Pittsburgh Steelers - Indianapolis Colts

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ket ekkora looser bandat 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
Na, a D is összeszerencsétlenkedett egy three and out-ot. Mondom, megnyerjük 😊
bcsarli
jah...a legjobbkor mondod meg
Klaci79
nesze b+
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Hiányzik Conner!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Na, a D is összeszerencsétlenkedett egy three and out-ot. Mondom, megnyerjük 😊
bcsarli
jah...a legjobbkor mondod meg
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
Na, a D is összeszerencsétlenkedett egy three and out-ot. Mondom, megnyerjük 😊
bcsarli
kene meg ahhoz pont. meg vedekezes. sok van meg hatra
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
nem értem, hogy az edzői stáb fogja vajon ennyire vissza Rudit vagy itt a plafon?
Klaci79
Ez egyértelmü ennyit tud Rudi, ez a gyerek kurvára nem kezdö irányító szint, remelém minél tovább lesz nálatok kezdö.
Norbi180
Remegsz, mi? 😀 Amúgy így fair, ha a Ravensnek nincs irányítója, nekünk se legyen!
Szokol
Tudom nehéz elfogadni, annak szurkolok minél tovább legyen nálatok kezdö, nekünk anál könnyebb dolgunk lesz.
Norbi180
Azt nehéz elfogadni, hogy majdnem leírtál egy összetett mondatot hibátlanul. Na puszi! 😀
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na, a D is összeszerencsétlenkedett egy three and out-ot. Mondom, megnyerjük 😊

több mint 4 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
nem értem, hogy az edzői stáb fogja vajon ennyire vissza Rudit vagy itt a plafon?
Klaci79
Ez egyértelmü ennyit tud Rudi, ez a gyerek kurvára nem kezdö irányító szint, remelém minél tovább lesz nálatok kezdö.
Norbi180
Remegsz, mi? 😀 Amúgy így fair, ha a Ravensnek nincs irányítója, nekünk se legyen!
Szokol
Tudom nehéz elfogadni, annak szurkolok minél tovább legyen nálatok kezdö, nekünk anál könnyebb dolgunk lesz.
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Egyebkent az a legnagyobb vicc az egeszben,hogy a Steelers van olyan kedves es meccsben tart minket
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
az a gond, hogy meg mindig 1 TD-n belul az eredmeny, mikozben a D-n atjonnek, eddig 1 punt volt.
xtaki
És egyszer kivédekezték a 4. kísérletet, plusz volt egy egész pályás pick six. Nem kell túlozni 😀
Baba Yaga
szanom , banom, tevedtem 😊
xtaki
meg ugye most is kivedekeztuk. szoval most mar csak 1x kene vegigmenni.
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Gyotrelem..
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
az a gond, hogy meg mindig 1 TD-n belul az eredmeny, mikozben a D-n atjonnek, eddig 1 punt volt.
xtaki
És egyszer kivédekezték a 4. kísérletet, plusz volt egy egész pályás pick six. Nem kell túlozni 😀
Baba Yaga
szanom , banom, tevedtem 😊
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
az a gond, hogy meg mindig 1 TD-n belul az eredmeny, mikozben a D-n atjonnek, eddig 1 punt volt.
xtaki
És egyszer kivédekezték a 4. kísérletet, plusz volt egy egész pályás pick six. Nem kell túlozni 😀
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Na gyerunk,Hoyer!
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
nem értem, hogy az edzői stáb fogja vajon ennyire vissza Rudit vagy itt a plafon?
Klaci79
Ez egyértelmü ennyit tud Rudi, ez a gyerek kurvára nem kezdö irányító szint, remelém minél tovább lesz nálatok kezdö.
Norbi180
Remegsz, mi? 😀 Amúgy így fair, ha a Ravensnek nincs irányítója, nekünk se legyen!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
nem értem, hogy az edzői stáb fogja vajon ennyire vissza Rudit vagy itt a plafon?
Klaci79
Ez egyértelmü ennyit tud Rudi, ez a gyerek kurvára nem kezdö irányító szint, remelém minél tovább lesz nálatok kezdö.
Norbi180
Köszönjük Emese! 😀
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
az a gond, hogy meg mindig 1 TD-n belul az eredmeny, mikozben a D-n atjonnek, eddig 1 punt volt.
több mint 4 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
nem értem, hogy az edzői stáb fogja vajon ennyire vissza Rudit vagy itt a plafon?
Klaci79
Ez egyértelmü ennyit tud Rudi, ez a gyerek kurvára nem kezdö irányító szint, remelém minél tovább lesz nálatok kezdö.
több mint 4 éve
Petila Los Angeles Chargers 646
Jo akkor most bassza meg magat mindenki
Borbinho
Nekem is hiányzik Stez 😀
Brotesz
Tényleg hol van? Megb*sz mindenkit, a nőket 2x is? 😀
több mint 4 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
3rd downra ezt megint hogy gondoltuk? Miben bíztunk? Itt kellett volna a TD...

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 4 éve
Brotesz Indianapolis Colts 118
Jo akkor most bassza meg magat mindenki
Borbinho
Nekem is hiányzik Stez 😀
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Jó napja van az Edmunds családnak:

Tremaine Edmunds currently leads Bills with 9 tackles.

Terrell Edmunds leads Steelers with 6 tackles.

Trey Edmunds leads Steelers with 66 rushing yards.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
nem értem, hogy az edzői stáb fogja vajon ennyire vissza Rudit vagy itt a plafon?
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Rudi zseni: enged kettőt, hogy szerezzünk hármat! 😀
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
A Colts ma megmutatja,hogy jobb adni,mint kapni