Madden NFL Superstars (Facebook '11/'12)

1 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
ilyen nincs. S poszton így is túltengés volt, erre jött egy 97-es Wilson 😀
arról már ne is tegyek említést hogy a 90-es McClain pados 😀 mivel sikerül 3 top RB-t szereznem
persze a kezdőmben van 61es DT, és TE is... Bironas viszont a maga 93-as értékével elsőosztályú húzás volt az egyik hiányposztomra

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sztem nem csak én hanem még páran utálnak érte akik 98as overall is 66 körüli qbval vandálkodnak hozzád meg wallace se fér be 😛
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
OOOO MYYY GOOD! Yeaaaah 😀 ez durva egy gold packben 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Valaki küldjön nekem Mistery Giftet pls nagyon fontos lenne!!... 😊 köszi 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
A Dallas-meccs nekem is elúszott 😕 Pedig jó lenne végre elérni a 80%-ot, szép zsíros XP-áldás lenne 😊Bálesz
Nekem a 4. héten összejött... csak nem itt hanem a yahoo-s pick'em játékban 😊
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
A Dallas-meccs nekem is elúszott 😕 Pedig jó lenne végre elérni a 80%-ot, szép zsíros XP-áldás lenne 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
3 meccsből 45 pont predictorban 😛 5 napos daily bonussal Jeff Reed-et 💋‍ húztam 😊kristof
picsába... nekem csak 42 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
3 meccsből 45 pont predictorban 😛 5 napos daily bonussal Jeff Reed-et 💋‍ húztam 😊kristof
én meg a 88-as értékű Daryl Smithet 😛
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
3 meccsből 45 pont predictorban 😛 5 napos daily bonussal Jeff Reed-et 💋‍ húztam 😊kristof
Nekem a Jets és a Pats bejött, az 28 pont, de a Dallasra tettem, de még jó hogy volt eszem és csak két pontot 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
3 meccsből 45 pont predictorban 😛 5 napos daily bonussal Jeff Reed-et 💋‍ húztam 😊
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
Contract cucc meddig hosszabít?Laki
4 nap

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Contract cucc meddig hosszabít?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kevin Faulk és Josh Freeman egy gold packban :cool:

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
Ilyen újraszerződés kártyát miként kap az ember a "kék" játékosokra? A csodálatos david carrnak holnap lejár az ideje...adam3577
Bármelyik pack-ben lehet egy, csak szerencse kell hozzá. 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
áá baze mosst kellett kikúrnom az ablakon 10k mert akárhova mentem kiírta h nincs elég játékosom meg incomplete squad meg hasonló szarok szal muszáj volt vennem egyet a legkisebb csomagból... 😕
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Ilyen újraszerződés kártyát miként kap az ember a "kék" játékosokra? A csodálatos david carrnak holnap lejár az ideje...

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
QB-t én kaptam a 2. vagy 3. ultimateemből csak ott az volt a vicces, hogy egy csomagban volt a 89-es BB és a 90-es Romo + kaptam egy ultimate DT-t aki már megvolt és két ugyanolyan nem lehet egy csapatban
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ork: azért az se brutál, hozzám ketten férnének be a kezdőbe.Szobi22
jó de még mindig jobb mint amilyen szerencsém nekem van

4 ultimate csomagból 3db 90-es 2db 91-es és 3db 92-es
és a kiegészítő kártyákkal kb mind azonos posztra jönnek
ezért volt az hogy eddig még a kezdő 60-as RB-vel nyomtam és a 2 S és 1 DT,DE,CB még továbbra is alap 60 körüli és vannak közben 85+-os backup OL és LBimOrk
nem vagy egyedül, nekem is nagyon hasonló, csak nekem a QBm 66os

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Ork: azért az se brutál, hozzám ketten férnének be a kezdőbe.Szobi22
jó de még mindig jobb mint amilyen szerencsém nekem van

4 ultimate csomagból 3db 90-es 2db 91-es és 3db 92-es
és a kiegészítő kártyákkal kb mind azonos posztra jönnek
ezért volt az hogy eddig még a kezdő 60-as RB-vel nyomtam és a 2 S és 1 DT,DE,CB még továbbra is alap 60 körüli és vannak közben 85+-os backup OL és LBim
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
jj, valamiért nem tudok neked ajándékot visszaküldeni :S megjött a tiéd rámegyek h accept de nem volt ott mellette a neked is küldjek mint ami szokott lenni, jó mondom nemgáz majd a játékból küldök de nem vagy rajta a listán akiknek küldeni tudnék :S

am pár nap alatt már a 11es szintig verekedtem magam, és éles meccsen nem kaptam még ki :cool:kristof
én alapból nem tudok... küldeni akartam, és kaptam 😀eaglesmcnabb
lehet, hogy ma már küldtél neki, azért nem tudsz

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
jj, valamiért nem tudok neked ajándékot visszaküldeni :S megjött a tiéd rámegyek h accept de nem volt ott mellette a neked is küldjek mint ami szokott lenni, jó mondom nemgáz majd a játékból küldök de nem vagy rajta a listán akiknek küldeni tudnék :S

am pár nap alatt már a 11es szintig verekedtem magam, és éles meccsen nem kaptam még ki :cool:kristof
én alapból nem tudok... küldeni akartam, és kaptam 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ork: azért az se brutál, hozzám ketten férnének be a kezdőbe.

Viszont basszameg, direkt lerontottam az overallomat, hogy megverjem egy 10el erősebb ismerősöm, erre nem sikerült 😡. persze buktam így egy csomó pénzt. Most visszaedzem magam, aztán még ma este Saints a második szezonban, remélem meglesz..

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
jj, valamiért nem tudok neked ajándékot visszaküldeni :S megjött a tiéd rámegyek h accept de nem volt ott mellette a neked is küldjek mint ami szokott lenni, jó mondom nemgáz majd a játékból küldök de nem vagy rajta a listán akiknek küldeni tudnék :S

am pár nap alatt már a 11es szintig verekedtem magam, és éles meccsen nem kaptam még ki :cool:kristof
passz, nem tudom mi a gond

én most akkora formában vagyok, hogy a 16, játékkal játszó ismerősöm közül csak Orktól kaptam ki, pedig ebből nyolcnak jobb az overallja, mint az enyém 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jj, valamiért nem tudok neked ajándékot visszaküldeni :S megjött a tiéd rámegyek h accept de nem volt ott mellette a neked is küldjek mint ami szokott lenni, jó mondom nemgáz majd a játékból küldök de nem vagy rajta a listán akiknek küldeni tudnék :S

am pár nap alatt már a 11es szintig verekedtem magam, és éles meccsen nem kaptam még ki :cool:
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
ezeket nem én vettem, hanem két különböző ember én csak megosztottam
amúgy ezeket tuti pénzért vett cuccal vették amihez nem is kell a magas szint