Madden NFL Superstars (Facebook '11/'12)

1 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem a SD és a Colts meccs ment el eddig, Ravens vagy Pats győzelem kell a 80%hoz 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 889 — No es importante
14/11, Ravens és Pats győzelem kell a 80%-hoz...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
az 5 perceset válaszd egyrész ingyenes másrészt tök mindegy milyen practice-t csinálsz addig nem erősödik a csapatod amíg nem veszel kártyákat. A Practice pontokat viszont mindig tartsd 100-on

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kösözönm a válaszokat! 😊
Mostmár kezdem kapizsgálni de még sok kérdésem lesz 😀
Egyébként elsőnek igy tapasztalatlanságből a defensive drills nevű edzésre kattintottam (3 órás). Mit tanácsoltok legközelebb? Melyiket a célszerűbb?Ventura
Írtam, 5 percesek. Egyrészt ingyenesek, másrészt gyorsak.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Kösözönm a válaszokat! 😊
Mostmár kezdem kapizsgálni de még sok kérdésem lesz 😀
Egyébként elsőnek igy tapasztalatlanságből a defensive drills nevű edzésre kattintottam (3 órás). Mit tanácsoltok legközelebb? Melyiket a célszerűbb?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nem, 2 óránkét kapsz egy ticketet illetve ha az ismerősökkel játszol scrimmage meccset akkro is kaphatsz vagy pedig a giftekben lehet még.Farky
És tudsz kérni is naponta egyszer 😛
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
nem, 2 óránkét kapsz egy ticketet illetve ha az ismerősökkel játszol scrimmage meccset akkro is kaphatsz vagy pedig a giftekben lehet még.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát kérdeztem 😀 Ezt a kék halacskás akármit nem tudopm hogy lehet szerezni 😀Ventura
JMFért, de azt nem ajánlom. 2 óránként kapsz ticketet, abból játsszál 😛tenorx
Mi? JMF? Az mi? Egyébkétn itt a Level 3 alatt van iylen practice felírat és melette egy kék csík. Nem az ad 1 ilyen halacskás cuccot ha felmeegy 100-ra?Ventura
JMF=Jó Magyar Forint
A kék csík a practice, annál jobb a csapatod, minnél magasabb, azt próbáld 100on tartani mielőtt ténylegesen tétmeccset játszol.
(5 perces practicet ajánlom, ami 3 pontot ad).
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Sehogyse. De azért nem kell atomfizikusnak lenni a játékhoz, ráadásul mindent kiír, amit tudni érdemes. Ha meg valami nagyon homály, megkérdezheted pl itt, vagy a játék fórumábanSzobi22
Hát kérdeztem 😀 Ezt a kék halacskás akármit nem tudopm hogy lehet szerezni 😀Ventura
JMFért, de azt nem ajánlom. 2 óránként kapsz ticketet, abból játsszál 😛tenorx
Mi? JMF? Az mi? Egyébkétn itt a Level 3 alatt van iylen practice felírat és melette egy kék csík. Nem az ad 1 ilyen halacskás cuccot ha felmeegy 100-ra?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És hogy tudom azt mégegyzser lejátszani azt a bevezetőt :-/ Nem sok m indent jegyeztem meg belőlle és szeretném többször emgnézni, hogy mit hogyan.


Vennem kéne ilyen ticket cuccot, hogy tudjak játszani meccset, de nincsen oyan halacskás kék bigyóm :-/ hogy lehet szerezni olyat?Ventura
Sehogyse. De azért nem kell atomfizikusnak lenni a játékhoz, ráadásul mindent kiír, amit tudni érdemes. Ha meg valami nagyon homály, megkérdezheted pl itt, vagy a játék fórumábanSzobi22
Hát kérdeztem 😀 Ezt a kék halacskás akármit nem tudopm hogy lehet szerezni 😀Ventura
JMFért, de azt nem ajánlom. 2 óránként kapsz ticketet, abból játsszál 😛
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
És hogy tudom azt mégegyzser lejátszani azt a bevezetőt :-/ Nem sok m indent jegyeztem meg belőlle és szeretném többször emgnézni, hogy mit hogyan.


Vennem kéne ilyen ticket cuccot, hogy tudjak játszani meccset, de nincsen oyan halacskás kék bigyóm :-/ hogy lehet szerezni olyat?Ventura
Sehogyse. De azért nem kell atomfizikusnak lenni a játékhoz, ráadásul mindent kiír, amit tudni érdemes. Ha meg valami nagyon homály, megkérdezheted pl itt, vagy a játék fórumábanSzobi22
Hát kérdeztem 😀 Ezt a kék halacskás akármit nem tudopm hogy lehet szerezni 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
És hogy tudom azt mégegyzser lejátszani azt a bevezetőt :-/ Nem sok m indent jegyeztem meg belőlle és szeretném többször emgnézni, hogy mit hogyan.


Vennem kéne ilyen ticket cuccot, hogy tudjak játszani meccset, de nincsen oyan halacskás kék bigyóm :-/ hogy lehet szerezni olyat?Ventura
Sehogyse. De azért nem kell atomfizikusnak lenni a játékhoz, ráadásul mindent kiír, amit tudni érdemes. Ha meg valami nagyon homály, megkérdezheted pl itt, vagy a játék fórumában

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem eddig tökéletes volt a predictor, de most mindegyik állás ellenkezőjére tippeltem...
SD, STL, IND, SEA, ATL
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
predictorban eddig egy hiba és olyan 80 pont körül de még csak most jön a neheze
jól jönne a 80%+ os achievement
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
kattints rá a címeredre ott bejön egy ablak, ott mindent tudsz állítani...eaglesmcnabb
Köszönöm!
Egyébkétn nem tartana valaki ilyen rövidebb bemutatót a játékról. Mármint, hogy kezdetnek mik a teendők, mire kattintsunk miegymás. Gondolom nem én vagyok az egyetlenVentura
Úgy kezdődik az egész hogy van egy ilyen bevezető... 😀EasyGhost
És hogy tudom azt mégegyzser lejátszani azt a bevezetőt :-/ Nem sok m indent jegyeztem meg belőlle és szeretném többször emgnézni, hogy mit hogyan.


Vennem kéne ilyen ticket cuccot, hogy tudjak játszani meccset, de nincsen oyan halacskás kék bigyóm :-/ hogy lehet szerezni olyat?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Hogy tudom megváltoztatni a csapatnevet? 😮 (Elrontottam)Ventura
kattints rá a címeredre ott bejön egy ablak, ott mindent tudsz állítani...eaglesmcnabb
Köszönöm!
Egyébkétn nem tartana valaki ilyen rövidebb bemutatót a játékról. Mármint, hogy kezdetnek mik a teendők, mire kattintsunk miegymás. Gondolom nem én vagyok az egyetlenVentura
Úgy kezdődik az egész hogy van egy ilyen bevezető... 😀
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Hogy tudom megváltoztatni a csapatnevet? 😮 (Elrontottam)Ventura
kattints rá a címeredre ott bejön egy ablak, ott mindent tudsz állítani...eaglesmcnabb
Köszönöm!
Egyébkétn nem tartana valaki ilyen rövidebb bemutatót a játékról. Mármint, hogy kezdetnek mik a teendők, mire kattintsunk miegymás. Gondolom nem én vagyok az egyetlen

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Hogy tudom megváltoztatni a csapatnevet? 😮 (Elrontottam)Ventura
kattints rá a címeredre ott bejön egy ablak, ott mindent tudsz állítani...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Hogy tudom megváltoztatni a csapatnevet? 😮 (Elrontottam)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Lehet igazolni ilyen trainert? Nem is tudtamhabib
3,5 k és 10 training point
én nem látom értelmét mert a free edzéssel is 100on lehet tartanikristof
Ja hogy az a trainer, ja azt én se használom simán 100-on tudom tartani 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lehet igazolni ilyen trainert? Nem is tudtamhabib
3,5 k és 10 training point
én nem látom értelmét mert a free edzéssel is 100on lehet tartani
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Lehet igazolni ilyen trainert? Nem is tudtam

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Megvásároltam életem első silver packját.
Nem sokat vagyok netközelben hétközben úgyhogy ez nagy eredmény nálam,pláne hogy egy ismerősöm sem játszik a játékkal.
Hálistennek a lejáró szerződésű (vagy mi) 20as Grossman helyett jött új QB Derek Anderson.

Lenne egy olyan kérdésem,hogy az edzést lehet e állandóra tenni vagy mindig álligatni kell.
Ha igazolok trainert akkor csinálja helyettem?Bazzani
Mindig állítgatni kell és ha edzőt igazolsz az is csak a training pontokat növeli,magától nem csinál semmit

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megvásároltam életem első silver packját.
Nem sokat vagyok netközelben hétközben úgyhogy ez nagy eredmény nálam,pláne hogy egy ismerősöm sem játszik a játékkal.
Hálistennek a lejáró szerződésű (vagy mi) 20as Grossman helyett jött új QB Derek Anderson.

Lenne egy olyan kérdésem,hogy az edzést lehet e állandóra tenni vagy mindig álligatni kell.
Ha igazolok trainert akkor csinálja helyettem?

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 659 — Illegális gyakorló
Ilyen nekem is volt most...nem tudom, mi ez, de rohadjon meg...kivárom az 5 napot, erre ennyi.