ARENA4

17 feliratkozó

3 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 070 — Amerikai sportok rajongója
Na, lehet nekem ennyi volt az Itt ott tv digisként sajnos. Ma akartam újítani és ha jól látom már nem lehet az alapcsomag mellé kiválasztani simán, hanem alap+plusz csomag és még 990 Ft. Rákérdeztem náluk, ha igaz lesz akkor helló. 1800 helyett lenne így havi 4000 ft csak az Aréna 4 tv miatt. Persze erröl semmi infó nem jött eddig. Úgyis szinte mindent felvételról nézek az Aréna4+-on így hogy vége az NFL szezonnak főleg. Az se olcsó amúgy se havonta. Amúgy Az Aréna 4+ app-ról van valami hír hogy mikor készülhet már el? Fél évvel ezelőtt is annyi volt, hogy fejlesztik, hamarosan lesz.

Szerkesztette: zavi27
3 hónapja
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 139 — White lives matter - Az Isten is fehér!
Eddig mindig kritizáltam az Aréna4 pluszt, mert pénzlehúzásnak tartottam és tartom most is, de a mai napon olyan dolgot láttam, amely afelé mutat, hogy eljöhet az az idő, amikor átgondolom a fizetés lehetőségét az Aréna4 pluszért: ez a dolog pedig a Bundeszliga meccseknél látható dedikált sztárkam. Ha minden magyar érintettségű meccsen lesz dedikált kamera a magyar játékoson az egy hatalmas előrelépés abba az irányba, hogy értelmet nyerjen az Aréna4+. Még nem tartunk ott, de ez egy abszolút jó irány.
Ui: bocsi az angolomért, de nem beszélem a nyelvet.
4 hónapja
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 14 511 — Tyrone Creek
Korrekten lehoztátok a Steelers meccset,gratula shawnka! ✌👍
JoeyPorter
Valóban, a tegnapi háromból a legjobb volt, gratulálok.

De hova tűnt Maka?!
Sobri Jóska
Köszi srácok, jól esik!

Maka covid protokollba került, pénteken már lehetett sejteni, szombaton fix lett, hogy nem fog tudni visszajönni időben a meccsekre. De minden oké vele, a divisionalben újra ő lesz már!

4 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 32 403 — 2021/22: best soccer season ever
De hova tűnt Maka?!
Sobri Jóska
karantén

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
4 hónapja
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 28 354 — #NoStress
JoeyPorter
Valóban, a tegnapi háromból a legjobb volt, gratulálok.

De hova tűnt Maka?!

4 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 32 301 — Így remélem megfelelek nektek.....
JoeyPorter
Messze ez volt a legjobb közvetítés!!!

Bezzeg nálunk...az egy dolog, hogy mi bénák vagyunk, jogosan kapjuk az ívet, de hogy igen tisztelt Buday ennyire ne legyen képben velünk... DS nem üti meg az első WR szintet???? van egy egy Burrowja vagy Herbertje 2000yardot hoz össze....Hurtsel meglett majdnem az ezer, úgy, hogy alig használtuk....persze Waddle....minden chekdownt meg drawt ő kapott, persze, hogy abból hozott yardokat...

Meg csak egy minőségi CB???? Évek, mit évek évtizedek óta nem volt ilyen minőségi SEC munka nálunk, mindhárom CB elit vagy átlag feletti szinten teljesített (akkor is ha a PFF nem ezt hozta ki) Slay nyilván kiemelkedő, de nagyon Nelsonra és Maddoxra se lehetett panasz, nem véletlenül kapott utóbbi hosszabítást.... szóval na, ez nem teljesen úgy sikerült, de hát senki sem tökéletes 😉 😛

4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 905
JoeyPorter
Több, mint korrekt, én reggel néztem vissza Aréna4+, de kifejezetten tetszett.
4 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 070 — Amerikai sportok rajongója
Le a kalappal az Aréna4+ előtt is mostanában, tegnap és ma is korán reggel már fent voltak az összes éjjeli meccs is, ahogy az NHL-ek is mindig.
4 hónapja
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 462 — Pittsburgh finished it

4 hónapja
ozibozi New York Giants 12 091
(in before a miért itthonról megy a közvetítés idén is kérdések előtt)

shawnka
de szerintem ez nem is kérdés, vagy akinek igen annak mindegy is 😊
dande
Mondjuk 20-30 éves szanaszét oltott emberekkel vajon mi szokott történni? Pont az ami itthon.
Mondjuk a szervezési káosz vlsz keményebb probléma lehet.

Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja

shawnka
Csak Arpa legyen a tobbi nem szamit 😀
rokaur
No Ati, no party!

De el kell, hogy szomorítsalak, idén otthonról nézi (ha nézi).

4 hónapja
rokaur 761

shawnka
Csak Arpa legyen a tobbi nem szamit 😀
4 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 32 301 — Így remélem megfelelek nektek.....

shawnka
de szerintem ez nem is kérdés, vagy akinek igen annak mindegy is 😊

4 hónapja

4 hónapja
Week18
01.08.
DEN-KC
PHI-DAL

01.09.
JAX-IND
LAR-SF
LV-LAC
shawnka
A 7 órási sávban nem ajánlották ki a Pittsburgh-Ravens meccset?
Ott mindkét csapat még rájátszásba juthat és Big Ben utolsó meccse, ráadásul rangadó. Ellenben a Jags-Indi szépen lefog csordogálni sima vendég győzelemmel.
Riverske
A Pittsburgh nagyjából a 12. hét óta minden héten bekúszott valahogy a programba. Az első PIT-BAL képernyőn volt, de ez most úgy playoff meccs, hogy 4 meccsnek kéne jól alakulnia, hogy ez valóban az legyen. A Redzoneon pedig ott lesz a meccs, Big Ben összes könnyes búcsúztatásával, ami ugye szintén elérhető.

4 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 9 844
Week18
01.08.
DEN-KC
PHI-DAL

01.09.
JAX-IND
LAR-SF
LV-LAC
shawnka
Ott mindkét csapat még rájátszásba juthat és Big Ben utolsó meccse, ráadásul rangadó. Ellenben a Jags-Indi szépen lefog csordogálni sima vendég győzelemmel.
Riverske
Igen, de ha nyer a Colts, akkor a PIT-BAL párosnak az bukó.
Willie Parker
Colts ‘14 óta nem nyert Jacksonfalván
Heisman
Én simán kinézek egy nullázást most.
4 hónapja
Heisman Denver Broncos Oregon Ducks 16 972 — Bears GM / Bovli Bowl Fantasy Champ 2021
Week18
01.08.
DEN-KC
PHI-DAL

01.09.
JAX-IND
LAR-SF
LV-LAC
shawnka
Riverske
Willie Parker
Colts ‘14 óta nem nyert Jacksonfalván

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Players : Peyton Manning, Marcus Mariota, Andre Cisco, Earnest Jones, Emmanuel Sanders
Soccer : Arsenal, Levante, Millwall, Lazio, National Teams : HUN, GER, (ESP), Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Immobile
NBA : Mavericks [Doncic, Porzingis] / NHL : Ducks / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez (és igazából mindenki más)
NASCAR : #22 Joey Logano, #11 Denny Hamlin, #9 Chase Elliott
Cycling : Quintana, Contador, Cras, Pogacar
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Ricky Evans, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket
4 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 9 844
Week18
01.08.
DEN-KC
PHI-DAL

01.09.
JAX-IND
LAR-SF
LV-LAC
shawnka
Riverske
4 hónapja
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 139 — White lives matter - Az Isten is fehér!
Week18
01.08.
DEN-KC
PHI-DAL

01.09.
JAX-IND
LAR-SF
LV-LAC
shawnka
4 hónapja
Week18
01.08.
DEN-KC
PHI-DAL

01.09.
JAX-IND
LAR-SF
LV-LAC

4 hónapja
ozibozi New York Giants 12 091
Legalább a
Cseréket is láthatjuk éles meccsen főműsoridőben 😉
4 hónapja
Nincs utolsó forduló NFC East primetime meccs nèlkül 😁

Chargers-Raiders to SNF in Week 18; Chiefs-Broncos, Cowboys-Eagles on Saturday
 www.thescore.com/nfl/news/2266178

4 hónapja
YoungZeeZee 5 538
 arena4.network4.hu/tvguide

Mobilon masnak sem mukodik rendesen?
4 hónapja
Ha erre járna egy Arena4 "belsős", akkor kérdezném, hogy gondolkodtok esetleg mobil alkalmazáson? Elsősorban (sőt tulajdonképpen engem kizárólag) az Arena4+ streaming érdekelne, mert előfizetnék rá szívesen, ha ki tudnám tenni a TV-re a streamet. De mobil app nincs, a webes stream lejátszójának meg bugos a (chrome)castingja, úgy szakadozik a "castolás", hogy nézhetetlen.

(Tableten / laptopon / PC-n meg egyszerűen én már nem vagyok hajlandó meccset nézni. A szemem se jó hozzá és kényelmetlen is. Én már vagy TV-n fotelből nézek meccset, vagy sehogy.)
peterk2005
Megy a fejlesztés, a tervek szerint a következő év Q1-ben jelenik meg a storeokban.

4 hónapja
peterk2005 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 21 312 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha erre járna egy Arena4 "belsős", akkor kérdezném, hogy gondolkodtok esetleg mobil alkalmazáson? Elsősorban (sőt tulajdonképpen engem kizárólag) az Arena4+ streaming érdekelne, mert előfizetnék rá szívesen, ha ki tudnám tenni a TV-re a streamet. De mobil app nincs, a webes stream lejátszójának meg bugos a (chrome)castingja, úgy szakadozik a "castolás", hogy nézhetetlen.

(Tableten / laptopon / PC-n meg egyszerűen én már nem vagyok hajlandó meccset nézni. A szemem se jó hozzá és kényelmetlen is. Én már vagy TV-n fotelből nézek meccset, vagy sehogy.)

“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)