ARENA4

23 feliratkozó

több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 930
A super bowl ismetlese mikor lesz az arenan, meg tudjatok mondani vagy meg nincs biztos schedule?
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 410
Ez mire jó???
ozibozi
vissza tudod nézni a TV-ben sugárzott élő adásokat, nem kell letölteni, ismétlésre várni, etc.?
kristof
Köszi
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ez mire jó???
ozibozi
vissza tudod nézni a TV-ben sugárzott élő adásokat, nem kell letölteni, ismétlésre várni, etc.?
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 410
Nekem ez jött:
Nem igazán értem minek küldenek regisztrációs kódot.

Kedves Ügyfelünk!
Örömmel értesítünk, hogy mostantól Vodafone előfizetőként számodra is elérhető a NET4 szolgáltatás.*
A NET4 szolgálatás a Network4-csoport szórakoztató- és sporttartalmaihoz biztosít hozzáférést.
A NET4 segítségével minden olyan sportesemény visszanézhetősége biztosított, amelyek a lineáris ARENA4 sportcsatornán adásba kerültek. Így a NET4-en nézheted újra az NFL, a Moto GP, valamint a Bundesliga eseményeit is! A visszanézhető tartalmak mellett cikkek olvashatók, számos podcast hallgatható, interjúk és promóvideók tekinthetők meg és hamarosan szórakoztató tartalmakkal is bővül a NET4.
Aktiváld a szolgáltatást regisztrációs kódoddal, és élvezd a gondtalan tévézést!

A kódod: xxxxxx

Ez mire jó???

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 930
Eddig mindig kritizáltam az Aréna4 pluszt, mert pénzlehúzásnak tartottam és tartom most is, de a mai napon olyan dolgot láttam, amely afelé mutat, hogy eljöhet az az idő, amikor átgondolom a fizetés lehetőségét az Aréna4 pluszért: ez a dolog pedig a Bundeszliga meccseknél látható dedikált sztárkam. Ha minden magyar érintettségű meccsen lesz dedikált kamera a magyar játékoson az egy hatalmas előrelépés abba az irányba, hogy értelmet nyerjen az Aréna4+. Még nem tartunk ott, de ez egy abszolút jó irány.
Ui: bocsi az angolomért, de nem beszélem a nyelvet.
Riverske
de mi abban a jo h csak ot nezi az embert?
az lenne a durva ha pl qb-k fejen kamera is onnan nezhetned az esemenyeket
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Na, lehet nekem ennyi volt az Itt ott tv digisként sajnos. Ma akartam újítani és ha jól látom már nem lehet az alapcsomag mellé kiválasztani simán, hanem alap+plusz csomag és még 990 Ft. Rákérdeztem náluk, ha igaz lesz akkor helló. 1800 helyett lenne így havi 4000 ft csak az Aréna 4 tv miatt. Persze erröl semmi infó nem jött eddig. Úgyis szinte mindent felvételról nézek az Aréna4+-on így hogy vége az NFL szezonnak főleg. Az se olcsó amúgy se havonta. Amúgy Az Aréna 4+ app-ról van valami hír hogy mikor készülhet már el? Fél évvel ezelőtt is annyi volt, hogy fejlesztik, hamarosan lesz.
zavi27
Köszönjük üzenetét és érdeklődését! Az Aréna4 csatorna valóban már csak a Prémium csomagban rendelhető, melyhez az Alap és Plusz csomagok megvásárlása is szükséges.
Köszönjük megértését, további szép estét kívánunnk!
zavi27
Cukipofák. A Digi tulajdonosváltásával talán szeptemberre tényleg lesz megállapodás a Digi és az Aréna4 között, addig pedig túléljük a hiányt. Ha pedig akkor sem lesz, akkor NFL Gamepass.
jr79
Hát ja. Meg azért talán egy soros tájékoztatást jelezhettek volna erről előre, mintsem hogy ma meglepődve kell ezt észrevennem. Főleg hogy tudják nagyon jól, hogy kb. mindenki csak az Aréna miatt fizet elő rájuk.
több mint 2 éve
jr79 New England Patriots 71
Na, lehet nekem ennyi volt az Itt ott tv digisként sajnos. Ma akartam újítani és ha jól látom már nem lehet az alapcsomag mellé kiválasztani simán, hanem alap+plusz csomag és még 990 Ft. Rákérdeztem náluk, ha igaz lesz akkor helló. 1800 helyett lenne így havi 4000 ft csak az Aréna 4 tv miatt. Persze erröl semmi infó nem jött eddig. Úgyis szinte mindent felvételról nézek az Aréna4+-on így hogy vége az NFL szezonnak főleg. Az se olcsó amúgy se havonta. Amúgy Az Aréna 4+ app-ról van valami hír hogy mikor készülhet már el? Fél évvel ezelőtt is annyi volt, hogy fejlesztik, hamarosan lesz.
zavi27
Köszönjük üzenetét és érdeklődését! Az Aréna4 csatorna valóban már csak a Prémium csomagban rendelhető, melyhez az Alap és Plusz csomagok megvásárlása is szükséges.
Köszönjük megértését, további szép estét kívánunnk!
zavi27
Cukipofák. A Digi tulajdonosváltásával talán szeptemberre tényleg lesz megállapodás a Digi és az Aréna4 között, addig pedig túléljük a hiányt. Ha pedig akkor sem lesz, akkor NFL Gamepass.
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Na, lehet nekem ennyi volt az Itt ott tv digisként sajnos. Ma akartam újítani és ha jól látom már nem lehet az alapcsomag mellé kiválasztani simán, hanem alap+plusz csomag és még 990 Ft. Rákérdeztem náluk, ha igaz lesz akkor helló. 1800 helyett lenne így havi 4000 ft csak az Aréna 4 tv miatt. Persze erröl semmi infó nem jött eddig. Úgyis szinte mindent felvételról nézek az Aréna4+-on így hogy vége az NFL szezonnak főleg. Az se olcsó amúgy se havonta. Amúgy Az Aréna 4+ app-ról van valami hír hogy mikor készülhet már el? Fél évvel ezelőtt is annyi volt, hogy fejlesztik, hamarosan lesz.
zavi27
Köszönjük üzenetét és érdeklődését! Az Aréna4 csatorna valóban már csak a Prémium csomagban rendelhető, melyhez az Alap és Plusz csomagok megvásárlása is szükséges.
Köszönjük megértését, további szép estét kívánunnk!
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Na, lehet nekem ennyi volt az Itt ott tv digisként sajnos. Ma akartam újítani és ha jól látom már nem lehet az alapcsomag mellé kiválasztani simán, hanem alap+plusz csomag és még 990 Ft. Rákérdeztem náluk, ha igaz lesz akkor helló. 1800 helyett lenne így havi 4000 ft csak az Aréna 4 tv miatt. Persze erröl semmi infó nem jött eddig. Úgyis szinte mindent felvételról nézek az Aréna4+-on így hogy vége az NFL szezonnak főleg. Az se olcsó amúgy se havonta. Amúgy Az Aréna 4+ app-ról van valami hír hogy mikor készülhet már el? Fél évvel ezelőtt is annyi volt, hogy fejlesztik, hamarosan lesz.

Szerkesztette: zavi27
több mint 2 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Eddig mindig kritizáltam az Aréna4 pluszt, mert pénzlehúzásnak tartottam és tartom most is, de a mai napon olyan dolgot láttam, amely afelé mutat, hogy eljöhet az az idő, amikor átgondolom a fizetés lehetőségét az Aréna4 pluszért: ez a dolog pedig a Bundeszliga meccseknél látható dedikált sztárkam. Ha minden magyar érintettségű meccsen lesz dedikált kamera a magyar játékoson az egy hatalmas előrelépés abba az irányba, hogy értelmet nyerjen az Aréna4+. Még nem tartunk ott, de ez egy abszolút jó irány.
Ui: bocsi az angolomért, de nem beszélem a nyelvet.
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Korrekten lehoztátok a Steelers meccset,gratula shawnka! ✌👍
JoeyPorter
Valóban, a tegnapi háromból a legjobb volt, gratulálok.

De hova tűnt Maka?!
Sobri Jóska
Köszi srácok, jól esik!

Maka covid protokollba került, pénteken már lehetett sejteni, szombaton fix lett, hogy nem fog tudni visszajönni időben a meccsekre. De minden oké vele, a divisionalben újra ő lesz már!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
De hova tűnt Maka?!
Sobri Jóska
karantén


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Korrekten lehoztátok a Steelers meccset,gratula shawnka! ✌👍
JoeyPorter
Valóban, a tegnapi háromból a legjobb volt, gratulálok.

De hova tűnt Maka?!

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Korrekten lehoztátok a Steelers meccset,gratula shawnka! ✌👍
JoeyPorter
Messze ez volt a legjobb közvetítés!!!

Bezzeg nálunk...az egy dolog, hogy mi bénák vagyunk, jogosan kapjuk az ívet, de hogy igen tisztelt Buday ennyire ne legyen képben velünk... DS nem üti meg az első WR szintet???? van egy egy Burrowja vagy Herbertje 2000yardot hoz össze....Hurtsel meglett majdnem az ezer, úgy, hogy alig használtuk....persze Waddle....minden chekdownt meg drawt ő kapott, persze, hogy abból hozott yardokat...

Meg csak egy minőségi CB???? Évek, mit évek évtizedek óta nem volt ilyen minőségi SEC munka nálunk, mindhárom CB elit vagy átlag feletti szinten teljesített (akkor is ha a PFF nem ezt hozta ki) Slay nyilván kiemelkedő, de nagyon Nelsonra és Maddoxra se lehetett panasz, nem véletlenül kapott utóbbi hosszabítást.... szóval na, ez nem teljesen úgy sikerült, de hát senki sem tökéletes 😉 😛
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 629 — Kinek mit intézett a kormánya
Korrekten lehoztátok a Steelers meccset,gratula shawnka! ✌👍
JoeyPorter
Több, mint korrekt, én reggel néztem vissza Aréna4+, de kifejezetten tetszett.
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Le a kalappal az Aréna4+ előtt is mostanában, tegnap és ma is korán reggel már fent voltak az összes éjjeli meccs is, ahogy az NHL-ek is mindig.
több mint 2 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Korrekten lehoztátok a Steelers meccset,gratula shawnka! ✌👍

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 410
(in before a miért itthonról megy a közvetítés idén is kérdések előtt)



shawnka
de szerintem ez nem is kérdés, vagy akinek igen annak mindegy is 😊
dande
Mondjuk 20-30 éves szanaszét oltott emberekkel vajon mi szokott történni? Pont az ami itthon.
Mondjuk a szervezési káosz vlsz keményebb probléma lehet.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
(in before a miért itthonról megy a közvetítés idén is kérdések előtt)



shawnka
Csak Arpa legyen a tobbi nem szamit 😀
rokaur
No Ati, no party!

De el kell, hogy szomorítsalak, idén otthonról nézi (ha nézi).
több mint 2 éve
rokaur 863
(in before a miért itthonról megy a közvetítés idén is kérdések előtt)



shawnka
Csak Arpa legyen a tobbi nem szamit 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
(in before a miért itthonról megy a közvetítés idén is kérdések előtt)



shawnka
de szerintem ez nem is kérdés, vagy akinek igen annak mindegy is 😊
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
(in before a miért itthonról megy a közvetítés idén is kérdések előtt)


több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Week18
01.08.
DEN-KC
PHI-DAL

01.09.
JAX-IND
LAR-SF
LV-LAC
shawnka
A 7 órási sávban nem ajánlották ki a Pittsburgh-Ravens meccset?
Ott mindkét csapat még rájátszásba juthat és Big Ben utolsó meccse, ráadásul rangadó. Ellenben a Jags-Indi szépen lefog csordogálni sima vendég győzelemmel.
Riverske
A Pittsburgh nagyjából a 12. hét óta minden héten bekúszott valahogy a programba. Az első PIT-BAL képernyőn volt, de ez most úgy playoff meccs, hogy 4 meccsnek kéne jól alakulnia, hogy ez valóban az legyen. A Redzoneon pedig ott lesz a meccs, Big Ben összes könnyes búcsúztatásával, ami ugye szintén elérhető.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 683
Week18
01.08.
DEN-KC
PHI-DAL

01.09.
JAX-IND
LAR-SF
LV-LAC
shawnka
A 7 órási sávban nem ajánlották ki a Pittsburgh-Ravens meccset?
Ott mindkét csapat még rájátszásba juthat és Big Ben utolsó meccse, ráadásul rangadó. Ellenben a Jags-Indi szépen lefog csordogálni sima vendég győzelemmel.
Riverske
Igen, de ha nyer a Colts, akkor a PIT-BAL párosnak az bukó.
Willie Parker
Colts ‘14 óta nem nyert Jacksonfalván
Heisman
Én simán kinézek egy nullázást most.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Week18
01.08.
DEN-KC
PHI-DAL

01.09.
JAX-IND
LAR-SF
LV-LAC
shawnka
A 7 órási sávban nem ajánlották ki a Pittsburgh-Ravens meccset?
Ott mindkét csapat még rájátszásba juthat és Big Ben utolsó meccse, ráadásul rangadó. Ellenben a Jags-Indi szépen lefog csordogálni sima vendég győzelemmel.
Riverske
Igen, de ha nyer a Colts, akkor a PIT-BAL párosnak az bukó.
Willie Parker
Colts ‘14 óta nem nyert Jacksonfalván

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz