A Bowl.hu fórum folytatja működését.

Fantasy NBA

12 feliratkozó

8 napja
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 570
Ma este draft!

West Canaan Coyotes - Tony Adams
Lekváros Funk - empty taxi
Sashalom Sharks - iktriad
Zugló Kings - Rajna
Kapos Blue Monster - Bruschi85
Yippee Kyrie Mother F' - lol
White Men Can't Jump - Jokehamer
Swagger Pimps - BaltimoreDefense
Colorado 14ers - dawyd728
Transylvania Bears - flzoli
NuckLand Dan Kiss - danyly
Kanizsai Kinizsi - Zolika

Ha valaki hibát észlel kérem jelezze!
3

7 napja
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 17 032 — Panthers fan
Én annyira felkészült voltam, hogy számomra a drafton derült ki, hogy egy csomó játékos új csapatban van 😊

Perception is reality.
1
7 napja
dawyd728 2 006
Colorado 14ers
PG: Simmons(12.), Murray(37.),
SG: Oladipo(13.), Harris(84.)
SF: Richardson(85.), LaVert(109.)
PF: K. Anderson(108.), Nance(132.)
C: Capela(36.), Allen(60.)
BE: Markkanen(61.), Portis(156.), Sexton(133.)

Nem sokat készültem a draftra. Meg is látszik a Markkanen húzáson. Addig jó draftom volt. Az az egy húzás nagyon betett. Első két hónapban nem lesz épkézláb 4-es a csapatomban csak fakezű hustle játékosok. Főleg a másik két nem éppen labdaigényes 5-ös mellett lesz szép, ahogy behorpad a csapat triplákból, pontokból, mezőnygólokból stb.
Igazából Sextonnal se tudom mit akarok. Rookie PG-k a legritkább esetben tudnak első évükben húzni a csapataikat. Cél a 8-ba kerülés még így is, de tavaly sokkal pozitívabb voltam a draft után, amiből egy 4. hely lett.

Fun fact tavalyról egyedül Capelát sikerült megőrizni. Ja és természetesen a denveri backcourtnak örülök nagyon.

Ja és ocsmány az új felület. Korábbi letisztult után kabaré. PC-n élvezhetetlen.

Szerkesztette: dawyd728
7 napja
Draft felület 1 órával korábban nyit?
dawyd728
Igen.

1
7 napja
dawyd728 2 006
Draft felület 1 órával korábban nyit?
8 napja
Ma este draft!

West Canaan Coyotes - Tony Adams
Lekváros Funk - empty taxi
Sashalom Sharks - iktriad
Zugló Kings - Rajna
Kapos Blue Monster - Bruschi85
Yippee Kyrie Mother F' - lol
White Men Can't Jump - Jokehamer
Swagger Pimps - BaltimoreDefense
Colorado 14ers - dawyd728
Transylvania Bears - flzoli
NuckLand Dan Kiss - danyly
Kanizsai Kinizsi - Zolika

Ha valaki hibát észlel kérem jelezze!

3
10 napja
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 367 — Dolphins fan
Jövök én is.
Szavaztam.
danyly
Lépj be kérlek a ligába! Ne járjunk úgy, mint tavaly.
Zolika
Beléptem. Fura ez az új oldal.
A draft időpont sem a legjobb, de ez van. Max. autodraft lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
11 napja
Draft időpont: 2018.10.10. szerda 21:00

Ez az időpont kapta a legtöbb szavazatot.
Ha danyly belép a ligába, tizenketten leszünk. Ha esetleg valakinek van olyan ismerőse, aki szívesen csatlakozna, szóljon! Szerintem jobb lenne, ha minél többen lennénk.
Akik nem jeleztek vissza a tavalyi ligából, azokat még nem töröltem. Írtam nekik, hátha van kedvük idén is játszani.

Szerkesztette: Zolika

2
11 napja
Jövök én is.
Szavaztam.
danyly
Lépj be kérlek a ligába! Ne járjunk úgy, mint tavaly.

14 napja
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 367 — Dolphins fan
Jövök én is.
Szavaztam.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
17 napja
Draft időpontra szavazás:

doodle.com/poll/kgstr4rfhufpnzcr

Kérlek töltsétek ki minél előbb, hogy ne legyen olyan probléma, mint egy éve! Ha valami nem jó, kérlek jelezzétek!
Eddig 11 fő a létszám, remélem még bővülünk.

3
17 napja
Duff Seattle Seahawks 2 196
Hali!

Köszi a hívást, de én sajna idén kihagyom. 😕

21 napja
Rajna Tennessee Titans 6 742 — Nega Scott
Vagyok én is

22 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 48 491 — GM Game Winner 2018
A liga aktív. A beállítások nem változtak az előző szezonhoz képest. Azért nézzétek át, hogy rendben van-e így.

Aki már jelentkezett: BaltimoreDefense, dawyd728, empty taxi, Tony Adams, Bruschi85, Jakehomer, lol

Még nem jelzett:
iktriad
Új jelentkező:-

Remélem mindenki jönni fog, és lesznek új jelentkezők is.
Zolika
Én jövök szívesen idén is.

Szerkesztette: iktriad

23 napja
A liga aktív. A beállítások nem változtak az előző szezonhoz képest. Azért nézzétek át, hogy rendben van-e így.

Aki már jelentkezett: BaltimoreDefense, dawyd728, empty taxi, Tony Adams, Bruschi85, Jakehomer, lol, iktriad, Rajna

Nem játszik idén: Duff

Még nem jelzett:
Heisman Trophy
bad_habit_71
BBukor
Új jelentkező: flzoli, danyly

Remélem mindenki jönni fog, és lesznek új jelentkezők is.

Szerkesztette: Zolika

2
24 napja
lol New Orleans Saints 2 933
en is jovok!

“My biggest drive as a player was to not let you down.” - Zack Strief on Drew Brees
-sig gallery-
28 napja
Jön a bajnok is 😊

Perception is reality.
28 napja
Bruschi85 New England Patriots 1 246 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ez lesz idén?
BaltimoreDefense
Persze, hogy legyen, jövök idén is. 😊

A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kaposvári Kosárlabda Klub!
29 napja
Tony Adams Indianapolis Colts 899 — Colts Fan
Jönnék.
29 napja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 21 936 — kiemelt dartsos
Tőlem mehet.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
29 napja
dawyd728 2 006
Én benne vagyok.
29 napja
BaltimoreDefense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 540 — Sa da tay!
Ez lesz idén?

6 hónapja
Köszi, srácok! A siker titka: egy darab meccset nem láttam idén 😊

Átnézve a draftomat, hát elég felemásra sikerült, a döntőben csak hatan játszottak a draftoltjaim közül. Azzal szerencsém volt, hogy a harmadik helyen Westbrook még elérhető volt, 1/1-re is őt vittem volna, toronymagasan a legjobb fantasy játékos szerintem, gyakorlatilag tripla-duplát átlagolt... Kár, hogy egy tripla-dupla nem két dupla-duplának számít 😀

Lou Williams az 5. körben szép steal volt, de Taj Gibson az utolsóban még nagyobb. Rubio sokat volt sérült, az all star gála környékén be is pánikoltam és cseréltem egy PG-ért, mint utólag kiderült, feleslegesen. mert a szezon végén Ricky nagyon fasza számokat hozott. Simmons a végére lehalt, de a szezon nagy részében fontos szerepet játszott, ő is steal volt a 11. körben. Alapember volt még Middleton és Nurkic, akik hozták, ami elvárható, talán kicsit jobbat.

Jó ez a liga így a 3 bencspozival, egész évben értelmesen lehetett kukázni, közepes draftból is fel lehet állni.

Perception is reality.
6 hónapja
Bruschi85 New England Patriots 1 246 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok Jakehomernek a győzelemhez és a további helyezetteknek. Köszi a játékot, Zolika a szervezést. 😊

A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kaposvári Kosárlabda Klub!
6 hónapja
dawyd728 2 006
Gratulálok Jakehomernek! 😊

4. lettem, amit január 10 körül, amikor 12. voltam egyáltalán nem reméltem. Majd az alapszakasz utolsó 2 hónapjában 63%-ot sikerült hoznom, amikor is sikerült a Conley IR és Ball folyamatos sérülései után rendbe tenni a PG posztot a Murray, Fox, LaVine trióval és kis segítséggel (Cousins sérülés) éppen csak, de becsúsztam a 8. helyen, hogy ott kiüssem az alapszakasz győztes Tony Adamst. 😊 Lehet másnak elsőre meglepő volt, én azért 50-50-re adtam azt is, hiszem az utolsó 2 hónapban szinte ugyanolyan számokat hoztunk. Plusz már az all-star szünettől kezdve hajtottam az első körben 4 meccset játszókra. Így kezdéskor már 3 meccs előnyöm is volt, aminek hála sikerült bejutni a 4 közé, de ekkor jött a Durant, Ingram, LaVine sérülés, amivel oda is lettek a döntős esélyeim, majd biztos ami biztos a 2. számú emberem(Embiid) is kiesett az utolsó héten.

Összességében ott végeztem a PO-ban, ahova a draft után vártam magam, de a sérülések miatt egy folyamatos hullámvasúton ültem. Nagyon nem tudok mit hozzá tenni. Volt év közben néhány szezont mentő FA igazolásom, mint Dejuntey Murray mikor kezdőbe került, vagy Josh Jackson, DeAaron Fox, akik kicsit nehezebb szezonkezdés után a potenciáljuk miatt végül kezdő perceket fogtak és éltek is vele. Összességében keretemben átlag 2 sérült mindig volt, de rengeteg olyan hét is volt, amikor 3 sérült csücsült a padon. Conley pick a 30. helyen nettó ráfizetés volt, h még egy hónapot sem bírt ki. Amikor játszott, akkor is ki-ki hagyogatott meccseket. Ettől még nem panaszkodhatok, mert Capela és Embiid párossal nagyot szakítottam. Szinte a két legstabilabb, legkevesebbet kihagyó magasember duó volt az egész ligában. Az utolsó hét nem kellett volna, mikor ketten együtt 4 meccset hagytak ki.

Mindenesetre gratulálok mindenkinek. Jó móka volt. Októberben ugyanitt. 😉
7 hónapja
dawyd728 2 006
Durant, ha nem válik vasárnapig dropolhatóvá, akkor kérhetnék manuális segítséget?
1