Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Én maradok a 32-be is, ha van épp aktív ellenfelem akkor szívesen játszok vele.
De értelmét csak az új ligának látom.laby
hát ezaz, csak így gyakorlatilag ugyanazokkal játszol, ami nem baj, csak akkor tényleg mi értelme 2 ligának. 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Én maradok a 32-be is, ha van épp aktív ellenfelem akkor szívesen játszok vele.
De értelmét csak az új ligának látom.

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
A 32-eset én sem erőltetném már, ha nem muszáj, de a másikba sem nevezek. Marad az 1-1 meccs, ha valamikor rám jön a játszhatnék.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
valaki egy meccs?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
de ha ugyanazok akarnak játszani a másik ligában mint a mostaniban, kivéve az inaktívakat, akkor nem egyszerűbb kidobni azokat akik nem játszanak?Farky
Nem, mert én a 32-es szarakodásban maradok, de újba nem megyek. Shawnka szerintem dettó.Deny
ezt én értem, csak az értelmét továbbra sem látom, de biztos bennem van a hiba. Tuti jó játék lesz, h 32 emberből 20 aktív és van aki x hétig egy meccset sem játszik, de legalább tele lesz W-vel, másnak meg lesznek meccsei mert olyan a sorsolása, viszont kikap. Ezt biztos mindenki élvezni fogja, és "reális" eredmények alapján alakul ki a PO sorrendje...

Én is örültem, hogy összejöttünk 32-en és lehetne egy jót játszani, mert elvileg a játék élménye miatt csináltuk, de személy szerint nekem ez így nem buli, így én részemről kiléptem és a másikban sem kívánok részt venni.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
de ha ugyanazok akarnak játszani a másik ligában mint a mostaniban, kivéve az inaktívakat, akkor nem egyszerűbb kidobni azokat akik nem játszanak?Farky
gyakorlatilag így néz ki igen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
de ha ugyanazok akarnak játszani a másik ligában mint a mostaniban, kivéve az inaktívakat, akkor nem egyszerűbb kidobni azokat akik nem játszanak?Farky
Nem, mert én a 32-es szarakodásban maradok, de újba nem megyek. Shawnka szerintem dettó.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
de ha ugyanazok akarnak játszani a másik ligában mint a mostaniban, kivéve az inaktívakat, akkor nem egyszerűbb kidobni azokat akik nem játszanak?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
hallod Deny, akkor szarjunk bele mi is, azt csináljuk vissza a régi kicsi ligánkat.

apropó, hol van Biago?!Amadeus91
te szórakozol, vagy tényleg nem érted? ez az új kicsi liga a régi kicsi liga újítása. Itt nincs olyan hogy "ti" és "mi" mi egy család vagyunk 😊 😂eaglesmcnabb
ahhha... nem szórakozok. Csak nem értem, hogy azt a kicsi ligát miért 20 főle tervezik.

Amúgy cső rokonság. 😀 Ezért érdemes élni. (fetomy ugye nem családtag?)Amadeus91
annyi fő lesz amennyi összegyűlik 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Mi ligánkba a le nem játszott meccsek hogy állnak, kinek mehet majd a 30-0-s siker?Deny
hallod Deny, akkor szarjunk bele mi is, azt csináljuk vissza a régi kicsi ligánkat.

apropó, hol van Biago?!Amadeus91
te szórakozol, vagy tényleg nem érted? ez az új kicsi liga a régi kicsi liga újítása. Itt nincs olyan hogy "ti" és "mi" mi egy család vagyunk 😊 😂eaglesmcnabb
ahhha... nem szórakozok. Csak nem értem, hogy azt a kicsi ligát miért 20 főle tervezik.

Amúgy cső rokonság. 😀 Ezért érdemes élni. (fetomy ugye nem családtag?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
kalózjelmezben csajozik, fészpalmokat tol és színészkedik 😛shawnka
most komoly?Amadeus91
viccelnék én ilyennel? :pshawnka
te sose. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
ok bro, ahogy érzed. én a 4. hetet akartam letudni először, nem kavarni össze-vissza.lol
Szerintem ha valaki bizonyos időn belül nem kerül elő (és jel sincs rá, hogy megjelenne), akkor nyugodtan lehet játszani a 4. heti meccset a 3. helyett, aztán majd megkapod a week 3-as W-t, ha lejár a határidő, de ilyen ínséges időkben szerintem fontosabb a mennyiség, mint az időrendi sorrend betartása.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ok bro, ahogy érzed. én a 4. hetet akartam letudni először, nem kavarni össze-vissza.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
can u read dude? 😀

ja most látom, h pm-et is írtál, bocsi, sose veszem észrelol
Legelőször Február elején írtam a meccs miatt, én aztán többet nem forszírozom, hétvégén írj rám. Ha nem se gond, jól fog jönni az ingyen W

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mi ligánkba a le nem játszott meccsek hogy állnak, kinek mehet majd a 30-0-s siker?Deny
hallod Deny, akkor szarjunk bele mi is, azt csináljuk vissza a régi kicsi ligánkat.

apropó, hol van Biago?!Amadeus91
te szórakozol, vagy tényleg nem érted? ez az új kicsi liga a régi kicsi liga újítása. Itt nincs olyan hogy "ti" és "mi" mi egy család vagyunk 😊 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
apropó, hol van Biago?!Amadeus91
kalózjelmezben csajozik, fészpalmokat tol és színészkedik 😛shawnka
most komoly?Amadeus91
viccelnék én ilyennel? :p
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
apropó, hol van Biago?!Amadeus91
kalózjelmezben csajozik, fészpalmokat tol és színészkedik 😛shawnka
most komoly?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
apropó, hol van Biago?!Amadeus91
kalózjelmezben csajozik, fészpalmokat tol és színészkedik 😛
több mint 12 éve
OBJ New England Patriots 25
Nos aki úgy gondolja hogy heti 1,2 meccs belefér a szabadidejébe és 'komolyan' gondolja egy új liga indítását az ebbe a hozzászólásba írja be a nevét ( jelentkezzen ) elsősorban az érdekel hogy mennyien lennénk rá, aztán majd a többit..
titanslocker
brk - packers
Raven
laby
PakoGabi
Kovi470
Lance
Kiss
Duff
kaszo
winston
Awesome
Jack Zoltán
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Vasárnap "vége" a 4. hétnek \o/
Ha már ennyien itt vagyunk, nem akar valaki egy barátságos mérkőzést letolni?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Mi ligánkba a le nem játszott meccsek hogy állnak, kinek mehet majd a 30-0-s siker?Deny
hallod Deny, akkor szarjunk bele mi is, azt csináljuk vissza a régi kicsi ligánkat.Amadeus91
de most mit kell megint seggfájóskodni?
leírta mindenki, hogy a 32-es ligában is ugyanúgy játszunk tovább, ha lesz ellenfél, nem "szarunk bele", csak meguntuk hogy három hete nincs bajnoki meccs...kaszo
ez mit seggfájóskodás? MInd2n tudjuk, hogy ebből a 32sből már nem lesz semmi az égegyadta világon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Mi ligánkba a le nem játszott meccsek hogy állnak, kinek mehet majd a 30-0-s siker?Deny
hallod Deny, akkor szarjunk bele mi is, azt csináljuk vissza a régi kicsi ligánkat.Amadeus91
de most mit kell megint seggfájóskodni?
leírta mindenki, hogy a 32-es ligában is ugyanúgy játszunk tovább, ha lesz ellenfél, nem "szarunk bele", csak meguntuk hogy három hete nincs bajnoki meccs...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Mi ligánkba a le nem játszott meccsek hogy állnak, kinek mehet majd a 30-0-s siker?Deny
hallod Deny, akkor szarjunk bele mi is, azt csináljuk vissza a régi kicsi ligánkat.

apropó, hol van Biago?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
can u read dude? 😀

ja most látom, h pm-et is írtál, bocsi, sose veszem észre

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
király, köszi. első és szerintem utolsó kérdés: melyik pactheket kell felrakni?
offlineban az alappal játszom, gondolom ti felpatchelve.winston
elindítod a madden telepítőjét és ott fepatcheled 4.0-ra.

kaszo: fogalmam sincs, vmi .dll hibát ír ki indításkor. majd nyomok neki egy reinstallt, de Pocs azóta sem jelentkezett, szóval ráérek.lol
Meccs?

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k