Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
ha belefér az időtökbe, egy olyat tudnátok, hogy a trackerben a felhasználónév linként odadobna az illető profiljára? csak hogy egyszerűbb legyen onnan megtalálni a másikat és ne kelljen 6 oldalt visszakeresni valamelyik topicban az illetőért..brk
http://bowl.hu/modules/forum/userlist.php
de amúgy nem lenne hülyeség

viszont a 4. forduló befejezésére bőven elég lenne pár nap, felesleges lenne húzni még 2 hétigFarky
ha nem is pár nap, de én 1 hetet javasolnék még esetleg max.
(nekem már le van játszva rég, szóval még így is jófej voltam 😛)
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
ha belefér az időtökbe, egy olyat tudnátok, hogy a trackerben a felhasználónév linként odadobna az illető profiljára? csak hogy egyszerűbb legyen onnan megtalálni a másikat és ne kelljen 6 oldalt visszakeresni valamelyik topicban az illetőért..brk
http://bowl.hu/modules/forum/userlist.php
de amúgy nem lenne hülyeség

viszont a 4. forduló befejezésére bőven elég lenne pár nap, felesleges lenne húzni még 2 hétig

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ha belefér az időtökbe, egy olyat tudnátok, hogy a trackerben a felhasználónév linként odadobna az illető profiljára? csak hogy egyszerűbb legyen onnan megtalálni a másikat és ne kelljen 6 oldalt visszakeresni valamelyik topicban az illetőért.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Végre 😊
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Március 5? 😮 már legalább 1 hete mennek a 4. fordulós mérkőzések is 😕 az még + 2 hét.

A határidő bevezetése jó ötlet!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
persze, ezt értem, és engem is jobban érdekel maga a játék mint a stat.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Chiefs-Lions elvileg már le van játszva, csak eredményt nem írtak még be, meg statot. Apropó stat, innentől kezdve tök felesleges lesz statisztikát vezetni, mivel biztos vagyok benne h nem egy "30-0"-s győzelem lesz, így értelmetlen a többit is vezetni.Farky
Ez bennem is felmerült, de valami áldozat kell, mert tényleg durva, hogy harmadik fordulót január 21-e óta játsszuk, negyediket febuár eleje óta.

Ja, ha egy forduló előbb lemenne (nem fog), akkor se kezd hivatalosan előbb következő kör, tehát eredmény beírásával várjatok, ha előbb játszattok is.
Ugyanitt keresném Bears tulajt, mondjon időpontokat március 4-ig, ami neki jó.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Chiefs-Lions elvileg már le van játszva, csak eredményt nem írtak még be, meg statot. Apropó stat, innentől kezdve tök felesleges lesz statisztikát vezetni, mivel biztos vagyok benne h nem egy "30-0"-s győzelem lesz, így értelmetlen a többit is vezetni.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
My name is Deny, I'm the executive vice president of Talent Relations and the interim general manager of Bowl.hu Madden League 2012.

Az 5. fordulót magyar idő szerint 2012. március 5. (hétfő) 00:01 perctől lehet lejátszani. Pontosabban előbb is le lehet, de eredményt onnantól kérnénk csak. A 6. forduló pedig Petőfi napjának hajnalán indul, egyenesen a Pilvaxból. De részletes időbeosztás trackerben fordulók neve mellett olvasható. Halasztott meccsre értelemszerűen nem várunk, azt majd megoldjátok. Egy halasztás +5 napot jelent, ebbe bele kell férnie, ha valakik 2 hét alatt nem hoznak össze egy közös időpontot, akkor sajnálom. Különleges esetben bővíthető ez (elhalálozás, betegség, hasonlók, természetesen mindenről hivatalos igazolást kérünk, melyet egy Harvardon végzett illető fog megvizsgálni).

2012. március 4. 23:59 percig be kell fejezni az eddigi meccseket, ezekre nem kérhető halasztás! 2. fordulóból még hátra van egy Chiefs-Lions, harmadikból Boys-Bills, Falcons-Chiefs, Pats-Bengals. Negyedikből meg sok, de kap mindenki 2 hetet, ez simán vállalható. Szóval lehet egymást PM-kel bombázni!

Akinek nem tetszik a rendszer, lázadhat, de mindegy, 2-0 arányban Commish úrral leszavazzuk.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor mire 4. hetet letoljuk, addigra lesz xls.
Ezennel kijelentem, én vagyok az alcommish, halasztást mi bírálunk el ketten Sónka úrral. (Valaki gyorsan gyárthat neki egy újság címlapot, elvégre ez bréking.)

Halasztás esetén, ha megállapítható, ki miatt nem jött létre meccs, akkor csak illetőnek szál el egy lehetősége, ha nem, akkor mindkettő embertől. De egyébként a 10 nap bőven betartható.
XLS lesz, majd bepakolom trackerhez mindjárt.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
nekem bejön, csinálhatjuk így. talán jobban felpörög 😀

legyen mondjuk 3 passzolás(Deny csinálj is gyorsan egy xls-t).

10 napos periódusok szerintem korrektek lennének, így annyi lesz. 5. héttől fog életbe lépni.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Sónka, vezessünk be mostantól minden fordulóra határidőt, aki adott időre nem tud játszani, az max 3-4-5-x alkalommal kérheti időpont kitolását. Ha meg valaki eltűnik, 30-0 és megyünk tovább 😛 Hátha lesz így W Pittsburghben 😊Deny
ez jobban hangzik mint a pár csapatos liga 😊 sztem ez korrekt

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sónka, vezessünk be mostantól minden fordulóra határidőt, aki adott időre nem tud játszani, az max 3-4-5-x alkalommal kérheti időpont kitolását. Ha meg valaki eltűnik, 30-0 és megyünk tovább 😛 Hátha lesz így W Pittsburghben 😊
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
a sima 30mp-t tud, viszont asszem van rajta vízjel. de akkor legalább nem kérdik meg a kommentekben, hogy mivel vetted fel.JSanyo
Igen a trial verzió. De ha fizetsz érte( értsd: letöltöd és crackeled) akkor nincs vízjel és akármennyit felvehetsz 😊kovi470
Az illegális héj! 😀laby
Megkérdezhetem hol és mennyiért vetted a Madden 08-at? 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
fraps az fizetős nem?Amadeus91
a sima 30mp-t tud, viszont asszem van rajta vízjel. de akkor legalább nem kérdik meg a kommentekben, hogy mivel vetted fel.JSanyo
Igen a trial verzió. De ha fizetsz érte( értsd: letöltöd és crackeled) akkor nincs vízjel és akármennyit felvehetsz 😊kovi470
Az illegális héj! 😀

több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Fraps-el felveszed, aztán megvágod valami progival, olyan rengeteg van (legprimitívebb a Windows Movie Maker)kovi470
fraps az fizetős nem?Amadeus91
a sima 30mp-t tud, viszont asszem van rajta vízjel. de akkor legalább nem kérdik meg a kommentekben, hogy mivel vetted fel.JSanyo
Igen a trial verzió. De ha fizetsz érte( értsd: letöltöd és crackeled) akkor nincs vízjel és akármennyit felvehetsz 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Fraps-el felveszed, aztán megvágod valami progival, olyan rengeteg van (legprimitívebb a Windows Movie Maker)kovi470
fraps az fizetős nem?Amadeus91
a sima 30mp-t tud, viszont asszem van rajta vízjel. de akkor legalább nem kérdik meg a kommentekben, hogy mivel vetted fel.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 647
Fraps-el felveszed, aztán megvágod valami progival, olyan rengeteg van (legprimitívebb a Windows Movie Maker)kovi470
fraps az fizetős nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Fraps-el felveszed, aztán megvágod valami progival, olyan rengeteg van (legprimitívebb a Windows Movie Maker)

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 647
tudna valaki abban segíteni, hogy mivel tudnám felvenni 1-2 highlightomat, zenét alátenni majd felrakni youtube-ra? 1 5 perces videó keretein belül.

ue. megcsinálnám az Assassin's Creed c. játékkal is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Lol este meccs?

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
eazzy holnap este letolhatjuk a ''rangadó"t 😀 meguntam a várakozást CamékreJack Zoltán
Bocs a várakoztatásért, csak mostanában kicsit elment a kedvem a ligától meg elkezdtem megszeretni a baseball-t úgy, hogy most annak a megismerésével töltöttem a szabadidőm és így kiment a fejemből a meccsünk.

Hétfőn mondjuk 6-kor jó neked?Raven17
no problem, ha élek addig akkor jó 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 647
Üdv.

Igaz, már feltettem 3 kérdést, de nem jött válasz, most mással próbálkozom, hátha...

Van jelentősége, hogy a játékos routjának milyen a színe? Gondolok itt a defence játékosoknál terület védekezésben, miben különbözik, hogy kék, sárga vagy lila (vagy milyen is a másik szín) vagy a posztot jelenti, mert a sefety-knél kék, az LB-knél sárga! Offense pedig a narancssárga az első számú célpont, a sárga a többi a zöld a motion! És mi a jó védekezés futás ellen? Csak az LB ill. a safety vagy blicc esetleg flat területvédekezés ha szélen fut?Pingi
igazából meg is válaszoltad a saját kérdésed a színekkel kapcsolatban 😊 jelentősége igazából nincs, csak így jobban átlátod, ki hova mozog.
futás ellen nem kell feltétlenül blitzelni, elég ha felhozod az LB-ket a LOS-hoz közel, flat szélre jóJSanyo
Rendben, köszönöm! Akkor jól gondoltam, Mondjuk a védekezésem az úgy néz ki, hogy a WR-ek 1-2 WR-re a 4-3, 3 WR-re a Nickel, 4 WR-re a Quarters, 5 pedig a Dime! Nem nagyon alkalmazok területvédekezést (csak a sefety-k) csak blicc, de sajnos szétfutnak...

Már csak arra lennék kíváncsi, hogy ha a Hall of Fame-ben játszok akkor van arra mód, hogy csak az én játékosom irányítsam? Tehát ha támadunk és nem vagyok a pályán csinálja magától...Pingi
hát, úgy nem megy 1 bizonyos szint után, hogy csak a 8 emberes blitzt aztán csókolom. All-Pro és Madden szinten már érdemesebb a játékoskeretnek megfelelő játékokat hívni. Offense oldalon a 79s Henne nem fog neked Pass Heavy offense-t összehozni a 69-s elkapójával, ahogy defense oldalon sem fog a 72-s Rucker 40 sacket csinál 1 szezon alatt, akárhogy erőlteted.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pingi: ha nem nyomsz semmit, csinálja magától dolgot gép. Csak meg kell várni, átsimelni nem lehet ezt a részt. (Pontosabban mindent nem csinál, O esetén snapet el kell indítani, ST esetén rúgásokat el kell végezned)Deny
Ha jól emlékszem, akkor olyankor ha nincs a pályán akkor a full O#-t ő irányítja, neki kell passzolnia és futnia is.Farky
Passzolni lehet, sőt, valószínű, hogy magától QB nem dobja el, de futnia biztosan nem, elindul RB magától. De ha O-ben nincs fent embere és nyom egy (alap beállítás szerin) F-t, akkor átvált futóra, na, ezt odanyomkodja mondjuk WR-ig vagy falemberig vagy bárhova, aki éppen nem fontos playben és érezheti úgy, nem ő irányítja.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Pingi: ha nem nyomsz semmit, csinálja magától dolgot gép. Csak meg kell várni, átsimelni nem lehet ezt a részt. (Pontosabban mindent nem csinál, O esetén snapet el kell indítani, ST esetén rúgásokat el kell végezned)Deny
Ha jól emlékszem, akkor olyankor ha nincs a pályán akkor a full O#-t ő irányítja, neki kell passzolnia és futnia is.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning