Madden NFL Superstars (Facebook '11/'12)

1 feliratkozó

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
szemét Redskins, ha nem kapnak ki akkor 9/9 lenne az eddigi tippsorom... 😊JJ Tiller
Az a meccs nekem is elúszott, így 9/7-nél tartok, de a most futó meccsekből több is bukó, így megint nem leszek sehol se...

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
És sikerült megnyerni az SB-t és még egy 91-es WR Free Agentet is kaptam Roy Williams személyébenFarky
én holnapután fogom befejezni az NFC Eastet, mert minden csoportnál kivárok az idő végéig, hogy addig gyűjtsek. eddig mindenhol időn belül voltam, attól félek, hogy olyan posztra kapok a végén, ami már jó. mondjuk egy QB a megtestesült álom lenne 😊Szobi22
Arra figyelj h az SB-hez 72.000 fans kell, amúgy a 91es WR jól jött mert pont befért a kezdőbeFarky
ja, köszi, pont azért nem sietem el, mert leginkább fant gyűjtök. folyamatosan azt küldök mindenkinek, hogy azt is küldjenek vissza, és már most 62k fölött vagyok, úgyhogy meglsz 😊. de köszi, hogy szóltál

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
És sikerült megnyerni az SB-t és még egy 91-es WR Free Agentet is kaptam Roy Williams személyébenFarky
én holnapután fogom befejezni az NFC Eastet, mert minden csoportnál kivárok az idő végéig, hogy addig gyűjtsek. eddig mindenhol időn belül voltam, attól félek, hogy olyan posztra kapok a végén, ami már jó. mondjuk egy QB a megtestesült álom lenne 😊Szobi22
Arra figyelj h az SB-hez 72.000 fans kell, amúgy a 91es WR jól jött mert pont befért a kezdőbe

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
És sikerült megnyerni az SB-t és még egy 91-es WR Free Agentet is kaptam Roy Williams személyébenFarky
én holnapután fogom befejezni az NFC Eastet, mert minden csoportnál kivárok az idő végéig, hogy addig gyűjtsek. eddig mindenhol időn belül voltam, attól félek, hogy olyan posztra kapok a végén, ami már jó. mondjuk egy QB a megtestesült álom lenne 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
szemét Redskins, ha nem kapnak ki akkor 9/9 lenne az eddigi tippsorom... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
És sikerült megnyerni az SB-t és még egy 91-es WR Free Agentet is kaptam Roy Williams személyében

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
Nah kb 10 perc és a 2. Super Bowl meccset játszom és még bónuszon belül leszek ha sikerül 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Na összegyűlt az első Gold Pack-re a pénz 😊

Paul Soliai DT 76
C.J. Spiller RV 79
Jimmy Wilkerson DE 76
Jeremy Zuttah OL 77
Davone Bess WR 74

Hát nem is tudom 😊

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hali.
Hát én teljesen hülye vagyok ehhez,valószinűleg azért mert soha nem voltam az a nagy játékos típus.
Van két gondom.

Egyrészt lehet e új játékot kezdeni és ha igen akkor hogyan.
Másik,meccset akarok játszani és ezt írja ki,mi a teendő:
Purchase game tickets in the store,de nekem nincs pénzem a dologra...Bazzani
Újat kezdeni nem hinném, hogy lehet, de miért akarsz? Jegyet venni meg tudsz a storeban, de 2óránként kapsz is egyet. Ráadásul ha játszol scrimmaget, ott azután is kapsz néha. Meg a barátaid tudnak küldeni ajándékot, és a mitery giftben néha az van. Elég betegnek kell lenni, hogy valaki pénzt adjon ilyenekért..

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hali.
Hát én teljesen hülye vagyok ehhez,valószinűleg azért mert soha nem voltam az a nagy játékos típus.
Van két gondom.

Egyrészt lehet e új játékot kezdeni és ha igen akkor hogyan.
Másik,meccset akarok játszani és ezt írja ki,mi a teendő:
Purchase game tickets in the store,de nekem nincs pénzem a dologra...

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Platinum szerintem egyértelműen.
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Dilemmában vagyok: egy platinum pack, vagy 2 gold? Esetleg várjak meg egy ultimate-et? (most leszek lvl20)
Van még jópár lyukas poszt a csapatban, aminek kitöltésére a gold is frankó lenne, 2 csomagban meg azért van elég játékos.
Ejj...nehéz az élet 😀

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
Nekem eddig mindkét platinumban volt 1-1 ultimate, de előtte nekem se volt jobb a packban.tenorx
Én ma vettem egy Bronze packot, h meglegyen az 50 kártya a collectionbe és az 5-ből 4 Silver volt és még egy Contract cardot is kaptam, 10k-t megért 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Nekem eddig mindkét platinumban volt 1-1 ultimate, de előtte nekem se volt jobb a packban.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
na nekem ez jött az első gold pack-el:
kristof
Chris Williams jól jönne nekem is 😊 nekem még sose volt olyan, hogy jobb játékost kapjak, mint ami a packban van alapból. 😊 de volt már h vettem egy ultimate-et és 5 platinum jött ki 😀😀😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na nekem ez jött az első gold pack-el:
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
arról lehet tudni hogy mikor lesznek új achievementek?Laki
Azt nem, de most gyorsan megcsináltam az 5 game changer egy meccsen dolgot, legalább ezen is túl vagyok. 2000 pénzért vettem 5 fg-os cuccot, elsütöttem őket a meccsen, 10k pénz + 7500xp. Jó bolt volt 😊Bálesz
Jó lenne ha volna több ilyen 😀
szerintem egyelőre nem kell több achievement, mert így is brutális mennyiségű az, amit teljesíteni kell a sok csapatösszegyűjtés miatt 😊
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
arról lehet tudni hogy mikor lesznek új achievementek?Laki
Azt nem, de most gyorsan megcsináltam az 5 game changer egy meccsen dolgot, legalább ezen is túl vagyok. 2000 pénzért vettem 5 fg-os cuccot, elsütöttem őket a meccsen, 10k pénz + 7500xp. Jó bolt volt 😊

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
szerintetek is megérte 60-as WR-ért 5 napot várni? 😂eaglesmcnabb
nemtudom de felvettelek facebookon 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
szerintetek is megérte 60-as WR-ért 5 napot várni? 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
arról lehet tudni hogy mikor lesznek új achievementek?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
nah 5 napos bónuszként megérkezett Malcolm Jenkins 77-es S. Esélytelen még a kispadra is 😀, bezzeg QB továbbra sem jön :S

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
ilyen nincs. S poszton így is túltengés volt, erre jött egy 97-es Wilson 😀
arról már ne is tegyek említést hogy a 90-es McClain pados 😀 mivel sikerül 3 top RB-t szereznem
persze a kezdőmben van 61es DT, és TE is... Bironas viszont a maga 93-as értékével elsőosztályú húzás volt az egyik hiányposztomraeaglesmcnabb
Grat! Nem rossz, ez ultimate volt vagy csak platinum?tenorx
ultimate.
legközelebb valami csapat kártyát veszek, mondjuk elég rizikós az tény, de csak 100K-t kell összespórolni.
egyébként a tököm kivan hogy nincs trade ebben a játékban 😀 most kapnék egy fasza LB-t McClainért 😀eaglesmcnabb
😀
Én most 71ezernél vagyok, szerintem én is várok az ultimatere, bár az még jó messze lesz 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
ilyen nincs. S poszton így is túltengés volt, erre jött egy 97-es Wilson 😀
arról már ne is tegyek említést hogy a 90-es McClain pados 😀 mivel sikerül 3 top RB-t szereznem
persze a kezdőmben van 61es DT, és TE is... Bironas viszont a maga 93-as értékével elsőosztályú húzás volt az egyik hiányposztomraeaglesmcnabb
Grat! Nem rossz, ez ultimate volt vagy csak platinum?tenorx
ultimate.
legközelebb valami csapat kártyát veszek, mondjuk elég rizikós az tény, de csak 100K-t kell összespórolni.
egyébként a tököm kivan hogy nincs trade ebben a játékban 😀 most kapnék egy fasza LB-t McClainért 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
ilyen nincs. S poszton így is túltengés volt, erre jött egy 97-es Wilson 😀
arról már ne is tegyek említést hogy a 90-es McClain pados 😀 mivel sikerül 3 top RB-t szereznem
persze a kezdőmben van 61es DT, és TE is... Bironas viszont a maga 93-as értékével elsőosztályú húzás volt az egyik hiányposztomraeaglesmcnabb
Grat! Nem rossz, ez ultimate volt vagy csak platinum?