Madden NFL Superstars (Facebook '11/'12)

1 feliratkozó

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
hogyan tudok amúgy kártyákat a kollekciómba rakni? tehát hogy owned státuszról collected-re váltson?JJ Tiller
Szerintem a csere embereid tudod csak. Vagy lehet csak azokat akiből kettő van. Nekem két Sidney Riceom volt és akkor ott volt a kép és rá lehetett nyomni, hogy put to the collection, vagy valami hasonló.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
hogyan tudok amúgy kártyákat a kollekciómba rakni? tehát hogy owned státuszról collected-re váltson?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Nekem csak két ismerősöm játszik (vagyis az egyik már elindította, de nekem az is elég 😀 ), tegnap meccseltem mindkettővel, de egy ticket se jött érte.

Mindegy, lassan megvan a 15. szint, jöhet a nagyobb kártyacsomag 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Jah 3-4 ticketet kapsz naponta attól függetlenül, hogy mennyi ismerősöd van. Viszont + ismerős az +30 arany és xp 😀
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
kerültek be a játékba új achievementek, és nagyon jók 😊JJ Tiller
Hajjaj a felét már ki is lőttem 😀 Mindjárt meg is van egy újabb ultimate pack, pedig ma vettem egyet

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
hát nekem 5 ismerősöm van és mindig kapok 3-at SZobi22-nek 50 és ő is ugyanennyit kap 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Néha kapok az ismerősök elleni meccsekért game ticketet, néha nem. Ez vajon mitől függ?

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
megvan 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Amúgy vegyetek fel facebookon, annyival több ismerős, akivel tudok játszani naponta 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
kerültek be a játékba új achievementek, és nagyon jók 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Thigpen a 64-ével nem is olyan rossz 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ő nálam is ott van, de mivel lejárt a Contract-ja így csak 20-as 😂Farky
így volt nálam Anderson. alapból volt egy Croylem de eladtam mert jött ez 4 napos szutyok így most Wilsonnal tolom 😀( 60-as)eaglesmcnabb
nekem A.J. Feeley(66), de így is behúztam a SB-t 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ő nálam is ott van, de mivel lejárt a Contract-ja így csak 20-as 😂Farky
így volt nálam Anderson. alapból volt egy Croylem de eladtam mert jött ez 4 napos szutyok így most Wilsonnal tolom 😀( 60-as)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
Nekem Dixon a kezdő 64-gyel 😀Farky
Tiszta sztár irányítok vannak, nekem David Carr 65-el 😀habib
Ő nálam is ott van, de mivel lejárt a Contract-ja így csak 20-as 😂

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Nekem Dixon a kezdő 64-gyel 😀Farky
Tiszta sztár irányítok vannak, nekem David Carr 65-el 😀

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
Nekem Dixon a kezdő 64-gyel 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Még 40k kell a következő Ultimate pack-hoz, de remélem kifogok már egy normális irányítót. 😊Farky
Nálam egy ász irányító van 😀 Tim Tebow 😀 Igaz még csak 69es!

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
Még 40k kell a következő Ultimate pack-hoz, de remélem kifogok már egy normális irányítót. 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
nehogy eladjátok a kártyákat, utána a büdöspicsáséletbe nem lesz meg a Collection vehetitek meg az összeset 😀
ha megvan egy csapat az 50k.eaglesmcnabb
Én meg ezzel úgy vagyok, hogy inkább eladom, mert amire összetudnám szedni őket, addigra úgyis kell egy millió ultimate pack kb, ami sose lesz meg (vagyis egy darabig biztos nem). Ha meg már annyi pénzem lesz, pár 10ezres pakli bőven bele fog férni.
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én is összespóroltam ma egy Ultimate packot. 3 OL volt benn, persze csak 2t tudtam hasznosítani. De a legnagyobb szívás még csak ezután jött. Sydney Rice(90) volt a WRem. Erre a packban volt még egy Rice :/ Persze a kettő együtt nem lehet fenn, ezért marad Randle El a 2. WR :mad:

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
nehogy eladjátok a kártyákat, utána a büdöspicsáséletbe nem lesz meg a Collection vehetitek meg az összeset 😀
ha megvan egy csapat az 50k.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Én is játszok, elég fasza kis cucc 😊
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
Kellenek cserék? Vagy aki nincs benne a csapatba azokat eladhatom?habib
Sérülés nincs a játékban tehát el lehet őket szépen adogatni 😀Laki
Nagyon jó, legalább jön be a pénz. 😊habib
Viszont lehet gyűjteni is a kártyákat és azért is jár valami 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Kellenek cserék? Vagy aki nincs benne a csapatba azokat eladhatom?habib
Sérülés nincs a játékban tehát el lehet őket szépen adogatni 😀Laki
Nagyon jó, legalább jön be a pénz. 😊

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Kellenek cserék? Vagy aki nincs benne a csapatba azokat eladhatom?habib
Sérülés nincs a játékban tehát el lehet őket szépen adogatni 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."