Ötletdoboz

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Ez így technikailag a Viccek topic azonnali elérhetőségét jelentené mindösszesen, kiegészülve pár hosszú szakmai jellegű írással.
Sobri Jóska
hát ha te azokat tennéd a kedvencek közé, akkor a te esetedben ez igaz lenne, a felvetés épp arról szólt, hogy mindenki maga jelölhesse meg, hogy mi számára a "best of post" úgy, hogy az akár hónapok múlva is könnyen visszakereshető legyenjjncaa
Akkor ezt félreértettem.
A "belájkol a fél, oldalt" 'belájkol a fél oldal'-nak olvastam. 😊
Ez így jó ötlet, vagyis, hogy a saját like-jaimat kigyűjti a rendszer.

A többit, amit írtam ettől még tartom.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Ez így technikailag a Viccek topic azonnali elérhetőségét jelentené mindösszesen, kiegészülve pár hosszú szakmai jellegű írással.
Sobri Jóska
hát ha te azokat tennéd a kedvencek közé, akkor a te esetedben ez igaz lenne, a felvetés épp arról szólt, hogy mindenki maga jelölhesse meg, hogy mi számára a "best of post" úgy, hogy az akár hónapok múlva is könnyen visszakereshető legyen

tehát a lájk mellett lenne mondjuk egy szívecskés opció is, mely a személyes kedvenceket szortírozza


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
régebben ment a lovaglás a likeokon. azon gondolkoztam, hogy megoldható lenne e, amolyan tumblr jelleggel, hogy azokat a posztokat, amiket belájkol a fél, oldalt a fórum menüjéből elérheti. teszem azt a best of post és best of user alatt lehetne egy likeolt posztok - XY poszt mondjuk, és ha rákattintok azokat kiadja.

igazából erre azért lehetne igény, mert most is a fórum focis topicban zseniális és tényleg értékes írások mennek, amiket nem szeretnék elveszteni, de tudom, hogy el fogom felejteni egy fél év múlva létezésüket. ezzel meg orvoslásra kerülne ezen hiányosságom + nem elhanyagolható szempontként talán tényleg olyan posztokat lájkolnának az emberek, amik valami értéket is képviselnek..brk
Ez így technikailag a Viccek topic azonnali elérhetőségét jelentené mindösszesen, kiegészülve pár hosszú szakmai jellegű írással.

Ennek a like-olosdinak akkor lenne értelme szerintem, ha mindenkinek fix mennyiségű like-ja lenne, mondjuk 30 db/hónap, akkor nem lenne az, hogy ha valakinek úgy tartja kedve (például nekem) akkor bárkinek kioszthat bárhányat függetlenül a hsz. tartalmától, mondjuk így demonstrálva valaki ellen/mellett.
Lenne némi súlya a like-oknak.

Bár egyszer még régebben felvetettem és akkor meg is szüntek a likeok, ezt most is támogatnám.
Akár egy hivatalos szavazást is javasolnék ezügyben, érvényességi limittel, hogy legyen vagy sem likeolás hsz-eknél.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
volt már róla szó, hogy lehessen csillagozni a kommenteket, majd Bálint jelez, hogy ez megoldható-e
most kicsit el van havazva, korábban azt írta, hogy június/júliustól tud az oldallal foglalkozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
régebben ment a lovaglás a likeokon. azon gondolkoztam, hogy megoldható lenne e, amolyan tumblr jelleggel, hogy azokat a posztokat, amiket belájkol a fél, oldalt a fórum menüjéből elérheti. teszem azt a best of post és best of user alatt lehetne egy likeolt posztok - XY poszt mondjuk, és ha rákattintok azokat kiadja.

igazából erre azért lehetne igény, mert most is a fórum focis topicban zseniális és tényleg értékes írások mennek, amiket nem szeretnék elveszteni, de tudom, hogy el fogom felejteni egy fél év múlva létezésüket. ezzel meg orvoslásra kerülne ezen hiányosságom + nem elhanyagolható szempontként talán tényleg olyan posztokat lájkolnának az emberek, amik valami értéket is képviselnek.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Megoldható, hogy listázható legyen egy usernek az összes adott topikba írt hozzászólása? Például a legaktívabb topikok között, ha rákattintok az ott szereplő számra, akkor megjelennének azok a hsz-ek.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
a topik törlése lenne a megoldásHöri
sosem értem amikor beszól valaki egy olyan dologra, topicra ami nem érdekli...
mit foglalkozol akkor vele??yooker
arra szólok be amire akarok, tekintve hogy én vagyok itt az egyik üzemeltető.
manapság nem akkora mutatvány viccoldalakat találni a weben, hogy a bowl.hura szoruljon rá az ember.Höri
miért? politikai, foci,kézilabda,horgászat,gyurma oldalak nincsennek tucatszámra?yooker
dehogynem, de a sporttal foglalkozó topikok még aránylag belevágnak az oldalunk profiljába, és alapvetően nem a lájkvadászatról szólnak. Nagyon népszerű lenne még például a "kúrnám" topik is, mégse nyitjuk meg mert nem az a célunk, hogy az egyéb témák kattintásait generáljuk.Höri
pedig egy ilyen topic-kal lehetne ritkítani a népet

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Ha ennyie nem reális a lista nyugodtan írhatsz egy over-/underrated posztot 😛empty taxi
Na erre én is kíváncsi lennék...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Ha ennyie nem reális a lista nyugodtan írhatsz egy over-/underrated posztot 😛empty taxi
😀 egy prospect elemzést, mint anno Philipp Bönigről.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ha ennyie nem reális a lista nyugodtan írhatsz egy over-/underrated posztot 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
legyen az, hogy a Best of usereken kívül senki nem írhat a viccek topikba.

12. vagyokAmadeus91
Amúgy vicc az a lista.
Nézd már meg hanyadik vagyok.Sobri Jóska
ja, én is keveslem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a topik törlése lenne a megoldásHöri
sosem értem amikor beszól valaki egy olyan dologra, topicra ami nem érdekli...
mit foglalkozol akkor vele??yooker
arra szólok be amire akarok, tekintve hogy én vagyok itt az egyik üzemeltető.
manapság nem akkora mutatvány viccoldalakat találni a weben, hogy a bowl.hura szoruljon rá az ember.Höri
miért? politikai, foci,kézilabda,horgászat,gyurma oldalak nincsennek tucatszámra?yooker
dehogynem, de a sporttal foglalkozó topikok még aránylag belevágnak az oldalunk profiljába, és alapvetően nem a lájkvadászatról szólnak. Nagyon népszerű lenne még például a "kúrnám" topik is, mégse nyitjuk meg mert nem az a célunk, hogy az egyéb témák kattintásait generáljuk.

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
a topik törlése lenne a megoldásHöri
sosem értem amikor beszól valaki egy olyan dologra, topicra ami nem érdekli...
mit foglalkozol akkor vele??yooker
arra szólok be amire akarok, tekintve hogy én vagyok itt az egyik üzemeltető.
manapság nem akkora mutatvány viccoldalakat találni a weben, hogy a bowl.hura szoruljon rá az ember.Höri
miért? politikai, foci,kézilabda,horgászat,gyurma oldalak nincsennek tucatszámra?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
legyen az, hogy a Best of usereken kívül senki nem írhat a viccek topikba.

12. vagyokAmadeus91
Nagy szerencsédre nincs "mínusz" gomb

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a topik törlése lenne a megoldásHöri
sosem értem amikor beszól valaki egy olyan dologra, topicra ami nem érdekli...
mit foglalkozol akkor vele??yooker
arra szólok be amire akarok, tekintve hogy én vagyok itt az egyik üzemeltető.
manapság nem akkora mutatvány viccoldalakat találni a weben, hogy a bowl.hura szoruljon rá az ember.

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
a topik törlése lenne a megoldásHöri
sosem értem amikor beszól valaki egy olyan dologra, topicra ami nem érdekli...
mit foglalkozol akkor vele??
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
legyen az, hogy a Best of usereken kívül senki nem írhat a viccek topikba.

12. vagyokAmadeus91
Legyen az, hogy ne legyen se lista, se cenzúra. De még like-olás se.
Bárki írhasson bárhova, én meg ha akarom elolvasom, ha meg nem akarom, akkor nem.
Amúgy vicc az a lista.
Nézd már meg hanyadik vagyok.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
legyen az, hogy a Best of usereken kívül senki nem írhat a viccek topikba.

12. vagyok

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
De legalább a best of postból ki kéne szűrni őket (legalább opcionálisan), mert nekem bőven elég, h nem olvasom, így viszont elnyomják az amúgy értelmes posztokat, s elkerülni is nehezebb őket...Black_Adder
Csatlakozom

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
De legalább a best of postból ki kéne szűrni őket (legalább opcionálisan), mert nekem bőven elég, h nem olvasom, így viszont elnyomják az amúgy értelmes posztokat, s elkerülni is nehezebb őket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
a topik törlése lenne a megoldásHöri
Nem szeretek radikális lenni 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a topik törlése lenne a megoldás

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sziasztok!

A következő lenne az ötletem:
-Csak a Viccek topicban működne, újra lehetne negatívat szavazni!
-Akinek a legutóbbi 5 posztjának sikerül átlagosan -10 szavazatot szereznie, az nem írhat a topicba mondjuk 1 hónapigtenorx
szerintem nem jó ötlet. Egyrészt szubjektív, hogy mi a humor és mi nem, másrészt pedig simán eszköz lehet a diszkriminálásra.Amadeus91
Szerintem ha van elég sok ember, akinek tetszik akkor azért nehéz összeszedni a -50et 5 poszt alatt.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Sziasztok!

A következő lenne az ötletem:
-Csak a Viccek topicban működne, újra lehetne negatívat szavazni!
-Akinek a legutóbbi 5 posztjának sikerül átlagosan -10 szavazatot szereznie, az nem írhat a topicba mondjuk 1 hónapigtenorx
szerintem nem jó ötlet. Egyrészt szubjektív, hogy mi a humor és mi nem, másrészt pedig simán eszköz lehet a diszkriminálásra.Amadeus91
Ne félj barátom! 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Sziasztok!

A következő lenne az ötletem:
-Csak a Viccek topicban működne, újra lehetne negatívat szavazni!
-Akinek a legutóbbi 5 posztjának sikerül átlagosan -10 szavazatot szereznie, az nem írhat a topicba mondjuk 1 hónapigtenorx
szerintem nem jó ötlet. Egyrészt szubjektív, hogy mi a humor és mi nem, másrészt pedig simán eszköz lehet a diszkriminálásra.

criminal lawyer or criminal lawyer?