NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Nekem aztán tökmindegy 😊 Egyébként úgy néz ki jó lesz a ma este, 22:30-23:00 körül (vagy később)...Rataxes
megbeszéltük. Majd csinálj hamacsi szobát, én meg feltöltöm a rostert és a portrét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nekem aztán tökmindegy 😊 Egyébként úgy néz ki jó lesz a ma este, 22:30-23:00 körül (vagy később)...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Hűű... az a baj hogy ezt még nem tudom megígérni... De kora este (7-8 körül) már tudok nyilatkozni 😊Rataxes
mitszóná, ha az új rosterrel játszanánk?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hűű... az a baj hogy ezt még nem tudom megígérni... De kora este (7-8 körül) már tudok nyilatkozni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
...megküzdünk titáni küzdelemben életre-halálra.Amadeus91
Legyen így! (bár Te vagy az Eaglesmcnabb mellett aki mindig rommá ver ha keresztezzük egymás útját...)Rataxes
"Just hit the QB!"

akkor ma este?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
...megküzdünk titáni küzdelemben életre-halálra.Amadeus91
Legyen így! (bár Te vagy az Eaglesmcnabb mellett aki mindig rommá ver ha keresztezzük egymás útját...)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
...Eagles GM?Amadeus91
Jelen!
Rataxes
na mikor vívunk meg halálig?Amadeus91
Nekem egy hétköznap késő esti időpont lenne a legjobb 😊Rataxes
akkor valamelyik éjjel, amikor a farkasok üvöltenek, te meg én, megküzdünk titáni küzdelemben életre-halálra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
...Eagles GM?Amadeus91
Jelen!
Rataxes
na mikor vívunk meg halálig?Amadeus91
Nekem egy hétköznap késő esti időpont lenne a legjobb 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
...Eagles GM?Amadeus91
Jelen!
Rataxes
na mikor vívunk meg halálig?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
...Eagles GM?Amadeus91
Jelen!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Eagles és a Giants van nekem ugye? Ki a Giants és az Eagles GM?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
valaki egy meccs? 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jó kis meccs volt, vezetett kaszo, aztán az utolsó negyedben iszonyatmód belassult a játék, kb félmp volt mire reagált a billentyű, ez finoman szólva sem segítette az addig tökéletes passzjátékát, úgyhogy ennek köszönhetően nyertem 2-3 ponttal. Egyébként mindkét def egy kalap fos volt többnyire. Főleg az enyém.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
csináltam egy hamachi szobát herremansss néven ugyanez a jelszav. ha vagy írj ottan!eaglesmcnabb
vagyok, írtam ott is, loki-meccsig jó lenne lenyomni, ha itt vagy 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
csináltam egy hamachi szobát herremansss néven ugyanez a jelszav. ha vagy írj ottan!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Háát nem tudom, én lehet jobban díjaznám ha csak odavágós lenne. Amikor nyerek akkor nincs gond, de pl. eaglesmcnabb ellen - komoly hátrányban - már a második félidő is nehezemre esett, ha mégegyet le kellett volna játszanom lehet kitépem a hajam 😊Rataxes
heh, azóta visszaestem, 2 vereség zsinórban, ma jön a 3. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Háát nem tudom, én lehet jobban díjaznám ha csak odavágós lenne. Amikor nyerek akkor nincs gond, de pl. eaglesmcnabb ellen - komoly hátrányban - már a második félidő is nehezemre esett, ha mégegyet le kellett volna játszanom lehet kitépem a hajam 😊Rataxes
na ja van hátulütője a dolognak de pl én Farky ellen mikor játszok akkor ilyen -7 -3 pontos meccsek szoktak dönteni ,de végülis az 1 meccses megoldás is jó úgy legalább halad a meccs

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Meg sokat dobna rajta ha tudnánk nyitni egy új topic-ot a ligának ahol első hozzászólásba ott lennének a párosítások-majd szerkesztve az eredmények. És oda a statisztikákat is be lehetne tenni a meccs után.

Így sokkal átláthatóbb lenne hogy ki kivel játszik és ki hogy áll.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Háát nem tudom, én lehet jobban díjaznám ha csak odavágós lenne. Amikor nyerek akkor nincs gond, de pl. eaglesmcnabb ellen - komoly hátrányban - már a második félidő is nehezemre esett, ha mégegyet le kellett volna játszanom lehet kitépem a hajam 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Patriots GM-től kérdezném, hogy mikor ér rá lejátszani a meccsünket?Raven17
holnap? úgy este 6-7ig. winston
Még nem tudom, hogy otthon leszek-e. Majd olyan 2-3 óra fele írok PM-et.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Raiders-Texans is lejátszva. Úgyhogy én kilőttem az összes meccsemet. Lesz még nem?laby
hát akkor TE lettél az 1. amihez egy nagy grat! majd a következő bajnokságot csapassuk ,ha a többiek is letolták a meccsüketKiss
Ne már, azt hittem ez csak olyan alapszakasz féleség. És kieséses alapon lesz majd rájátszás vagy valami. Én még tolni akarom. 😀laby
a csoport 1. ellen játszottál 😀 MOST nyertél..legközelebb nem fogsz 😀Kiss
Báz' 😀
Akkor ha újra indultunk akkor valami kieséses rendszerrel kéne lebonyolítani valami hasonló speed ligát?! 😊laby
jaja eredetileg az volt a terv 😀 most egy ilyen soccerbe elhíresült kupát kéne csinálni ,hogy mindenki kap egy ellenfelet amit kisorsolnak neki és azzal játszik vagy 1x vagy 2x (én a 2x játszunk egymás ellenre szavazok egyszer otthon egyszer idegenbe ,ha kell 3x meccs akkor az is lenne)de ezt majd Ti eldöntitek ,hogy legyen-e ilyen

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Raiders-Texans is lejátszva. Úgyhogy én kilőttem az összes meccsemet. Lesz még nem?laby
hát akkor TE lettél az 1. amihez egy nagy grat! majd a következő bajnokságot csapassuk ,ha a többiek is letolták a meccsüketKiss
Ne már, azt hittem ez csak olyan alapszakasz féleség. És kieséses alapon lesz majd rájátszás vagy valami. Én még tolni akarom. 😀laby
a csoport 1. ellen játszottál 😀 MOST nyertél..legközelebb nem fogsz 😀Kiss
Báz' 😀
Akkor ha újra indultunk akkor valami kieséses rendszerrel kéne lebonyolítani valami hasonló speed ligát?! 😊laby
eredetileg az volt a terv, nem? csak másképp alakult. de egész jól. 😀
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Raiders-Texans is lejátszva. Úgyhogy én kilőttem az összes meccsemet. Lesz még nem?laby
hát akkor TE lettél az 1. amihez egy nagy grat! majd a következő bajnokságot csapassuk ,ha a többiek is letolták a meccsüketKiss
Ne már, azt hittem ez csak olyan alapszakasz féleség. És kieséses alapon lesz majd rájátszás vagy valami. Én még tolni akarom. 😀laby
a csoport 1. ellen játszottál 😀 MOST nyertél..legközelebb nem fogsz 😀Kiss
Báz' 😀
Akkor ha újra indultunk akkor valami kieséses rendszerrel kéne lebonyolítani valami hasonló speed ligát?! 😊

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Raiders-Texans is lejátszva. Úgyhogy én kilőttem az összes meccsemet. Lesz még nem?laby
hát akkor TE lettél az 1. amihez egy nagy grat! majd a következő bajnokságot csapassuk ,ha a többiek is letolták a meccsüketKiss
Ne már, azt hittem ez csak olyan alapszakasz féleség. És kieséses alapon lesz majd rájátszás vagy valami. Én még tolni akarom. 😀laby
a csoport 1. ellen játszottál 😀 MOST nyertél..legközelebb nem fogsz 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Raiders-Texans is lejátszva. Úgyhogy én kilőttem az összes meccsemet. Lesz még nem?laby
hát akkor TE lettél az 1. amihez egy nagy grat! majd a következő bajnokságot csapassuk ,ha a többiek is letolták a meccsüketKiss
Ne már, azt hittem ez csak olyan alapszakasz féleség. És kieséses alapon lesz majd rájátszás vagy valami. Én még tolni akarom. 😀