NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Wild Card szombat

több mint 2 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Peace Mindenkinek,

Iktriad remélem már alszik, nem szeretném ha el JINX-elné a második félidőt. Maradjon csak ez a szép előny, meg a csicskába rakott Pats. 😀
Cypress
Ezt már szerintem én sem tudom eljinxelni innen.
iktriad
Pedig Te vagy az utolsó reményem 😀
Burkus
Mi vagyok én, Obi van Kenobi?
iktriad
nem
darth jinxius
Negritis
Bria képviseli a sötét oldalt. Én JEDI(javarészt eszement dilettáns idióta) vagyok!
iktriad
Hát, aki a Jagsnek szurkol kb 180 éve mi más lehetne. De a világot a megnem értett idióták teszik igazán izgalmassá és széppé.
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ez kb. akkor lesz szoros, hogyna nekünk O oldalon minden sikerül, a Bills meg elkezd bénázni és fumblizni....

Védelmet nem tudom hogyan tudná felrázni BB, de igazából nem láttam, hogy mit tudnának tenni.
Solymi
Ez nem lesz szoros. Az ilyen meccsek második félideje le szokott ülni, egyik csapat sem akar sérülést. Persze lehet, hogy most táncolni akarnak a hullánkon, de a sérülés mindig benne van és azzal csak a további szereplést kockáztatják. Szerintem hosszú drive-ok jönnek sok futással. Azt sem tudjuk megállítani.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Ez kb. akkor lesz szoros, hogyna nekünk O oldalon minden sikerül, a Bills meg elkezd bénázni és fumblizni....

Védelmet nem tudom hogyan tudná felrázni BB, de igazából nem láttam, hogy mit tudnának tenni.
Solymi
Ne haragudj de ha a bills nem szerez pontot akkor sem lesz itt már felzárkózás. Arra meg semmit sem tennék hogy a bills itt leállna...

44-10

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 076 — The Mathematician
Tiszteletem jeléül Kampmannek küldöm:

 youtu.be/0_9b9iLW93g
Cypress
zsülikétől csakis ez 😀


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 371
Azért mekkora troll a bills rúgója is hogy így kezen lőtte a patses blokkolót hogy ne lehessen 28-3...
davemayer
Tanulnak a múlt hibáiból.
iktriad
Sőt, így még 35-3 se nagyon lehet, ami ugye az 1993-as Oilers előnye volt, mielőtt a Bills fordított.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 971 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért mekkora troll a bills rúgója is hogy így kezen lőtte a patses blokkolót hogy ne lehessen 28-3...
davemayer
Tanulnak a múlt hibáiból.
több mint 2 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Tiszteletem jeléül Kampmannek küldöm:

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Azért mekkora troll a bills rúgója is hogy így kezen lőtte a patses blokkolót hogy ne lehessen 28-3...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 971 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peace Mindenkinek,

Iktriad remélem már alszik, nem szeretném ha el JINX-elné a második félidőt. Maradjon csak ez a szép előny, meg a csicskába rakott Pats. 😀
Cypress
Ezt már szerintem én sem tudom eljinxelni innen.
iktriad
Pedig Te vagy az utolsó reményem 😀
Burkus
Mi vagyok én, Obi van Kenobi?
iktriad
nem
darth jinxius
Negritis
Bria képviseli a sötét oldalt. Én JEDI(javarészt eszement dilettáns idióta) vagyok!
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
Ez kb. akkor lesz szoros, hogyna nekünk O oldalon minden sikerül, a Bills meg elkezd bénázni és fumblizni....

Védelmet nem tudom hogyan tudná felrázni BB, de igazából nem láttam, hogy mit tudnának tenni.

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 371
Ebben a stadionban volt minden idők legnagyobb fordítása, ha a Patsesek szeretnének még reménykedni valamiben.
Kampman
Hi Mester,

Én azt szeretném, ha már csak a jövő évi szezonban reménykedhetnének. 😀
Cypress
Hello,

Nem hiszem, hogy megfordítanák, vagy akár csak szorossá tennék.
több mint 2 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Ebben a stadionban volt minden idők legnagyobb fordítása, ha a Patsesek szeretnének még reménykedni valamiben.
Kampman
Hi Mester,

Én azt szeretném, ha már csak a jövő évi szezonban reménykedhetnének. 😀
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
 www.youtube.com/watch?v=Gk4jwH8fhMo&ab_channel=VIL%C3%81GTV-VIDE%C3%93SPORT%C3%81L-GY%C5%90R-
eaglesmcnabb
http
Negritis
keccs dö bed men

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 076 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 854 — StuG Life
Peace Mindenkinek,

Iktriad remélem már alszik, nem szeretném ha el JINX-elné a második félidőt. Maradjon csak ez a szép előny, meg a csicskába rakott Pats. 😀
Cypress
Ezt már szerintem én sem tudom eljinxelni innen.
iktriad
Pedig Te vagy az utolsó reményem 😀
Burkus
akkor tekerd csigába a hajad és úgy mondd: iktriad you are our last hope
briareos
Nincs kéznél a droidom, amelyik felveszi 😊
Burkus
iphone is jo

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Peace Mindenkinek,

Iktriad remélem már alszik, nem szeretném ha el JINX-elné a második félidőt. Maradjon csak ez a szép előny, meg a csicskába rakott Pats. 😀
Cypress
Ezt már szerintem én sem tudom eljinxelni innen.
iktriad
Pedig Te vagy az utolsó reményem 😀
Burkus
akkor tekerd csigába a hajad és úgy mondd: iktriad you are our last hope
briareos
Nincs kéznél a droidom, amelyik felveszi 😊
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 076 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=Gk4jwH8fhMo&ab_channel=VIL%C3%81GTV-VIDE%C3%93SPORT%C3%81L-GY%C5%90R-
eaglesmcnabb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 371
Ebben a stadionban volt minden idők legnagyobb fordítása, ha a Patsesek szeretnének még reménykedni valamiben.
több mint 2 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
 www.youtube.com/watch?v=Gk4jwH8fhMo&ab_channel=VIL%C3%81GTV-VIDE%C3%93SPORT%C3%81L-GY%C5%90R-
eaglesmcnabb
Ez már a garbage time? Akkor jöhetnek a seggek is?
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
Eddig ebből a félidőből legalább annyi pozitívumot látok, hogy MJ10 nem fél és ha kell akkor fut.

A többi? Ehh...a védelem elment a bye-ra, aztán ott maradtak.

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Na a 27-3 megvan az induláshoz. És nem egy negyedünk van, hanem kettő.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 996 — beers & Packers
Na, a 3 pont megvan.
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Hát legalább pontokat raktunk fel a táblára... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
 www.youtube.com/watch?v=Gk4jwH8fhMo&ab_channel=VIL%C3%81GTV-VIDE%C3%93SPORT%C3%81L-GY%C5%90R-

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 076 — The Mathematician
Peace Mindenkinek,

Iktriad remélem már alszik, nem szeretném ha el JINX-elné a második félidőt. Maradjon csak ez a szép előny, meg a csicskába rakott Pats. 😀
Cypress
Ezt már szerintem én sem tudom eljinxelni innen.
iktriad
Pedig Te vagy az utolsó reményem 😀
Burkus
Mi vagyok én, Obi van Kenobi?
iktriad
nem
darth jinxius

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!