Madden NFL Superstars (Facebook '11/'12)

1 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
hát ezzel az 5 napos bónusz kártyával megint nem jártam jól. Megint egy RB ráadásul egy 69-es Andre BrownFarky
nekem legalább QB jött, 76-os, eddigi legjobbom 65-ös volt szóval nem olyan rossz 😊

szerk.. belőlem is egy van ha akartok ismerőst aki ezzel tolja jelöljetek 😊 (csak írjátok oda kik vagytok 😀)eaglesmcnabb
Hát egy normális QB-ra még mindig várokFarky
hát arra én is. 93 ovr a csapatom, és van egy 66os QB-m, Feeley 😛

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
hát ezzel az 5 napos bónusz kártyával megint nem jártam jól. Megint egy RB ráadásul egy 69-es Andre BrownFarky
nekem legalább QB jött, 76-os, eddigi legjobbom 65-ös volt szóval nem olyan rossz 😊

szerk.. belőlem is egy van ha akartok ismerőst aki ezzel tolja jelöljetek 😊 (csak írjátok oda kik vagytok 😀)eaglesmcnabb
Hát egy normális QB-ra még mindig várok

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
hát ezzel az 5 napos bónusz kártyával megint nem jártam jól. Megint egy RB ráadásul egy 69-es Andre BrownFarky
nekem legalább QB jött, 76-os, eddigi legjobbom 65-ös volt szóval nem olyan rossz 😊

szerk.. belőlem is egy van ha akartok ismerőst aki ezzel tolja jelöljetek 😊 (csak írjátok oda kik vagytok 😀)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Engem is nyugodtan fel vehettek, a nevem ott van a profilomba 😊

több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Hát elkezdtem én is ezt a csodát, elűzi a munkahelyi unalmas perceket 😀
Akinek plusz ismerős az jelöljön nyugodtan, Kovács Ádám Bálint nincs valami sok facebookon szóval megtaláltaok :cool:

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Valakinek nincs kedve felvenni ismerősnek? Nincs még meg a 8 ismerősöm, nem tudom a maradék kártyáimat berakni a collectionbe...😊kobalu91
engem bejelölhetsz, a nevem ott van a profilomban, ez mindenkinek szól am aki még nem az ismerősöm 😀kristof
Megvolt, ezer köszi. 😊
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
hát ezzel az 5 napos bónusz kártyával megint nem jártam jól. Megint egy RB ráadásul egy 69-es Andre Brown

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valakinek nincs kedve felvenni ismerősnek? Nincs még meg a 8 ismerősöm, nem tudom a maradék kártyáimat berakni a collectionbe...😊kobalu91
engem bejelölhetsz, a nevem ott van a profilomban, ez mindenkinek szól am aki még nem az ismerősöm 😀
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Valakinek nincs kedve felvenni ismerősnek? Nincs még meg a 8 ismerősöm, nem tudom a maradék kártyáimat berakni a collectionbe...😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Igen.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
óóóóó értem 😊 köszönöm Bence 😊 szóval ezek azok bizonyos plusz 1es playák?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
a kékeket? 😀 lehet nagyon tudatlan vagyok de az mi?Laki
Limited Edition PlayerekFarky
olyan játékos, akinek 4 napig van egy bizonyos OVR-e, utána viszont drasztikusan lecsökken. ezen kívül a csapat összértékét is növelik egyel (már amíg tart a 4 nap). a 4 nap lejárta után ezzel tudod újabb 4 napra meghosszabbítani.

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
a kékeket? 😀 lehet nagyon tudatlan vagyok de az mi?Laki
Limited Edition Playerek

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
a kékeket? 😀 lehet nagyon tudatlan vagyok de az mi?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Mit csinál a contract card? mielőtt még elszórom vmi hülyeségre. 😀Laki
4 napja meghosszabbítja a kékeket.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Mit csinál a contract card? mielőtt még elszórom vmi hülyeségre. 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ha elfogyott a game ticket honnan tudok szerezni?kristof
kapsz 2 óránként egyet, meg tudsz kérni ismerősöktől, illetve ha scrimmaget játszol, néha ott is kapsz.

szerk: küldtem is 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha elfogyott a game ticket honnan tudok szerezni?
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na már Ochocinco a legmagasabb limited edition 92-vel

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na én is csináltam így gyorsba egy csapatot
kiváncsi vagyok mennyire jó, ha már ennyien szeretitek
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Eddig kinek mi volt a legnagyobb kártya amit kapott az 5 napos bónusszal?kobalu91
Tamme (Colts TE), 68-as 😊

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Eddig kinek mi volt a legnagyobb kártya amit kapott az 5 napos bónusszal?kobalu91
Arnaz Battle 😀 de muszáj eldicsekednem vele, hogy bár csak a héten kezdtem a játékot, a haverok közti játékban egyszer valahogy megvertem Szobi csapatát :cool: 😊JJ Tiller
ja, a scrimmage kicsit random módon megy 😛

nekem most van egy Vilma limited 86-os OVR (még Jets-playaként)

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
Nekem a kezdésnél David Carr volt 😀 Azóta esett egy Asante Samuel is lejárósnak. Lakótársam alapból Sexy Rexyt kapta 😀tenorx
azt hittem kezdésként mindenki Rexyt kapja, mert az jutott nekem meg Hurkának is 😀JJ Tiller
Nekem is Carr jutott.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Nekem a kezdésnél David Carr volt 😀 Azóta esett egy Asante Samuel is lejárósnak. Lakótársam alapból Sexy Rexyt kapta 😀tenorx
azt hittem kezdésként mindenki Rexyt kapja, mert az jutott nekem meg Hurkának is 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Nekem a kezdésnél David Carr volt 😀 Azóta esett egy Asante Samuel is lejárósnak. Lakótársam alapból Sexy Rexyt kapta 😀