Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Én is játszanék egy barátságosat.
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
valamit tényleg kitalálhatnánk ami felrázza a ligát.

Vagy újrakezdeni kevesebb fővel, vagy csapatokat cserélni vagy valami.. :/

Apropó, Lol a meccsünket esetleg? Vagy ha Ő nem valaki most? 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
szerintem meg ne draft legyen hanem stipistop 😀
úgyh Packers stipistop 😀.brk
Saints is! 😀Kiss
úgy sem kell senkinek 😀Farky
khm.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
szerintem meg ne draft legyen hanem stipistop 😀
úgyh Packers stipistop 😀.brk
Saints is! 😀Kiss
úgy sem kell senkinek 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
szelim Cleveland Browns 61
Esetleg van valakinek eladó Madden 12-je? NTSC verziós érdekelne.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
szerintem meg ne draft legyen hanem stipistop 😀
úgyh Packers stipistop 😀.brk
Saints is! 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
szerintem meg ne draft legyen hanem stipistop 😀
úgyh Packers stipistop 😀.brk
😀 😀

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
szerintem meg ne draft legyen hanem stipistop 😀
úgyh Packers stipistop 😀
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
adom Laby gondolatát aki már régebb óta játszik itt a Bowl.hus maddenbe az tudja hogy ki a megbízható GM és ki az aki nem,viszont sztem a draftnál egy random draftot kéne csinálni mivel most ha új ligát indítunk akkor mi alapján lenne a draft sorrend?Kiss
Szerintem úgy a legkorrektebb ha Én vagyok az 1/1 a többit meg eldöntitek egymás között. 😀laby
mivel alig kaptam ki tőled én elvállalom az 1/2 szerepét :/ 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
adom Laby gondolatát aki már régebb óta játszik itt a Bowl.hus maddenbe az tudja hogy ki a megbízható GM és ki az aki nem,viszont sztem a draftnál egy random draftot kéne csinálni mivel most ha új ligát indítunk akkor mi alapján lenne a draft sorrend?Kiss
Szerintem úgy a legkorrektebb ha Én vagyok az 1/1 a többit meg eldöntitek egymás között. 😀

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
adom Laby gondolatát aki már régebb óta játszik itt a Bowl.hus maddenbe az tudja hogy ki a megbízható GM és ki az aki nem,viszont sztem a draftnál egy random draftot kéne csinálni mivel most ha új ligát indítunk akkor mi alapján lenne a draft sorrend?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Viszont akkor cselekedni kellene minél előbb. Valamint akkor lehetne újra draftolni nem? Lenne 15-20 aktív GM aki tényleg vállalná a meccseket, nem úgy mint eddig és akkor egy gyors draft és kezdhetnénk is újra szerintem.laby
És mi alapján gyűjtjük ki az aktív gm-eket? Mert pl. én nem sokat írok ide, de lejátszom a meccseim. (ez a week 4 azért nem megy, mert egyikőnk se tud hostolni)Duff
Én nem ismerem itt a játékosokat mivel relatív új vagyok, de sokan ismeritek egymást és tudjátok hogy ki aktív és ki nem. Valamint nagyon egyszerű, mert ránézünk a lejátszott meccsekre és már is kiderül hogy az adott játékos aktív-e.

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Viszont akkor cselekedni kellene minél előbb. Valamint akkor lehetne újra draftolni nem? Lenne 15-20 aktív GM aki tényleg vállalná a meccseket, nem úgy mint eddig és akkor egy gyors draft és kezdhetnénk is újra szerintem.laby
És mi alapján gyűjtjük ki az aktív gm-eket? Mert pl. én nem sokat írok ide, de lejátszom a meccseim. (ez a week 4 azért nem megy, mert egyikőnk se tud hostolni)
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Viszont akkor cselekedni kellene minél előbb. Valamint akkor lehetne újra draftolni nem? Lenne 15-20 aktív GM aki tényleg vállalná a meccseket, nem úgy mint eddig és akkor egy gyors draft és kezdhetnénk is újra szerintem.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyetértek ,így nagyon unalmas lett az egész....
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Megfeleznénk a taglistát és már is pörögne minden.laby
Adom. Fele lista, 3 naponta meccs. Max 7kovi470
nem kell időlimit ha olyanok játszanánk akik tényleg részt vesznek a ligában. tavalyi szezon is pörgött rendesen
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Megfeleznénk a taglistát és már is pörögne minden.laby
Ezt ajánlotta brk is pár hete, ha jól emlékszem, aztán le lett hurrogva 😊 Pedig már akkor is látszott, hogy ennek így soha nem lesz vége.
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Megfeleznénk a taglistát és már is pörögne minden.laby
Adom. Fele lista, 3 naponta meccs. Max 7

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Megfeleznénk a taglistát és már is pörögne minden.

több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Őszinte leszek: már semmi kedvem ehhez. Amilyen jó volt az előző szezon, ez pont az ellentéte.Bálesz
Énis ugyanígy érzek.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bears emberke, most kérdezem harmadszor vagy negyedszer, mikor játsszunk?

leálltunk megint :/Kiss
március első hetéig ugye nem lehet továbbmenni.Amadeus91
Lehet, csak eredmény beírásával kell várni!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Őszinte leszek: már semmi kedvem ehhez. Amilyen jó volt az előző szezon, ez pont az ellentéte.

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
leálltunk megint :/Kiss
be se indultunk, a határidő bevezetése óta 2 meccs ment le összesen a hiányzó 14-ből.
mondjuk így belegondolva ez pont kétszer annyi, mint a határidő előtti 9 napban összesen lejátszott meccsek száma, szóval legalább haladtunk egy pöttyet.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
leálltunk megint :/Kiss
március első hetéig ugye nem lehet továbbmenni.Amadeus91
nem álltunk le csak várjuk a többieket 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
leálltunk megint :/Kiss
március első hetéig ugye nem lehet továbbmenni.

criminal lawyer or criminal lawyer?