Madden NFL Superstars (Facebook '11/'12)

1 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Hát igen, én már unom és idegesít is néha, hogy kurva lassan jön össze a 150k lové, aztán kibasz két futót meg két WR-t akik rosszabbak mint ami nekem van 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát igen, két sima ligameccs többet ér! Úgy van ez direkt kitalálva, hogy lassan lehessen haladni, mert vagy a csapatot erősíted, vagy a stadiont növeled, de mindent kellene csinálni, aztán így lassan halad, de legalább mindig van valami cél, meg még az a jó, hogy nem olyan nagy gond, ha kimarad egy két nap!Bruce
Azért minden egybevetve egy idő után kurva unalmassá válik a játék szerintem. De jó, hogy csak napi 3-4-5ször elég ránézni

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Hát igen, két sima ligameccs többet ér! Úgy van ez direkt kitalálva, hogy lassan lehessen haladni, mert vagy a csapatot erősíted, vagy a stadiont növeled, de mindent kellene csinálni, aztán így lassan halad, de legalább mindig van valami cél, meg még az a jó, hogy nem olyan nagy gond, ha kimarad egy két nap!
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 673 — Illegális gyakorló
Ráadásul nem elég, hogy 2 ticket, de kevesebb xp és pénz jön be egy győztes meccs után, mint két normál után. Így folyton a "sima" ligára költök inkább.

De ahogy látom, még van is időm erősödni addig (most 83-as a csapatom).

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Az első pro league-szezon közepénél tartok, a végére mennyire kell izmos csapattal odaérni? Az utolsó csapatok milyen ratinggel bírnak?Bálesz
Hmm emlékeim szerint olyan 90-94-ig vannak a végén! Aztán ha az összes csapatot leverted, jön az SB és ott 97-es a csapat!

Ezek a maximális értékek, ennél gyengébbek lehetnek, mert nem emlékszem jól, de tuti hogy 97nél nem jobbak!

Kell venni ellenünk kickoff return TD game changer-t (12500-ba kerül 5 db), aztán ha nagyon nem megy, akkor azzal legyőzni!
Az a gáz, hogy kettő ticketbe kerül egy meccs és így elég nehezen halad!
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 673 — Illegális gyakorló
Az első pro league-szezon közepénél tartok, a végére mennyire kell izmos csapattal odaérni? Az utolsó csapatok milyen ratinggel bírnak?

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
A pro league nagyon megéri, mert kurva sok XP-t ér a végén! És lóvéban is sok!

A második pro league pedig még jobb, mert van időbónusz és ha azon belül megcsinálsz egy diviziót, akkor csomó mindent kapsz, igaz érdemes felfejleszteni először a stadiont meg a nézőszámot magasra, hogy aztán egyben letold az egészet a bónuszidőn belül. Mondjuk itt már a Colts is 97-es overall!

Én most erre gyúrok, csak a hülye fejemmel megcsináltam már 4 csoportot és nem a bónuszidő alatt így elvesztettem egy csomó XP-t!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
én pár napja kapok valami pénzt stadium revenue címén, de az csak szaros 181 arany, ha megtelik a zöld csík 😀
kisegítve nem vagyok veleStez
ja, hát az kész stadionnál 750. 2 kész stadionnál meg 1500 😀Szobi22
kész stadionnál...
le se tojom a stadiont, ultimate csomagra gyűjtök, azzal is megszenvedek, nem hogy még a stadionra is költsem a pénzt 😀
nagyon tré a csapatom, kicsit remélem sikerül helyrehozni és jó pakkot kapok, utána meg már akkor el lehet gondolkozni a stadion építésénStez
a stadion a pro league-hez kell.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
én pár napja kapok valami pénzt stadium revenue címén, de az csak szaros 181 arany, ha megtelik a zöld csík 😀
kisegítve nem vagyok veleStez
ja, hát az kész stadionnál 750. 2 kész stadionnál meg 1500 😀Szobi22
kész stadionnál...
le se tojom a stadiont, ultimate csomagra gyűjtök, azzal is megszenvedek, nem hogy még a stadionra is költsem a pénzt 😀
nagyon tré a csapatom, kicsit remélem sikerül helyrehozni és jó pakkot kapok, utána meg már akkor el lehet gondolkozni a stadion építésén

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
én pár napja kapok valami pénzt stadium revenue címén, de az csak szaros 181 arany, ha megtelik a zöld csík 😀
kisegítve nem vagyok veleStez
ja, hát az kész stadionnál 750. 2 kész stadionnál meg 1500 😀

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
jogos, de vicc volt 😊. amúgy én napi 2 max 3-szor tolom, meg én ismerősöktől 3 kapok (+néha giftben is ticket jön, meg nekem a stadionjaim után is jön.)Szobi22
akkor küld tovább gyorsan a jegyeket nekem 😛
nekem egyébként tenorx küldözget folyton gifteket, de javarészt 250 arany vagy game changer jönStez
nekem is a stadionból jön sok pénz, meg sok ismerős miatt is jön az xp meg pénz 😀Farky
én pár napja kapok valami pénzt stadium revenue címén, de az csak szaros 181 arany, ha megtelik a zöld csík 😀
kisegítve nem vagyok vele

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Annak, aki rendszeresen fb-on lóg, lehet. Én azonban napi egyszer megyek fel, az 4 meccs, egyenként kb 1100 pénz. Plusz ami esetleg bejön ticket az ismerősök elleni meccsekből (ez mostanában kb 1), így látható, hogy napi 5500 pénzt tudok összeszedni. Ezzel elég nehéz 2 nap alatt 30-at keresni :oPBálesz
jogos, de vicc volt 😊. amúgy én napi 2 max 3-szor tolom, meg én ismerősöktől 3 kapok (+néha giftben is ticket jön, meg nekem a stadionjaim után is jön.)Szobi22
akkor küld tovább gyorsan a jegyeket nekem 😛
nekem egyébként tenorx küldözget folyton gifteket, de javarészt 250 arany vagy game changer jönStez
nekem is a stadionból jön sok pénz, meg sok ismerős miatt is jön az xp meg pénz 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
pedig 30k pont 2 nap 😀
de mondjuk nagyon max 4Szobi22
Annak, aki rendszeresen fb-on lóg, lehet. Én azonban napi egyszer megyek fel, az 4 meccs, egyenként kb 1100 pénz. Plusz ami esetleg bejön ticket az ismerősök elleni meccsekből (ez mostanában kb 1), így látható, hogy napi 5500 pénzt tudok összeszedni. Ezzel elég nehéz 2 nap alatt 30-at keresni :oPBálesz
jogos, de vicc volt 😊. amúgy én napi 2 max 3-szor tolom, meg én ismerősöktől 3 kapok (+néha giftben is ticket jön, meg nekem a stadionjaim után is jön.)Szobi22
akkor küld tovább gyorsan a jegyeket nekem 😛
nekem egyébként tenorx küldözget folyton gifteket, de javarészt 250 arany vagy game changer jön

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
pedig 30k pont 2 nap 😀
de mondjuk nagyon max 4Szobi22
Annak, aki rendszeresen fb-on lóg, lehet. Én azonban napi egyszer megyek fel, az 4 meccs, egyenként kb 1100 pénz. Plusz ami esetleg bejön ticket az ismerősök elleni meccsekből (ez mostanában kb 1), így látható, hogy napi 5500 pénzt tudok összeszedni. Ezzel elég nehéz 2 nap alatt 30-at keresni :oPBálesz
jogos, de vicc volt 😊. amúgy én napi 2 max 3-szor tolom, meg én ismerősöktől 3 kapok (+néha giftben is ticket jön, meg nekem a stadionjaim után is jön.)

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 673 — Illegális gyakorló
pedig 30k pont 2 nap 😀
de mondjuk nagyon max 4Szobi22
Annak, aki rendszeresen fb-on lóg, lehet. Én azonban napi egyszer megyek fel, az 4 meccs, egyenként kb 1100 pénz. Plusz ami esetleg bejön ticket az ismerősök elleni meccsekből (ez mostanában kb 1), így látható, hogy napi 5500 pénzt tudok összeszedni. Ezzel elég nehéz 2 nap alatt 30-at keresni :oP

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is elkezdtem már párszor gyűjteni, de mindig feladtam és Platinum lett belőle 😊
Most se lennék sehol, ha ezek a pluszok nem estek volna be, mondjuk kb 30k még így is kell, az se 2 nap lesz azért.Bálesz
jah, ugyanígy vagyok vele, mindig megfogadom, hogy 150K-ig gyűjtök, de aztán 90-nél sosem tudok ellenállni és veszek egy fos pakkot 😀Stez
pedig 30k pont 2 nap 😀
de mondjuk nagyon max 4Szobi22
nekem inkább 4, mivel én nem megyek sokat fészbukra, hogy na mikor kapom a jegyeket.. 😊
és ugye egyhuzamban meg 4 gyűlik össze, reggel 9-től dolgozom, de manapság meg hulla vagyok és lefekszem mondjuk 8-9-10-kor, így pedig azért elveszik jó néhány meccsnyi pénzem 😊

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Én is elkezdtem már párszor gyűjteni, de mindig feladtam és Platinum lett belőle 😊
Most se lennék sehol, ha ezek a pluszok nem estek volna be, mondjuk kb 30k még így is kell, az se 2 nap lesz azért.Bálesz
jah, ugyanígy vagyok vele, mindig megfogadom, hogy 150K-ig gyűjtök, de aztán 90-nél sosem tudok ellenállni és veszek egy fos pakkot 😀Stez
pedig 30k pont 2 nap 😀
de mondjuk nagyon max 4

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is elkezdtem már párszor gyűjteni, de mindig feladtam és Platinum lett belőle 😊
Most se lennék sehol, ha ezek a pluszok nem estek volna be, mondjuk kb 30k még így is kell, az se 2 nap lesz azért.Bálesz
jah, ugyanígy vagyok vele, mindig megfogadom, hogy 150K-ig gyűjtök, de aztán 90-nél sosem tudok ellenállni és veszek egy fos pakkot 😀

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
14/11, Ravens és Pats győzelem kell a 80%-hoz...JJ Tiller
81+%-ossal megint nyertem a hetet 😊

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 673 — Illegális gyakorló
Én is elkezdtem már párszor gyűjteni, de mindig feladtam és Platinum lett belőle 😊
Most se lennék sehol, ha ezek a pluszok nem estek volna be, mondjuk kb 30k még így is kell, az se 2 nap lesz azért.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tegnap elég kellemes volt belépni a játékba, sorra jöttek fel az achievementek 😊 70%-os tipp, 80%-os tipp, "10 achi legyen meg"-achievement. Jött egy halom xp és pénz, úgyhogy picit még gyűjtök és megveszem az első ultimate-csomagomat.
Kár, hogy nem fogad minden nap ilyen látvány a játékban 😊Bálesz
én vért pisálok már, hogy legyen elegendő pénzem ultimate packra 😀
és most is még csak 89K-nál járok 😊

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 673 — Illegális gyakorló
Tegnap elég kellemes volt belépni a játékba, sorra jöttek fel az achievementek 😊 70%-os tipp, 80%-os tipp, "10 achi legyen meg"-achievement. Jött egy halom xp és pénz, úgyhogy picit még gyűjtök és megveszem az első ultimate-csomagomat.
Kár, hogy nem fogad minden nap ilyen látvány a játékban 😊

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hogyan tudok collector kártyát bepakolni? Erre nem jöttem rá... 😕somoskovig
bemész a collectionbe, ott abba a csapatba, ahova be akarsz rakni playát, és alulról ráhúzod a képére. persze csak cserékkel tudod megcsinálni 😉

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Hogyan tudok collector kártyát bepakolni? Erre nem jöttem rá... 😕

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
nocsak új acsívmentek 😀Farky
Huh?tenorx
Ha 10 v 20 kártyát összegyűjtök egy adott csapatból azért is ad XP-t meg money-t. Eddig ez nem volt vagy csak nekem nem tűnt fel?Farky
nem, ez új. ott is van a kis jel 😊