Madden NFL Superstars (Facebook '11/'12)

1 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Mi ez a predictor? Mit kell benen csinálni és hogy?Ventura
általában a mit kell csinálni és hogy kérdésekre a választ megkaphatod a súgóban (kis "i" betű). amúgy meg ha fel vannak sorolva a meccsek, és lehet választani mindegyiknél egy csapatot...

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 673 — Illegális gyakorló
Szerintem randomra. Nekem az egyik első bónusszal jött egy 90-es, azóta még a közelében sem járok. Tegnap is egy 66-os Safety jutott, collection-be jó lesz 😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az odáig csodálatos,de ha már eladtam volna az irányítót (Mert ugye a fene se tudja mit hogyan)? Szerencsére megmaradt a csere. Na de akkor mi lesz? 65 helyett 20-as lesz majd az eredeti irányítóm értéke?Ventura
platinum pakknál asszem, de lehet előbb is kapni fogsz valszeg kártyavételnél 4 napos hosszabbítási szerződést, de sokat nem érsz vele, én azonnal eladtam Sexy Rexyt 😀Stez
Bronze packban is van contract card én abból szedtem össze 4-et, de már hál' istennek nem kell. A z5 napos bónuszból meg jött ma Kerry Collins 72-es QB.Farky
teljesen randomra jönnek a playák? csak azért, mert kezdte nekem 58-as CB-vel, azóta emelkedő ratingben jönnek a játékosok.. jó, mondjuk tegnap is még csak egy 78-as OL jött, de olyan fos az OL-em, hogy simán befért a kezdőbe 😀

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Másik irányító. A predictort meg már baszhatod a hétre, és meglepő módon el kell benne találni a meccsek győztesét.tenorx
Az odáig csodálatos,de ha már eladtam volna az irányítót (Mert ugye a fene se tudja mit hogyan)? Szerencsére megmaradt a csere. Na de akkor mi lesz? 65 helyett 20-as lesz majd az eredeti irányítóm értéke?Ventura
platinum pakknál asszem, de lehet előbb is kapni fogsz valszeg kártyavételnél 4 napos hosszabbítási szerződést, de sokat nem érsz vele, én azonnal eladtam Sexy Rexyt 😀Stez
Bronze packban is van contract card én abból szedtem össze 4-et, de már hál' istennek nem kell. A z5 napos bónuszból meg jött ma Kerry Collins 72-es QB.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
EeEeE :-S
Elvilg lejárt az irányítóm szerződése. lyenkor mivan? Csak iylen halacskás szarral lehetne szerződést ajánlani, de nekem nincs halacskás szarom :-S



Mi ez a predictor? Mit kell benen csinálni és hogy?Ventura
Másik irányító. A predictort meg már baszhatod a hétre, és meglepő módon el kell benne találni a meccsek győztesét.tenorx
Az odáig csodálatos,de ha már eladtam volna az irányítót (Mert ugye a fene se tudja mit hogyan)? Szerencsére megmaradt a csere. Na de akkor mi lesz? 65 helyett 20-as lesz majd az eredeti irányítóm értéke?Ventura
platinum pakknál asszem, de lehet előbb is kapni fogsz valszeg kártyavételnél 4 napos hosszabbítási szerződést, de sokat nem érsz vele, én azonnal eladtam Sexy Rexyt 😀

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Csak annak megy le az értéke aki ilyen 4 napos szerződéssel van (kék kártya). A többi játékosnak nincs szerződése. Ha nincs meg a csereirányítód akkor a 20assal kell szenvedned ameddig nem tudsz másikat szerezni. És sajna irányító nagyon ritkán van.

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 889 — megbékéltem tom bradyvel
EeEeE :-S
Elvilg lejárt az irányítóm szerződése. lyenkor mivan? Csak iylen halacskás szarral lehetne szerződést ajánlani, de nekem nincs halacskás szarom :-S



Mi ez a predictor? Mit kell benen csinálni és hogy?Ventura
Másik irányító. A predictort meg már baszhatod a hétre, és meglepő módon el kell benne találni a meccsek győztesét.tenorx
Az odáig csodálatos,de ha már eladtam volna az irányítót (Mert ugye a fene se tudja mit hogyan)? Szerencsére megmaradt a csere. Na de akkor mi lesz? 65 helyett 20-as lesz majd az eredeti irányítóm értéke?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na megvettem én is az első ultimate csomagomat, és hát jobb lett, mint vártam 😊

kaszo
Ez kurva jó pakk, ilyen jöhetne nekem is Megatronnal kiegészítve 😀

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 673 — Illegális gyakorló
Mi ez a predictor? Mit kell benen csinálni és hogy?Ventura
A meccsek végkimenetelét tippelheted meg, ha eltalálod, akkor annyi pontot kapsz, ahányas számot húztad az adott meccs mellé a bal oldali oszlopokból 😊 Idény végén az összesített pontszámod alapján kapsz jutalmat.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
egy ilyen jöhetne majd nekem isJJ Tiller
nekem 3 packban nem volt ennyi jó játékos 😀eaglesmcnabb
nekem 6 ultimate packból egyszer sem volt benne 3 ráadásul nem lett 93-nál jobb sem de főleg csak 92-esek voltak így is
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
1. Ultimate pack erre beszopok 2 kickert!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
EeEeE :-S
Elvilg lejárt az irányítóm szerződése. lyenkor mivan? Csak iylen halacskás szarral lehetne szerződést ajánlani, de nekem nincs halacskás szarom :-S



Mi ez a predictor? Mit kell benen csinálni és hogy?Ventura
Másik irányító. A predictort meg már baszhatod a hétre, és meglepő módon el kell benne találni a meccsek győztesét.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 889 — megbékéltem tom bradyvel
EeEeE :-S
Elvilg lejárt az irányítóm szerződése. lyenkor mivan? Csak iylen halacskás szarral lehetne szerződést ajánlani, de nekem nincs halacskás szarom :-S



Mi ez a predictor? Mit kell benen csinálni és hogy?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
egy ilyen jöhetne majd nekem isJJ Tiller
nekem 3 packban nem volt ennyi jó játékos 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
egy ilyen jöhetne majd nekem is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
na megvettem én is az első ultimate csomagomat, és hát jobb lett, mint vártam 😊

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
A pozíciós pakkot azt nem lehet pénzért venni csak olyan halacskás valamiért? 😀habib
Jatenorx
Kárhabib
az mert jól jönne egy TE

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
A pozíciós pakkot azt nem lehet pénzért venni csak olyan halacskás valamiért? 😀habib
Jatenorx
Kár

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A pozíciós pakkot azt nem lehet pénzért venni csak olyan halacskás valamiért? 😀habib
Ja
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
A pozíciós pakkot azt nem lehet pénzért venni csak olyan halacskás valamiért? 😀

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Ma lesz esedékes az 5 napos bonusz, remélem nem csesznek ki velem megint üressel, mint a múltkor 😊 Jó lenne, ha hozzám vágna valami értelmes irányítót, DE-t vagy LB-t, azokból hiány van mifelénk.Bálesz
Nekem is ma járt le az 5 nap,kaptam egy 69es LB-t,már azt se tudom kicsoda 😕

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 673 — Illegális gyakorló
Ma lesz esedékes az 5 napos bonusz, remélem nem csesznek ki velem megint üressel, mint a múltkor 😊 Jó lenne, ha hozzám vágna valami értelmes irányítót, DE-t vagy LB-t, azokból hiány van mifelénk.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Wáá, Troy lehet az ultimate packban, muszáj egyet vennem 😀 Már csak 50k hiányzik.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Hát igen, én már unom és idegesít is néha, hogy kurva lassan jön össze a 150k lové, aztán kibasz két futót meg két WR-t akik rosszabbak mint ami nekem van 😀Bruce
ráadásul mind2 stadionom maxon van és a pro league 3 sincs még 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most nézem, hogy már lehet pozícióra is pakkot venni.
Na ez viszont király, egy pozícióra szóló playát kapsz tutira ultimate pakkban.. bár ez egyelőre csak IRL kessért lehet venni, nem aranyért