NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Raiders GM? Mikor csapunk össze?

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
22-23 h (inkább az utóbbi) körül én is rendelkezésre állok egy mérkőzésre a Giants, Bengals, Colts hármas valamelyike ellen.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
ment PM is

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Farky készen állsz a halálra?Amadeus91
yeah, ráadásul amilyen jól megy ma az is lesz 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Farky készen állsz a halálra?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Falcons-Texans 29-49laby
jó meccs volt, élveztem, végére el is fáradtam fejben 😊
félidő 14-7 oda, aztán a 3. negyedben még a vezetést is sikerült átvennem 17-14-re 😀 aztán persze beindult a henger, és esélyem se volt már levédekezni, oda mentek a TD passzok, ahova csak laby akarta, ez ellen meg igencsak kevéske volt az a két td, amit még összekotortam a 4. negyedben 😊
na nem mintha győzelmet vártam volna ettől a meccstől, csak hát na 😀kaszo
Valóban király és változatos meccs volt. 😊 Jól toltad.

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Falcons-Texans 29-49laby
jó meccs volt, élveztem, végére el is fáradtam fejben 😊
félidő 14-7 oda, aztán a 3. negyedben még a vezetést is sikerült átvennem 17-14-re 😀 aztán persze beindult a henger, és esélyem se volt már levédekezni, oda mentek a TD passzok, ahova csak laby akarta, ez ellen meg igencsak kevéske volt az a két td, amit még összekotortam a 4. negyedben 😊
na nem mintha győzelmet vártam volna ettől a meccstől, csak hát na 😀
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Falcons-Texans 29-49

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
nekem ma gyakorlatilag egész nap jó késő estig is

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Giants, Eagles, Bengals közül aki ráér azzal letolnám ma a meccset.Farky
Én csak késő este leszek képben, de az se biztos még...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Falcons GM!
Próbáljuk letolni a 2. hetit, aztán Kiss-el majd kitalálunk valamit. Mikor jó neked?laby
akár most is, de ma délután, ha neked is jó.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Giants, Eagles, Bengals közül aki ráér azzal letolnám ma a meccset.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
troland 32
Ki a cardinalas? és mikor tudjuk lejátszani a meccsünket? 😀

If it doesn't matter who wins or loses, then why do they keep score?
Vince Lombardi
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Szerintem - tekintettel arra hogy nem nagyon vezetjük a statokat - tökmindegy hogy melyik rosterrel toljátok le Kissel, akár a defaulttal is mehet ha mindketten jónak látjátok 😊Rataxes
Foster nélkül nem Texans, a Texans... 😀
De lejátszhatjuk vele Kiss, Andre Johnson majd intézkedik Foster helyett is. 😀

Jó neked a def roster?

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem - tekintettel arra hogy nem nagyon vezetjük a statokat - tökmindegy hogy melyik rosterrel toljátok le Kissel, akár a defaulttal is mehet ha mindketten jónak látjátok 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Falcons GM!
Próbáljuk letolni a 2. hetit, aztán Kiss-el majd kitalálunk valamit. Mikor jó neked?

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
én vagyok, kereslek majd ha alkalmas lesz!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
ki az Eagles? Jelentkezzen PM-ben és nyomjuk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
nekem se fagyott még ki soha a 82-es most történt először ilyen,de valóban létezik ilyen ,hogy meccs közben kifagy...Kiss
Ez van, ennek a rosternek nem tetszik a párosításunk. Mi legyen akkor?laby
max még 1x megpróbáljuk ,ha akkor is kifagy akkor tanácstalan vagyok (bár ha 2x kifagyott akkor elég nagy az esélye ,hogy 3x is kifog)

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
nekem se fagyott még ki soha a 82-es most történt először ilyen,de valóban létezik ilyen ,hogy meccs közben kifagy...Kiss
Ez van, ennek a rosternek nem tetszik a párosításunk. Mi legyen akkor?

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
nekem se fagyott még ki soha a 82-es most történt először ilyen,de valóban létezik ilyen ,hogy meccs közben kifagy...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
ezt most úgy nem értem.
Mindenki a 82-s rostert használja - megegyezés szerint - és mindenkinek jól is megy. Viszont ha roster hiba áll fenn, akkor el sem indul a game, hanem új roster betöltését kéri a játék.Amadeus91
😊
Roster hiba nem azt jelenti hogy egyikőnk mást tölt be és ezért nem egyezik és betölti a default-ot. 😊
Rengeteg olyan roster létezik ami kifagy, ennek az esetek nagy részében az az ok hogy nincs meg a minimum breakdown valamelyik csapatba az épp játszók közül.laby
és a 82-es ilyen? nekem még egyszer sem fagyott ki senki ellen, pedig már játszottam vele vagy 10 különböző csapat ellen.kaszo
Igen, a 82-es.

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Kiss-el kétszer álltunk neki lejátszani, mind a kétszer kifagytunk. Utóbbinál egyértelmű volt hogy roster hiba, és ebből adódóan jó esély van rá hogy az első is az miatt fagyott ki.

Korábban is csodáltam hogy végig lehet játszani ilyen roster-el a meccseket, mivel bármely csapatokat néztem sehol sem volt meg minden poszton a minimum játékos.
Ebből adódóan ha 53x állnánk neki akkor sem tudnánk végig játszani ezzel a rosterrel, mert mindig kifagynánk.

Így ha van valakinek értelmesen működő rostere amivel letolhatnánk azt szívesen fogadom.laby
ezt most úgy nem értem.
Mindenki a 82-s rostert használja - megegyezés szerint - és mindenkinek jól is megy. Viszont ha roster hiba áll fenn, akkor el sem indul a game, hanem új roster betöltését kéri a játék.Amadeus91
😊
Roster hiba nem azt jelenti hogy egyikőnk mást tölt be és ezért nem egyezik és betölti a default-ot. 😊
Rengeteg olyan roster létezik ami kifagy, ennek az esetek nagy részében az az ok hogy nincs meg a minimum breakdown valamelyik csapatba az épp játszók közül.laby
és a 82-es ilyen? nekem még egyszer sem fagyott ki senki ellen, pedig már játszottam vele vagy 10 különböző csapat ellen.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Kiss-el kétszer álltunk neki lejátszani, mind a kétszer kifagytunk. Utóbbinál egyértelmű volt hogy roster hiba, és ebből adódóan jó esély van rá hogy az első is az miatt fagyott ki.

Korábban is csodáltam hogy végig lehet játszani ilyen roster-el a meccseket, mivel bármely csapatokat néztem sehol sem volt meg minden poszton a minimum játékos.
Ebből adódóan ha 53x állnánk neki akkor sem tudnánk végig játszani ezzel a rosterrel, mert mindig kifagynánk.

Így ha van valakinek értelmesen működő rostere amivel letolhatnánk azt szívesen fogadom.laby
ezt most úgy nem értem.
Mindenki a 82-s rostert használja - megegyezés szerint - és mindenkinek jól is megy. Viszont ha roster hiba áll fenn, akkor el sem indul a game, hanem új roster betöltését kéri a játék.Amadeus91
😊
Roster hiba nem azt jelenti hogy egyikőnk mást tölt be és ezért nem egyezik és betölti a default-ot. 😊
Rengeteg olyan roster létezik ami kifagy, ennek az esetek nagy részében az az ok hogy nincs meg a minimum breakdown valamelyik csapatba az épp játszók közül.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Kiss-el kétszer álltunk neki lejátszani, mind a kétszer kifagytunk. Utóbbinál egyértelmű volt hogy roster hiba, és ebből adódóan jó esély van rá hogy az első is az miatt fagyott ki.

Korábban is csodáltam hogy végig lehet játszani ilyen roster-el a meccseket, mivel bármely csapatokat néztem sehol sem volt meg minden poszton a minimum játékos.
Ebből adódóan ha 53x állnánk neki akkor sem tudnánk végig játszani ezzel a rosterrel, mert mindig kifagynánk.

Így ha van valakinek értelmesen működő rostere amivel letolhatnánk azt szívesen fogadom.laby
ezt most úgy nem értem.
Mindenki a 82-s rostert használja - megegyezés szerint - és mindenkinek jól is megy. Viszont ha roster hiba áll fenn, akkor el sem indul a game, hanem új roster betöltését kéri a játék.

criminal lawyer or criminal lawyer?