Madden NFL Superstars (Facebook '11/'12)

1 feliratkozó

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
nocsak új acsívmentek 😀Farky
Huh?tenorx
Ha 10 v 20 kártyát összegyűjtök egy adott csapatból azért is ad XP-t meg money-t. Eddig ez nem volt vagy csak nekem nem tűnt fel?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nocsak új acsívmentek 😀Farky
Huh?
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
nocsak új acsívmentek 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
113 pontom lett úgy,hogy azt hittem a tuti meccsekre kell a kisebb pontot rakni.
😀
16/13

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valakinek volt már piros színű, player of the week kártyája? eddig 5 ultimate-et nyitottam ki, de még egyben sem találtam 😕kobalu91
Lakótársamnak igen, 95ös Jay Cutler.
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Még én sem találtam egyet sem. Ma összejött a pénz egy ultimate packre. Volt benn 87es LB Thomas Davis, 88as S Tanard Jackson, 92es OL Eric Steinbach, 93as CB Rasheen Mathis és 95ös DE Mario Williams. Elég jól sikerült, igaz QB és DT még mindig sehol. 62es DTm és 69es QBm van és a csapat 91es.

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Valakinek volt már piros színű, player of the week kártyája? eddig 5 ultimate-et nyitottam ki, de még egyben sem találtam 😕
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
nekem a 80% van meg korábbról, de mióta behozták a 70-es acsit, azóta még annyi se sikerül 😀
ezen a héten is 68,75% lehetek már csak max
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 659 — Illegális gyakorló
Eddig 15/12 (Miami (11pontos), SD (13), Baltimore-meccs ment el (erre szerencsére csak kettőt tettem)), Pats győzelemmel meglenne a 80% és 110 pontom lenne. Na talán, bár nem szívesen szurkolok a Pats-nek 😂 )Bálesz
vaze ennyit nem ér ez a szaros játék, hogy a Pats nyerjen 😛Stez
Tudom, de rájuk fogadtam 😊 Üsse kavics, a 70% már megvan, a 80 majd legyen jövő héten 😀

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Eddig 15/12 (Miami (11pontos), SD (13), Baltimore-meccs ment el (erre szerencsére csak kettőt tettem)), Pats győzelemmel meglenne a 80% és 110 pontom lenne. Na talán, bár nem szívesen szurkolok a Pats-nek 😂 )Bálesz
vaze ennyit nem ér ez a szaros játék, hogy a Pats nyerjen 😛Stez
Nem hát, ráadásul én ellenük tettem, bár már rég megvan a 80 %-os acsívment. 😛

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eddig 15/12 (Miami (11pontos), SD (13), Baltimore-meccs ment el (erre szerencsére csak kettőt tettem)), Pats győzelemmel meglenne a 80% és 110 pontom lenne. Na talán, bár nem szívesen szurkolok a Pats-nek 😂 )Bálesz
vaze ennyit nem ér ez a szaros játék, hogy a Pats nyerjen 😛

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 659 — Illegális gyakorló
Eddig 15/12 (Miami (11pontos), SD (13), Baltimore-meccs ment el (erre szerencsére csak kettőt tettem)), Pats győzelemmel meglenne a 80% és 110 pontom lenne. Na talán, bár nem szívesen szurkolok a Pats-nek 😂 )

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
110 pontom van Pats W-vel meglesz a 111 és a 80% is ha jól néztem 😊

szerk. 5 napos bónusszal 74es cb
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
végre összegyűlt a 100 kártya a gyűjteménybe

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 241 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem hiszem, hogy tudsz kivenni. (vagy én még nem jöttem rá, hogy lehet)
tenorx
hát nekem enged collected kártyát kivenni, ha lehúzom vissza a helyére.gamerkr
igen, engedi, és meg is kapd a pénzt, próbáltam 😀. csak azután nem engedi, ha egy teljes csapatot beraktálSzobi22
na ez nagyon jó hír, ahhoz még kicsit gyűjtögetnem kell 😀

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem hiszem, hogy tudsz kivenni. (vagy én még nem jöttem rá, hogy lehet)
tenorx
hát nekem enged collected kártyát kivenni, ha lehúzom vissza a helyére.gamerkr
igen, engedi, és meg is kapd a pénzt, próbáltam 😀. csak azután nem engedi, ha egy teljes csapatot beraktál

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 241 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem hiszem, hogy tudsz kivenni. (vagy én még nem jöttem rá, hogy lehet)
tenorx
hát nekem enged collected kártyát kivenni, ha lehúzom vissza a helyére.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem hiszem, hogy tudsz kivenni. (vagy én még nem jöttem rá, hogy lehet)
Amúgy én hülye magunk ellen fogadtam, így nyerni kell a Patsnek, és akkor megvan a 80%.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 241 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
van egy ilyen achievements, hogy "put 25-50-100 cards into your collection", ha berakok 25 kártyát, majd kiveszem őket onnan, megkapom az XP/pénzt? 😀

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.


na, ez végre egész normális volt. kár, hogy van 91 és 92-es WR-em. a padon meg 89-es. jöhetne lassan egy LB 😕Szobi22
nálam is Ochocinco-Vincent Jackson duó van, erre feljött még azért egy 88-as Austin is, 85-ös Mason és 84-es Mike Sims- Walker, hogy szopizzak. 😀
De legalább jött 88-as Schaub is, így a QB gondom meg van oldva. OL-em és DL-em továbbra is komolytalan 😊

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
na, ez végre egész normális volt. kár, hogy van 91 és 92-es WR-em. a padon meg 89-es. jöhetne lassan egy LB 😕Szobi22
Szép csomag. Nekem QB meg egy DT kéne most nagyon. Holnap meglesz a csomag ára. Remélem legalább az egyik lesz benne.

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok


na, ez végre egész normális volt. kár, hogy van 91 és 92-es WR-em. a padon meg 89-es. jöhetne lassan egy LB 😕

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
jé, ilyen topik is van? 😀
nekem az előző héten volt 110 pontom, most elbuktam 4-5 meccset is

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 241 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ha nyer a pats akkor 101 pontom lesz 😊

a browns, bears, colts, chargers meccseit buktam 😀

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Há' most se lesz meg a 80 😕


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."