Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Farkyval most nyomtunk egy klasszikus Notre Dame-Auburn rangadót. Kurvajó az egész, amíg nem updatelődik az egész, addig ezzel is kezdhetnénk valami bajnokságfélét. Van 62 csapat, lehetne válogatni is.

itt a roster:  data.hu/get/5406451/NCAA09-10v3.ros

Farky meg majd felnyomja a customArtot, mert én nem tudom hol van az enyém 😀shawnka
 data.hu/get/5405844/CustomArt.rarFarky
a custom artot hova kell másolni?Jack Zoltán
dokumentumok/madden 08 mappába, ott felülírod a régit (előtte biztonsági mentés ajánlott)
Ezután ha NFL rosterrel tolod rendes mezek logók lesznek, ha az ncaa rosterrel akkor Ncaa mezek és logókFarky
Ha dokumentumokba másoltam ott nem működött, de ha játék fő mappájában belüli Customartba, akkor úgy igen, NFL is jó mellette
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Farkyval most nyomtunk egy klasszikus Notre Dame-Auburn rangadót. Kurvajó az egész, amíg nem updatelődik az egész, addig ezzel is kezdhetnénk valami bajnokságfélét. Van 62 csapat, lehetne válogatni is.

itt a roster:  data.hu/get/5406451/NCAA09-10v3.ros

Farky meg majd felnyomja a customArtot, mert én nem tudom hol van az enyém 😀shawnka
 data.hu/get/5405844/CustomArt.rarFarky
a custom artot hova kell másolni?Jack Zoltán
dokumentumok/madden 08 mappába, ott felülírod a régit (előtte biztonsági mentés ajánlott)
Ezután ha NFL rosterrel tolod rendes mezek logók lesznek, ha az ncaa rosterrel akkor Ncaa mezek és logók

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Farkyval most nyomtunk egy klasszikus Notre Dame-Auburn rangadót. Kurvajó az egész, amíg nem updatelődik az egész, addig ezzel is kezdhetnénk valami bajnokságfélét. Van 62 csapat, lehetne válogatni is.

itt a roster:  data.hu/get/5406451/NCAA09-10v3.ros

Farky meg majd felnyomja a customArtot, mert én nem tudom hol van az enyém 😀shawnka
 data.hu/get/5405844/CustomArt.rarFarky
a custom artot hova kell másolni?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 641
Farkyval most nyomtunk egy klasszikus Notre Dame-Auburn rangadót. Kurvajó az egész, amíg nem updatelődik az egész, addig ezzel is kezdhetnénk valami bajnokságfélét. Van 62 csapat, lehetne válogatni is.

itt a roster:  data.hu/get/5406451/NCAA09-10v3.ros

Farky meg majd felnyomja a customArtot, mert én nem tudom hol van az enyém 😀shawnka
Booo Cam Newton.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Farkyval most nyomtunk egy klasszikus Notre Dame-Auburn rangadót. Kurvajó az egész, amíg nem updatelődik az egész, addig ezzel is kezdhetnénk valami bajnokságfélét. Van 62 csapat, lehetne válogatni is.

itt a roster:  data.hu/get/5406451/NCAA09-10v3.ros

Farky meg majd felnyomja a customArtot, mert én nem tudom hol van az enyém 😀shawnka
 data.hu/get/5405844/CustomArt.rar

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!


"Köszönöm Karren, és most megszakítjuk adásunkat, ugyanis most érkezett a hír, hogy Terrell Owens visszatért az NFL-be és az elkövetkezendő idényt a Bengals csapatánál fogja tölteni GM Wolfgang Amadeus irányítása alatt. Mark, újra tiétek a szó"

Get ya Popcorn ready! Amadeus91
Jack Lambert-et berakja valaki hozzám?
Úgy szívesebben játszanék. 😊

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Farkyval most nyomtunk egy klasszikus Notre Dame-Auburn rangadót. Kurvajó az egész, amíg nem updatelődik az egész, addig ezzel is kezdhetnénk valami bajnokságfélét. Van 62 csapat, lehetne válogatni is.

itt a roster:  data.hu/get/5406451/NCAA09-10v3.ros

Farky meg majd felnyomja a customArtot, mert én nem tudom hol van az enyém 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 641
Höri gyere te is a ligába játszaniAmadeus91
én utálok játszaniHöri
az nem baj, én is utálok, de mindig megverem Amadeust aki viszont szeret játszani

Zoli ha ezt látod írj rám hamán, hátha akkor elöjön a chat fül, mert most baszakszik jelenleg 😀eaglesmcnabb
humor topik arrébb van. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
amúgy most vettem észre, hogy nekem is van NCAA 09/10 roster a gépemen:
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Höri gyere te is a ligába játszaniAmadeus91
én utálok játszaniHöri
az nem baj, én is utálok, de mindig megverem Amadeust aki viszont szeret játszani

Zoli ha ezt látod írj rám hamán, hátha akkor elöjön a chat fül, mert most baszakszik jelenleg 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 641
Höri gyere te is a ligába játszaniAmadeus91
én utálok játszaniHöri
akkor küzdeni heroikus harcban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri gyere te is a ligába játszaniAmadeus91
én utálok játszani

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 641
sikerült Farky-t megverni edzőmeccsen

LSU 28-24 Oregon

Höri gyere te is a ligába játszani

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na akkor rám nincs is szükség.

azt kell csinálni, hogy a Crimson Tide nevű DAT fájlt bemásolod a Dokumentumok\Madden NFL 08\CustomArt helyre, majd a Crimson Tide nevű DBT fájlt a Dokumentumok\Madden NFL 08\Teams helyre, elindítod a játékot, akármelyik rosters menüben importálásnál ott lesz az Alabama, és elvileg szépen a pofádba vigyorog Barrett Jones ha rájuk nézel.

A mezszámok csak azoknál pontosak, akiknek NFL poszthű a száma.

Próbáld ki, nézd meg működik-e.
Ha már van Crimson Tide nevű fájl az említett 2 helyen, nyilván le kell cserélni.
 data.hu/get/5406199/Crimson_Tide.zip

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Barkleyékat vinném 😀 bár fogalmam sincs, hogy kell neten játszani, meg offline módban is szar vagyok de hátha 😊kristof
Amire szükséged lesz:

- Madden NFL 08 program

- Madden update 4.0 - a maddent elindítva még a windowsos felületen feljövő ablakban van egy Update gomb. Ha "No new updates availabde at this time" hibaüzenetet kapsz, akkor töltsd le ezt a fájlt:
 data.hu/get/4571057/patch.exe
Másold be a cprogram files\ea sports\madden nfl 08 mappába (vagy ahova telepítetted a játékot), és indítsd el.

- Aktuálisan használt roster és arcképfájl - az éppen használt rostert és a hozzátartozó profil-fájlt a Madden liga tracker topicban találod. A profil fájlt (.dat kiterjesztésű) a c\documents and settings\username\dokumentumok\madden nfl 08\ könyvtárba, a rosterfájlt (.ros kiterjesztés) pedig az ugyanezen könyvtárban lévő "rosters" almappába másold. A rostert majd be is kell töltened a játékon belül (File/Load menüpont).

- Hamachi Googlezd ki, telepítsd fel, regisztrálj be A hamachis bowl.hu madden szobák listáját ide kattintva találod.

- Kikapcsolt windows tűzfal Vezérlőpult/Rendszer és biztonság/...

- Hamachis vagy sima ip-cím.


Aki hosztol (az otthoni csapat), az megadja ip-címét a vendégjátékosnak, majd játékon belül a play online/host internet menüpontra kattint. A vendégcsapat tulaja play online/join internet menüpontra megy és beírja az ip címet.

Az általunk használt beállítások: Szint: all-madden, 5 perces negyedek, Fair Play és QB vision OFF

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Barkleyékat vinném 😀 bár fogalmam sincs, hogy kell neten játszani, meg offline módban is szar vagyok de hátha 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Óóó basszus, éreztem hogy a VT miatt még este be kellett volna írnom. Nembaj, legalább a sasokat sikerült megint eloroznom 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
LOL ha van Virginia Tech én is megyek NCAA bajnokságban, oszt majd zúzatok Hulk Logannel 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
azért a most folyó bajnokságot is nyomjátok 😊Jack Zoltán
az is megy persze

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
engem is érdekelne az NCAA liga

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
azért a most folyó bajnokságot is nyomjátok 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
elfelejtettem, h a teljes Madden mappámat visszamásoltam telepítés után, azért nem kellett semmi. Mindjárt adom a customArt-ot

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 641
nem, de itt csak a frissíteni kell a kereteket, mondjuk hiányzik belőle pár csapat Pl Baylor, Navy, ArmyFarky
fel tudnád ezt tenni? 😮 Még nem volt hozzá szerencsém.Amadeus91
Tess:  data.hu/get/5405623/NCAA09-10v2.ros
elvileg nem kell hozzá más fájl, de azért jelezz vissza h működik-eFarky
nem jó. :/ EA Sports logók, sima mezek, 1 színű sisakok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
nem, de itt csak a frissíteni kell a kereteket, mondjuk hiányzik belőle pár csapat Pl Baylor, Navy, ArmyFarky
fel tudnád ezt tenni? 😮 Még nem volt hozzá szerencsém.Amadeus91
Tess:  data.hu/get/5405623/NCAA09-10v2.ros
elvileg nem kell hozzá más fájl, de azért jelezz vissza h működik-e

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 641
nem, de itt csak a frissíteni kell a kereteket, mondjuk hiányzik belőle pár csapat Pl Baylor, Navy, ArmyFarky
fel tudnád ezt tenni? 😮 Még nem volt hozzá szerencsém.

criminal lawyer or criminal lawyer?