Pittsburgh Steelers - Indianapolis Colts

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
Yasin te is takarodj
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
Na jöhet a 8:43-as FG drive xD
Gorcsev
🤣🤣🤣🤣🤣
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 221
de b+ ha tudunk dobalni, akkor miert nem eddig?
több mint 4 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 484
Na jöhet a 8:43-as FG drive xD

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Barron és Haden volt amúgy akinek védekezni kellett volna, de mindkettő elment a 85-el és üresen maradt CR
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 252 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Lol, azt hittem Edmunds ütötte el a két pontosnál, erre az ismétlésnél látom, hogy drop. Nem igaz, hogy ez az ember egyetlen pozitív dolgot nem tud csinálni!
Szokol
Ott volt 😀

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Ez Hadené volt vagy szokás szerint Edmundsé?
Szokol
elsősorban Heywardé, aki elbaszta a tiszta sacket egy játékkal korábban
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 252 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Edmuncc csinált valami hasznosat 😊

több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 853 — Steelers fan
Lol, azt hittem Edmunds ütötte el a két pontosnál, erre az ismétlésnél látom, hogy drop. Nem igaz, hogy ez az ember egyetlen pozitív dolgot nem tud csinálni!
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 853 — Steelers fan
Ez Hadené volt vagy szokás szerint Edmundsé?
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Reich milyen kurva nagy arc h Rogersre hivtuk ezt a playt. Ettol fuggetlenul remelem hetfon cut 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
Reich tokos
több mint 4 éve
gedam 5 692
neki kellett menni, mert vini már otthon van
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 221
ki fedezte ezt a Rogers urget?
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hoyer, a feher Tebow!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Megy a futas, elsore es masodikra passz, ket yardert. Logikus

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
gedam 5 692
mé nem futottak tovább?
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 221
egyszerűen vicc, hogy ez a passz Samuels felé megy egész meccsen...legalább annyira szeretnék egy új OC-t, mint Haley idejében
Klaci79
kezdjuk el a fincs takarodj rigmust?
3 ev mes hatni fog
xtaki
Én már tavaly elkezdtem, az számít?
Szokol
ha puccsitasz, az seggit bizony!
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 853 — Steelers fan
egyszerűen vicc, hogy ez a passz Samuels felé megy egész meccsen...legalább annyira szeretnék egy új OC-t, mint Haley idejében
Klaci79
kezdjuk el a fincs takarodj rigmust?
3 ev mes hatni fog
xtaki
Én már tavaly elkezdtem, az számít?
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 221
egyszerűen vicc, hogy ez a passz Samuels felé megy egész meccsen...legalább annyira szeretnék egy új OC-t, mint Haley idejében
Klaci79
kezdjuk el a fincs takarodj rigmust?
3 ev mes hatni fog
több mint 4 éve
gedam 5 692
erőbű
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 252 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kár. De valami oda is kellett hogy menjen 😕

több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 221
Ket ekkora looser bandat 😀
Borbinho
mint ket fuldoklo a tengerben. egymasba kapaszkodnak es megnehezitik a manekulest. de a vegen csak egy maradhat. bar lehet egy dontetlen itt igazsagosabb lenne 😊
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
egyszerűen vicc, hogy ez a passz Samuels felé megy egész meccsen...legalább annyira szeretnék egy új OC-t, mint Haley idejében
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
Fuuuu,ez nagyon kellett