Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ja, én azért nem megyek újba, mert a régiben is azért maradok, hogy ne legyek köcsög. Lefosom a Maddent, csináljunk 2K12 bajnokságot 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A legfontosabb hogy kötelezettségvállalási szerződést kell aláírnod (közokiratba foglalva), hogy végig is tolod a szezont ha jelentkezel 😀

How to play online madden 08 on pc.

Amire szükséged lesz:
[list=*]
  • Madden NFL 08 program 😊
  • [/list]
    [list=*]
  • Madden update 4.0 - a maddent elindítva még a windowsos felületen feljövő ablakban van egy Update gomb. Ha "No new updates availabde at this time" hibaüzenetet kapsz, akkor töltsd le ezt a fájlt:
    http://data.hu/get/4571057/patch.exe
    Másold be a c:\program files\ea sports\madden nfl 08 mappába (vagy ahova telepítetted a játékot), és indítsd el.
  • [/list]
    [list=*]
  • Aktuálisan használt roster és arcképfájl - az éppen használt rostert és a hozzátartozó profil-fájlt a Madden liga tracker topicban találod. A profil fájlt (.dat kiterjesztésű) a c:\\documents and settings\username\dokumentumok\madden nfl 08\ könyvtárba, a rosterfájlt (.ros kiterjesztés) pedig az ugyanezen könyvtárban lévő "rosters" almappába másold. A rostert majd be is kell töltened a játékon belül (File/Load menüpont).
  • [/list]
    [list=*]
  • Hamachi Googlezd ki, telepítsd fel, regisztrálj be 😊 A hamachis bowl.hu madden szobák listáját ide kattintva találod.
  • [/list]
    [list=*]
  • Kikapcsolt windows tűzfal Vezérlőpult/Rendszer és biztonság/...
  • [/list]
    [list=*]
  • Hamachis vagy sima ip-cím.
  • [/list]

    Aki hosztol (az otthoni csapat), az megadja ip-címét a vendégjátékosnak, majd játékon belül a play online/host internet menüpontra kattint. A vendégcsapat tulaja play online/join internet menüpontra megy és beírja az ip címet.

    Az általunk használt beállítások: Szint: all-madden, 5 perces negyedek, Fair Play és QB vision OFFRataxes
    Rataxes

    Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
    Ex-Rataxes
    több mint 12 éve
    Törölt felhasználó
    1. Jack Zoltán
    2. eaglesmcnabb
    3. brk
    4. Raven
    5. laby
    6. PakoGabi
    7. Kovi470
    8. Lance
    9. Kiss
    10. Duff
    11. kaszo
    12. winston
    13. Awesome
    14. Rataxes

    ha jól értem, és nem hagytam ki senkit, így állunk egyelőre, azért pörgesse át az utóbbi oldalakat, aki nagyon unatkozik 😊kaszo
    Jelentkeznék én is, ha valaki segít! Online-ban még nem játszottam, fogalmam sincs mit, s hogyan! 4.0 van és ha az eredetiséget akarnák vizsgálni a játékon akkor vakarnám a fejem..., de rooster is kell nekem, mert nem tudom, hogy Ti mivel játszotok! Draftos az olyan, mint a frachiseben a fatasy draft? Ha esetleg stipispopis lenne akkor Vikings... + kell hozzá még valami egyéb? Xfire stb.?
    több mint 12 éve
    Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
    Most akkor mi van amúgy? Én aktív vagyok, játszok is szívesen. Csak ebbe a vitába nem szálltam be, mert féltem hogy személyeskedő faszságba csap át. Szóval melyik ligával mi van? 😀


    Double the gun, double the fun.
    Zoon Politikon
    több mint 12 éve
    Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
    Csípem ezt a sorrendet 😀

    Mikorra mondjam az 1/1-et?kovi470
    amikor úgy gondolod elérkezett az idő 😀 ( többiek idegével játszol 😀 ) am. van rá 24 órád
    több mint 12 éve
    .brk Green Bay Packers 1 890
    Nem ma 24:00 volt a jelentkezési határidő?
    Nem azért kérdezem, mert engem dobott a gép az utolsó helyre 😊 Ha félreértettem, vagy nem jelentkezik már senki, akkor innen nyerem meg a bajnokságot 😊Lance
    én is úgy gondoltam, de akkor aki most akar csatlakozni az utolsó helyre kerül. innentől egyértelmű, hogy draft végéig jöhetnek még a delikvensek.
    több mint 12 éve
    kovi470 Chicago Bears 1 343
    Csípem ezt a sorrendet 😀

    Mikorra mondjam az 1/1-et?

    "We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

    www.twitter.com/m87k
    több mint 12 éve
    Lance New York Giants 363 — Giants fan
    Nem ma 24:00 volt a jelentkezési határidő?
    Nem azért kérdezem, mert engem dobott a gép az utolsó helyre 😊 Ha félreértettem, vagy nem jelentkezik már senki, akkor innen nyerem meg a bajnokságot 😊
    több mint 12 éve
    Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
    http://kepfeltoltes.hu/120304/547163661N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png

    Itt a draft sorrend,remélem senkit nem hagytam ki a listáról, lehet kezdeni!

    1. Kovi470
    2. PakoGabi
    3. laby
    4. Duff
    5. Rataxes
    6. Jack Zoltán
    7. Kiss
    8. eaglesmcnabb
    9. winston
    10. kaszo
    11. brk
    12. Raven
    13. Awesome
    14. Lance
    több mint 12 éve
    kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
    ...kaszo
    mekkora +1!

    én is örülnék, ha észhez térnének a régi nagyok, a draftra kell készülni elég harmatos kifogás, de nyilván úgy van értelme játszani, ha van hozzá kedve az embernek, így jobb ha nem erőltetjük. ha csak büszkeség kérdése az egész akkor meg ne picsáskodjatok. Amadeus te meg előre megkapod az év legkeserűbb fórumozója díjat..brk
    Nem, én sem erőltetni akarom, csak szeretném megérteni őket. Aki leírta korábban, hogy nincs kedve az egészhez, azt nyilván nem is "hibáztatom" (pl. Bálesz, fetomy vagy lol), de itt pár embernél úgy tűnik egyáltalán nem erről van szó...
    több mint 12 éve
    .brk Green Bay Packers 1 890
    ...kaszo
    mekkora +1!

    én is örülnék, ha észhez térnének a régi nagyok, a draftra kell készülni elég harmatos kifogás, de nyilván úgy van értelme játszani, ha van hozzá kedve az embernek, így jobb ha nem erőltetjük. ha csak büszkeség kérdése az egész akkor meg ne picsáskodjatok. Amadeus te meg előre megkapod az év legkeserűbb fórumozója díjat.
    több mint 12 éve
    kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
    mondom, hogy az lesz ebből, hogy összeverődik az inaktívokon kívül gyakorlatilag mindenki és ugyanott lesztek mintha az inaktívokat a 32sből kiraknánk....Amadeus91
    ezt értem, csak azt nem, hogy ezzel mi a baj?kaszo
    ennek fényében teljesen fölösleges.
    Egyébként nagyon várom, hogy az a liga is megrekedjen 3 hét után és csináljatok egy 3.ligát. 😀Amadeus91
    Ha kidobálnánk a régiből az inaktívokat, újra kéne csinálni a csoportbeosztástól kezdve a schedule-on át mindent (különben lehet, hogy valakinek a hátralévő 12 ellenfeléből 8 inaktív, akkor az 8 W, a másik 4 meccset meg lejátssza, havonta egyet?), és még akkor is menne a bajnokság végén a herpegés, hogy "de csak azért maradtam le playoffról, mert egy olyan győzött le anno, aki már rég nincs is a ligában". Ha meg az eredményeket is törölnénk, akkor nem egyszerűbb elkezdeni nulláról az egészet? Igen, meló volt a 32-esben, baromi jó ötlet volt a statok ilyetén vezetése is, én nézegettem is, gondolom nem egyedül, de beomlott az egész liga, nem lehet vele már mit csinálni, hiába akarjuk hogy működjön.
    Az egyetlen számottevő különbség az lesz a két liga közt, hogy néhányan még ti aktívak sem akartok átjönni valamiért, és így a hiányotokkal elveszítünk pár tök jó tagot, akik mindig normálisan lejátszanák a meccsüket, jó ellenfelek lennének, és fórumon is mindig lennének hozzászólásaik.
    Biztos én vagyok a fasz, de nem értem a logikátokat, ez van.

    Éjfélkor lejár a Week 4 határideje, de eddig a meccsek fele sem ment le, és én már valahogy nem hiszem, hogy most az utolsó 22 órában hirtelen megugrana a játékkedve azoknak, akik az elmúlt egy teljes hónap során nem játszották le a sajátjukat.
    több mint 12 éve
    Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
    mondom, hogy az lesz ebből, hogy összeverődik az inaktívokon kívül gyakorlatilag mindenki és ugyanott lesztek mintha az inaktívokat a 32sből kiraknánk....Amadeus91
    ezt értem, csak azt nem, hogy ezzel mi a baj?kaszo
    ennek fényében teljesen fölösleges.

    Egyébként nagyon várom, hogy az a liga is megrekedjen 3 hét után és csináljatok egy 3.ligát. 😀

    criminal lawyer or criminal lawyer?
    több mint 12 éve
    kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
    mondom, hogy az lesz ebből, hogy összeverődik az inaktívokon kívül gyakorlatilag mindenki és ugyanott lesztek mintha az inaktívokat a 32sből kiraknánk....Amadeus91
    ezt értem, csak azt nem, hogy ezzel mi a baj?
    több mint 12 éve
    Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
    mondom, hogy az lesz ebből, hogy összeverődik az inaktívokon kívül gyakorlatilag mindenki és ugyanott lesztek mintha az inaktívokat a 32sből kiraknánk....Amadeus91
    nem, nem ugyanaz, csak nagyon nagyon hasonló...Farky
    mondta a sün és lemászott a drótkeféről?

    criminal lawyer or criminal lawyer?
    több mint 12 éve
    Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
    mondom, hogy az lesz ebből, hogy összeverődik az inaktívokon kívül gyakorlatilag mindenki és ugyanott lesztek mintha az inaktívokat a 32sből kiraknánk....Amadeus91
    nem, nem ugyanaz, csak nagyon nagyon hasonló...

    Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
    több mint 12 éve
    Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
    mondom, hogy az lesz ebből, hogy összeverődik az inaktívokon kívül gyakorlatilag mindenki és ugyanott lesztek mintha az inaktívokat a 32sből kiraknánk....

    criminal lawyer or criminal lawyer?
    több mint 12 éve
    pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
    Úúú basszus, megijedtem hogy ez a draftsorrend 😊

    Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
    Ex-Rataxes
    több mint 12 éve
    kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
    1. Jack Zoltán
    2. eaglesmcnabb
    3. brk
    4. Raven
    5. laby
    6. PakoGabi
    7. Kovi470
    8. Lance
    9. Kiss
    10. Duff
    11. kaszo
    12. winston
    13. Awesome
    14. Rataxes

    ha jól értem, és nem hagytam ki senkit, így állunk egyelőre, azért pörgesse át az utóbbi oldalakat, aki nagyon unatkozik 😊
    több mint 12 éve
    kovi470 Chicago Bears 1 343
    Valaki egy edzőt most? 😊

    "We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

    www.twitter.com/m87k
    több mint 12 éve
    Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
    szerintem húzzunk egy olyan korlátozást, hogy mondjuk vasárnap éjfélig lehet jelentkezni. hétfőn meg már zoli kijön a draftboarddal és csapassuk gyorsan.brk
    egyezik a véleményünk 😊
    több mint 12 éve
    eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
    Jövök akkor én is az újba, meg persze maradnék a régiben is ha van értelme...Rataxes
    na végre, ez a helyes hozzáállás 😀

    No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
    több mint 12 éve
    .brk Green Bay Packers 1 890
    szerintem húzzunk egy olyan korlátozást, hogy mondjuk vasárnap éjfélig lehet jelentkezni. hétfőn meg már zoli kijön a draftboarddal és csapassuk gyorsan
    több mint 12 éve
    pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
    Jövök akkor én is az újba, meg persze maradnék a régiben is ha van értelme...

    Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
    Ex-Rataxes
    több mint 12 éve
    laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
    Én maradok a 32-be is, ha van épp aktív ellenfelem akkor szívesen játszok vele.
    De értelmét csak az új ligának látom.laby
    hát ezaz, csak így gyakorlatilag ugyanazokkal játszol, ami nem baj, csak akkor tényleg mi értelme 2 ligának. 😊Farky
    Annyi a lényege a két ligának hogy maradok játszani a régiben, de teljesen egyértelmű hogy 3-4 hét múlva legkésőbb abból már semmi sem lesz. Viszont ne rajtam múljon, én lejátszom azt az 1 meccset ami 2 hét alatt rám esik.

    Az új ligában meg aktívan van értelme játszani.