Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Srácok akkor valahol hozzuk létre a másik Ligát, ne ebbe a fórumba. Ezt Shawnkáék megszervezte, ne tegyük tönkre a munkáját, Ők tehet legkevésbé arról hogy nem aktívkodnak a userek.

Emellett javaslom hogy folytassa mindenki ezt a ligát is, 10 naponta 1 meccs szerintem mindenkinek belefér, amíg van remény ne basszuk el 😊

Szóval valahol gyűljünk össze, tippeket kérek 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
...
viszont a 4. forduló befejezésére bőven elég lenne pár nap, felesleges lenne húzni még 2 hétigFarky
ha nem is pár nap, de én 1 hetet javasolnék még esetleg max.
(nekem már le van játszva rég, szóval még így is jófej voltam 😛)kaszo
Ennyi lett, kész, cserébe megcsinálom linkeket még ma. 2 hét amúgy azért jár, mert akik igen inaktívak, azok kitudja mire néznek fel. Aki ma beírt, annak az egy hetes határ is normál lett volna.Deny
Hát ezért volt felesleges a 2 hét...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Persze, ha az új liga mellett ez a 32-es is fut vígan, akkor hajrá.Deny
ha ez a víg futás, akkor nem lesz vele probléma úgy érzem 😊
nyilván kilépni felesleges, hátha beindul (ha ha) de nektek sem kéne struccpolitikát folytatnotok és azt mondani, hogy nem lesz gázár emelés. szar ez ahogy van, lehetett már akkor tudni, amikor kezdődött, csak oly lelkes volt mindenki. 16 csapat aztán kész, pont tőletek kérdeztem a super bowl napján, hogy mi lesz a ligával és mondtátok, hogy beindul majd. 1 hónapja lassan semmi történés, halott ügy ez lássátok be. hetente nem nagyon jut 2 óránál több időm játszani, de azt előző félévben tökéletesen betöltötte a liga. most is jó lenne ez (különben feltelepítem a laptopra a skyrimiet és végem 😕)
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Aki a jelenlegi ligát ignorálja, azt mind hónapra bannolom 😊
Csak jelzem 😉
Pár nap, aztán miénk is felpörög picit.
Persze, ha az új liga mellett ez a 32-es is fut vígan, akkor hajrá.Deny
Felőlem maradhat a 32-es is mellette, legalábbis én személy szerint le tudok játszani heti két bajnokit. Annál többet azért nem tudok megígérni, ezért gondoltam a szűkebb ligára is 1 hetes határidőt a fordulókra, mert ugye korábban is beszéltük, hogy azért más elfoglaltságok is vannak 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aki a jelenlegi ligát ignorálja, azt mind hónapra bannolom 😊
Csak jelzem 😉

Pár nap, aztán miénk is felpörög picit.

Persze, ha az új liga mellett ez a 32-es is fut vígan, akkor hajrá.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
srácok én nem akarok geci, meg ünneprontó lenni, de mi lenne ha csinálnánk egy új és zökkenőmentes ligát, azzal a 15 csapattal akik tényleg játszanának?.brk
:rolleyes:.brk
😀 😀 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
srácok én nem akarok geci, meg ünneprontó lenni, de mi lenne ha csinálnánk egy új és zökkenőmentes ligát, azzal a 15 csapattal akik tényleg játszanának?.brk
:rolleyes:
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Én is a kisebb, de aktívabb liga mellett szavazok.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
csak akkor találjuk ki gyorsan, h ne álljunk annyit

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Úgy látom akkor fölösleges lejátszanunk.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Így van,legyen egy 16 fős aktív liga és újra beindulna itt az élet.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
ne Zolira haragudjunk. Ő játszik/játszana, ha lenne kivel..kovi470
Nem haragszom én senkire... Csak így hogy Ő meg egy-két ember még kilép gyakorlatilag már száz százalékosan keresztet vethetünk a szezonra. Akkor én se erőltetem a meccset Sebiivel, semmi értelme.Rataxes
Akkor tényleg jó lenne tudni mi legyen, mert ma estére beszéltük meg a meccset. Lejátsszuk?
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Mire várunk még? Aki tisztán lát tudja hogy semmi nem lesz ebből a bajnokságból, egyre rosszabb lesz. Aki meg már korábban is támogatta az most is támogatja hogy induljon egy új (kevesebb létszámós/aktív) liga.laby
én javasolnék egy 16 fős, heti egy meccses ligát, ahogy korábban is volt.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Mire várunk még? Aki tisztán lát tudja hogy semmi nem lesz ebből a bajnokságból, egyre rosszabb lesz. Aki meg már korábban is támogatta az most is támogatja hogy induljon egy új (kevesebb létszámós/aktív) liga.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
ne Zolira haragudjunk. Ő játszik/játszana, ha lenne kivel..kovi470
Nem haragszom én senkire... Csak így hogy Ő meg egy-két ember még kilép gyakorlatilag már száz százalékosan keresztet vethetünk a szezonra. Akkor én se erőltetem a meccset Sebiivel, semmi értelme.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Igazából azt nem értem hogy ha tét nélküli meccsekhez van kedved akkor a bajnokságból miért lépsz ki? Lehetne még bármi belőle... No mindegy, így hogy már az is kilép akinek amúgy van kedve játszani tényleg semmi esély erre a szezonra.Rataxes
ne Zolira haragudjunk. Ő játszik/játszana, ha lenne kivel..

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Igazából azt nem értem hogy ha tét nélküli meccsekhez van kedved akkor a bajnokságból miért lépsz ki? Lehetne még bármi belőle... No mindegy, így hogy már az is kilép akinek amúgy van kedve játszani tényleg semmi esély erre a szezonra.Rataxes
Azért mert így valahogy semmi értelmét nem látom/érzem ennek a szezonnak hogy havonta játszok 1 meccset a bajnokságban :/
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Igazából azt nem értem hogy ha tét nélküli meccsekhez van kedved akkor a bajnokságból miért lépsz ki? Lehetne még bármi belőle... No mindegy, így hogy már az is kilép akinek amúgy van kedve játszani tényleg semmi esély erre a szezonra.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Uraim úgy döntöttem hogy én is kilépek az idei ligából mert gyakorlatilag teljesen el érdektelenődött és nem történik idén semmi annak ellenére hogy sokan vagyunk, az előző viszont nagyon tetszett szóval ha szerveződik majd új bajnokság arra nagyon szívesen visszatérnék mert bár régi és felbaszó szeretem ezt a játékot és csak jobb húsvér emberek ellen játszani mint gép ellen szenvedni és a társaság is jó és ha esetleg valakinek kedve támad csak úgy játszani akkor hamán megtalál😊
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Lol sem nagyon keres a meccs miatt, már vagy 10 szer írtam neki.. :/

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Pocs (barney) február 9 óta be sem lépett a fórumra, valakinek van infója róla? remélem semmi gáz nincs vele.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nálunk Shawn84 még egészségügyileg nem jött rendbe... 😕

|
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mi Sebivel minden erőnkkel próbáljuk lejátszani a meccsünket, csak valahogy nem jött eddig össze (ma pl. én mulasztottam...). De előbb-utóbb meglesz! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én elsején küldök mindenkinek, most Combine mellett ilyenre nem szórakozok. Egyedül Bears úrnak írtam, mert velem játszana, de ő nem válaszolt továbbra sem.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Commish/Alcommish küldött egy privit az elmaradt tulajoknak a határidőről? Sokan nem is járnak a topikba mostanában.