a helyére, így azért Vernonnak is alkotnia kéne valamit
kristof
A legjobb tackle bemegy Guard-ba? Ezek nem telejsen tiszták..

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 7 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Megint zászló, nem értem miért kell?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Lauvao sem tér vissza, állítólag Trent Williams mozog be majd a helyére, így azért Vernonnak is alkotnia kéne valamit
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
ennyi nyomorult szabálytalanságot baszki..
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 350
DRC t nem akarják kifizetni, remélem muszáj leszen 😊 és nem rajta akarunk spórolunk

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Na most majd lesz passrush!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 7 éve
Mazzu New York Giants 1 673
na most legalább jóvót DRC
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
gyönyörű!! végre DRC is magához tért (plusz nyomás is jött végre)
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Jackson felépült ezek szerint, de egyből sérülés megint.. élvezhetetlen a meccs teljesen
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
amikor van védelmed és rendes Wr brigád+ a TE -k is tudnak elkapni akkor nem futok alibit hogy a punternek könnyebb legyen rúgni, hanem bízok bennük...
ozibozi
de legalább ne fumblizzunk belőle..
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 350
amikor van védelmed és rendes Wr brigád+ a TE -k is tudnak elkapni akkor nem futok alibit hogy a punternek könnyebb legyen rúgni, hanem bízok bennük...
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Ha kikapunk, magunkat verjük meg, sok a hiba. Azt nem értem, hogy a szinte egydimenziós játékokra miért nem tudunk felkészülni.
gyurczi
sajnos ennyi hiba nálunk mindig szokott lenni.. egy kicsit nagyobb pass-rush kéne és minden megváltozna egyből
Szesze
Múltkor is javult a második félidőben.. Hátha most is! De tényleg érthetetlen ez az impotencia tőlük..
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Ha kikapunk, magunkat verjük meg, sok a hiba. Azt nem értem, hogy a szinte egydimenziós játékokra miért nem tudunk felkészülni.
gyurczi
sajnos ennyi hiba nálunk mindig szokott lenni.. egy kicsit nagyobb pass-rush kéne és minden megváltozna egyből
több mint 7 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
Ha kikapunk, magunkat verjük meg, sok a hiba. Azt nem értem, hogy a szinte egydimenziós játékokra miért nem tudunk felkészülni.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Bocsi de lemaradtam.... Mi a szar történt itt a végén??? Maradt a 16:21?? Hogy a p***ába???
MrMiksa
próbálták bevinni az FG helyett, de egy JPP sack miatt kfutottak az időből
Szesze
Köszi, akkor jól sejtettem... Ez durván gáz...
MrMiksa
hülyeség volt az biztos
több mint 7 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Bocsi de lemaradtam.... Mi a szar történt itt a végén??? Maradt a 16:21?? Hogy a p***ába???
MrMiksa
próbálták bevinni az FG helyett, de egy JPP sack miatt kfutottak az időből
Szesze
Köszi, akkor jól sejtettem... Ez durván gáz...
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Bocsi de lemaradtam.... Mi a szar történt itt a végén??? Maradt a 16:21?? Hogy a p***ába???
MrMiksa
próbálták bevinni az FG helyett, de egy JPP sack miatt kfutottak az időből
több mint 7 éve
Mazzu New York Giants 1 673
Bocsi de lemaradtam.... Mi a szar történt itt a végén??? Maradt a 16:21?? Hogy a p***ába???
MrMiksa
00:06 az órán, tdt akartak és jött JPP
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
összességében nagy csalódás a védelem ezen a meccsen.. az offense mondjuk megint annyit tesz hozzá, h per pillanat még éppen elég, de sajnos most már egyértelműnek tűnik, h a DL-ből adódó alap pass-rush nagyon halvány és azért ez ettől a faltól jó nagy negatív meglepetés