Philadelphia Eagles - Tampa Bay Buccaneers

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
de nem folyik építkezés. Ahol építkeznek oda nem költenek ilyen Bradfordokra második kört. És ha így folytatjuk az 2. kör elég elől lesz ... Ahol építkeznek ott nem cutolnak elit játékosokat pótlás nélkül. (DJax, Mathis) A McCoy trade idén az egyetlen amit jónak lehet beírni és nem lehet megkérdőjelezne, hogy szép húzás volt (sajna). Ahol építkeznek ott nem fizetnek túl egy kétes CB-t. Ahol építkeznek ott nem basznak el első kört ilyen Marcus Smithre.

Amennyi pick el let baszva annyiból egy ilyen Winston gyerek kijött volna, vagy Mariota..... Agholor, Rowe Ha hozzávesszük tavaly Marcus Smit... Hagyjuk már.

több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Nem hinném, hogy ki lesz rúgva Kelly. Nagyon max Shurmur.
evergreen
vkit ki kell az hétszentség
kelly nem hiszem, h menne de a két coordinator jó eséllyel pályázik rá..
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Nem hinném, hogy ki lesz rúgva Kelly. Nagyon max Shurmur.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
ezt Sanchez elkúrta, de nyilván senki nem várta tőle a parádét, kb. annyit hoz, amit Bradford, ami nem sok, csak érthetetlenné teszi a holtszezoni cserét

a védelem hibái és a támadófal szétesése viszont egyértelműen Chip sara, sikerült megint egy all-time low félidőt produkálni... ha ezt a meccset is elbukja az Eagles, szerintem mindenki jobban járna, ha Kelly-t kirúgnák
baggio
Én teljesen Kelly mellett álltam egész végig ameddig itt volt, és azt is elfogadom, hogy épp építkezés folyik a csapatnál. De azt hogy a csapat évről évre egyre szarabbul játszik én nehezen tudom elfogadni. Én is egyre jobban hajlok afelé, hogy Kellynek menni-e kell. De szerintem még a kövi szezont is vele kezdjük.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó meccs. Kb erre számítottam... 50 kapott pont alatt nem állunk meg. Ráadásul még a szerencse is mellettük áll a tudás mellett, nálunk kiejtett int meg elengedett holdingok stb... ők meg persze hogy megcsinálják a nagy játékot. További jó szurkolást 😉
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
ezt Sanchez elkúrta, de nyilván senki nem várta tőle a parádét, kb. annyit hoz, amit Bradford, ami nem sok, csak érthetetlenné teszi a holtszezoni cserét

a védelem hibái és a támadófal szétesése viszont egyértelműen Chip sara, sikerült megint egy all-time low félidőt produkálni... ha ezt a meccset is elbukja az Eagles, szerintem mindenki jobban járna, ha Kelly-t kirúgnák


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Tannehill 😀😀😀D


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Inkább rúgjuk ki most a teljes stábot, az sem érdekel ha még rosszabb lesz. Ki se jöjjünk a 2. félidőre, sőt, az idényben sem játsszunk már. Teljesen felesleges ennek a romhalmaznak szurkolni, amit csapatnak csúfolunk.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Na en redzonetnezek ennek semmi ertelme

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Sancho > Bradford ?
markny
Igen.
mustaine
Az a sig XD


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
sima pontok maradtak benn most is
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Búúúúúú!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Sancho > Bradford ?
markny
Igen.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Sproles sem tud futni rendesen,,,,sancho tuti jo

több mint 8 éve
greenboy Philadelphia Eagles 261
Sanchez time.............................
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
matthews és sproles tök üres volt
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Sancho > Bradford ?
markny
mindkettő büdös nagy szar, a külnöbség csak az, hogy Szancsezt jobban szeretjük.

több mint 8 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
ez ma a 3. telitalálat bravó
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ezaz kelly nyomjad még hátha eladunk egy labdát, térdelj le köcsög aztán a szünetben mindegyik fejét leütni, peters te meg menj nyugdíjba
zsoeo
hát egy jósvagy faszom : D

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Sancho > Bradford ?

több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Sanchezt még mindig imádom ahogy szineszkedik egy ilyen után. Najó, nem vagyok hajlandó tovább nézni ezt a....

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Winston egy félidő alatt 4 TD - 0 INT, de én már látom, hogy negatív értékelést kap majd a PFF-től 😊
markny
láttad milyen homályokat dobált?! 😊 ez a TD is Sims érdeme volt 😀
Löfli
persze, azért írtam, sima pick6 kellett volna, hogy legyen a Barwinnak dobott passza is előtte és egyébként is sok homály passza van, de az Eagles védők nem igazán élnek vele

több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
jenkins és barwin intje csak 14 pontot ért nekik
több mint 8 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
ezaz kelly nyomjad még hátha eladunk egy labdát, térdelj le köcsög aztán a szünetben mindegyik fejét leütni, peters te meg menj nyugdíjba
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Persze winston pont ellenem van fantasyben