Wild Card szombat

több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79

Negritis
baszki, jól elmehettek neki otthonról, ha már varga irénkével spanol

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Peace Mindenkinek,

Iktriad remélem már alszik, nem szeretném ha el JINX-elné a második félidőt. Maradjon csak ez a szép előny, meg a csicskába rakott Pats. 😀
Cypress
Ezt már szerintem én sem tudom eljinxelni innen.
iktriad
Pedig Te vagy az utolsó reményem 😀
Burkus
Mi vagyok én, Obi van Kenobi?
iktriad
nagyon egyre jár ma az agyunk triád, love it!

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Peace Mindenkinek,

Iktriad remélem már alszik, nem szeretném ha el JINX-elné a második félidőt. Maradjon csak ez a szép előny, meg a csicskába rakott Pats. 😀
Cypress
Ezt már szerintem én sem tudom eljinxelni innen.
iktriad
Pedig Te vagy az utolsó reményem 😀
Burkus
akkor tekerd csigába a hajad és úgy mondd: iktriad you are our last hope

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peace Mindenkinek,

Iktriad remélem már alszik, nem szeretném ha el JINX-elné a második félidőt. Maradjon csak ez a szép előny, meg a csicskába rakott Pats. 😀
Cypress
Ezt már szerintem én sem tudom eljinxelni innen.
iktriad
Pedig Te vagy az utolsó reményem 😀
Burkus
Mi vagyok én, Obi van Kenobi?
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life

Negritis
mind kettyós, jó társaság

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Peace Mindenkinek,

Iktriad remélem már alszik, nem szeretném ha el JINX-elné a második félidőt. Maradjon csak ez a szép előny, meg a csicskába rakott Pats. 😀
Cypress
Ezt már szerintem én sem tudom eljinxelni innen.
iktriad
Pedig Te vagy az utolsó reményem 😀
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 529 — Patriots fan
Jesszus ,ez annyira egyértelmű volt... 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
ég és föld az energy a két csapat között
briareos
Minden ég és föld a két csapat között. Annyi esélyünk volt a kickoff pillanatában mint Szálasinak a főtárgyaláson...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peace Mindenkinek,

Iktriad remélem már alszik, nem szeretném ha el JINX-elné a második félidőt. Maradjon csak ez a szép előny, meg a csicskába rakott Pats. 😀
Cypress
Ezt már szerintem én sem tudom eljinxelni innen.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 598 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
fakes the spike -› gets sacked

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
félidőben BigMacet be kell rakni a mikróba
Heisman
lehet kéne neki egy happy meal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 598 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
félidőben BigMacet be kell rakni a mikróba

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
ég és föld az energy a két csapat között

több mint 2 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Peace Mindenkinek,

Iktriad remélem már alszik, nem szeretném ha el JINX-elné a második félidőt. Maradjon csak ez a szép előny, meg a csicskába rakott Pats. 😀

Szerkesztette: Cypress
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
egyetértek jövőre jöjjünk mi
😀
briareos
innen a chargers vagy a falcons se tudna kikapni
Negritis
Ez már női kézilabda válogatott chockerség territory.
iktriad
vagy veszprém

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Statement win lesz ez a javából a Bills-nek a végén, 2. félidőben azon se lepődnék meg ha csak futnánk hogy menjen az óra és csak legyen már vége minél előbb...
Castleai01
Már most is az. Minden elemében jobbak a játéknak.
Burkus
és én simán kinézem belőlük h a múltbéli sok khm hajtunk utolsó másodpercig pats győzelem miatt ők sem fognak leállni és annyi pontot felraknak amennyit bírnak
briareos
ez a jó mentalitás egyébként, sok csapat rábaszhat idén hogy nem így gondolkodik, pl. a packers, bennük ez semennyire sincs meg, pedig most őket mondanám a legesélyesebbnek,
eaglesmcnabb
Mi van? MI VAN? Miiii vaaaannnnn?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
innen a chargers vagy a falcons se tudna kikapni
Negritis
Ez már női kézilabda válogatott chockerség territory.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 018
lassan ott tartunk, hogy a patriots is beleegyezne, hogy ez legyen a végeredmény.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Statement win lesz ez a javából a Bills-nek a végén, 2. félidőben azon se lepődnék meg ha csak futnánk hogy menjen az óra és csak legyen már vége minél előbb...
Castleai01
Már most is az. Minden elemében jobbak a játéknak.
Burkus
és én simán kinézem belőlük h a múltbéli sok khm hajtunk utolsó másodpercig pats győzelem miatt ők sem fognak leállni és annyi pontot felraknak amennyit bírnak
briareos
ez a jó mentalitás egyébként, sok csapat rábaszhat idén hogy nem így gondolkodik, pl. a packers, bennük ez semennyire sincs meg, pedig most őket mondanám a legesélyesebbnek,
eaglesmcnabb
hát van előnye és hátránya nyilván jó rommá verni valakit, de pl ha megszakad valaki egy már agyonnyert meccsen az azért szopó

több mint 2 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 415
Daboll ma adja el magát valahová HC-nek.
iktriad
Kérdés akar e menni valahova
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Statement win lesz ez a javából a Bills-nek a végén, 2. félidőben azon se lepődnék meg ha csak futnánk hogy menjen az óra és csak legyen már vége minél előbb...
Castleai01
Már most is az. Minden elemében jobbak a játéknak.
Burkus
és én simán kinézem belőlük h a múltbéli sok khm hajtunk utolsó másodpercig pats győzelem miatt ők sem fognak leállni és annyi pontot felraknak amennyit bírnak
briareos
ez a jó mentalitás egyébként, sok csapat rábaszhat idén hogy nem így gondolkodik, pl. a packers, bennük ez semennyire sincs meg, pedig most őket mondanám a legesélyesebbnek,
eaglesmcnabb
A Browns elleni 2. félidő tényleg eléggé beszédes volt.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Statement win lesz ez a javából a Bills-nek a végén, 2. félidőben azon se lepődnék meg ha csak futnánk hogy menjen az óra és csak legyen már vége minél előbb...
Castleai01
Már most is az. Minden elemében jobbak a játéknak.
Burkus
és én simán kinézem belőlük h a múltbéli sok khm hajtunk utolsó másodpercig pats győzelem miatt ők sem fognak leállni és annyi pontot felraknak amennyit bírnak
briareos
Valószínű. Remélem, az idei szezon marad az egyetlen örömük az elmúlt húsz évre és a következő húsz évre is. 😊
Burkus
Szeretnéd...
Bazsinho
persze h ezt szeretné pats drukker, miért akarná h nektek legyen jó

több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Statement win lesz ez a javából a Bills-nek a végén, 2. félidőben azon se lepődnék meg ha csak futnánk hogy menjen az óra és csak legyen már vége minél előbb...
Castleai01
Már most is az. Minden elemében jobbak a játéknak.
Burkus
és én simán kinézem belőlük h a múltbéli sok khm hajtunk utolsó másodpercig pats győzelem miatt ők sem fognak leállni és annyi pontot felraknak amennyit bírnak
briareos
ez a jó mentalitás egyébként, sok csapat rábaszhat idén hogy nem így gondolkodik, pl. a packers, bennük ez semennyire sincs meg, pedig most őket mondanám a legesélyesebbnek,

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!