Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rendben, köszönöm!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pingi: ha nem nyomsz semmit, csinálja magától dolgot gép. Csak meg kell várni, átsimelni nem lehet ezt a részt. (Pontosabban mindent nem csinál, O esetén snapet el kell indítani, ST esetén rúgásokat el kell végezned)
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Pingi: tudtommal nincs, de én már régen játszottam HoF-et.
Egy barátságos mérkőzésre vevő lennék.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdv.

Igaz, már feltettem 3 kérdést, de nem jött válasz, most mással próbálkozom, hátha...

Van jelentősége, hogy a játékos routjának milyen a színe? Gondolok itt a defence játékosoknál terület védekezésben, miben különbözik, hogy kék, sárga vagy lila (vagy milyen is a másik szín) vagy a posztot jelenti, mert a sefety-knél kék, az LB-knél sárga! Offense pedig a narancssárga az első számú célpont, a sárga a többi a zöld a motion! És mi a jó védekezés futás ellen? Csak az LB ill. a safety vagy blicc esetleg flat területvédekezés ha szélen fut?Pingi
igazából meg is válaszoltad a saját kérdésed a színekkel kapcsolatban 😊 jelentősége igazából nincs, csak így jobban átlátod, ki hova mozog.
futás ellen nem kell feltétlenül blitzelni, elég ha felhozod az LB-ket a LOS-hoz közel, flat szélre jóJSanyo
Rendben, köszönöm! Akkor jól gondoltam, Mondjuk a védekezésem az úgy néz ki, hogy a WR-ek 1-2 WR-re a 4-3, 3 WR-re a Nickel, 4 WR-re a Quarters, 5 pedig a Dime! Nem nagyon alkalmazok területvédekezést (csak a sefety-k) csak blicc, de sajnos szétfutnak...

Már csak arra lennék kíváncsi, hogy ha a Hall of Fame-ben játszok akkor van arra mód, hogy csak az én játékosom irányítsam? Tehát ha támadunk és nem vagyok a pályán csinálja magától...
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Üdv.

Igaz, már feltettem 3 kérdést, de nem jött válasz, most mással próbálkozom, hátha...

Van jelentősége, hogy a játékos routjának milyen a színe? Gondolok itt a defence játékosoknál terület védekezésben, miben különbözik, hogy kék, sárga vagy lila (vagy milyen is a másik szín) vagy a posztot jelenti, mert a sefety-knél kék, az LB-knél sárga! Offense pedig a narancssárga az első számú célpont, a sárga a többi a zöld a motion! És mi a jó védekezés futás ellen? Csak az LB ill. a safety vagy blicc esetleg flat területvédekezés ha szélen fut?Pingi
igazából meg is válaszoltad a saját kérdésed a színekkel kapcsolatban 😊 jelentősége igazából nincs, csak így jobban átlátod, ki hova mozog.
futás ellen nem kell feltétlenül blitzelni, elég ha felhozod az LB-ket a LOS-hoz közel, flat szélre jó

több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
eazzy holnap este letolhatjuk a ''rangadó"t 😀 meguntam a várakozást CamékreJack Zoltán
Bocs a várakoztatásért, csak mostanában kicsit elment a kedvem a ligától meg elkezdtem megszeretni a baseball-t úgy, hogy most annak a megismerésével töltöttem a szabadidőm és így kiment a fejemből a meccsünk.

Hétfőn mondjuk 6-kor jó neked?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
eazzy holnap este letolhatjuk a ''rangadó"t 😀 meguntam a várakozást CamékreJack Zoltán
Mivel kb három hete nem játszottam egy percet sem, nem mondanám, hogy rangadó lesz. De benne vagyok.Eazzy
Nyugi Zoli se játszott... Napi kettőnél több meccset velem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
eazzy holnap este letolhatjuk a ''rangadó"t 😀 meguntam a várakozást CamékreJack Zoltán
Mivel kb három hete nem játszottam egy percet sem, nem mondanám, hogy rangadó lesz. De benne vagyok.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
eazzy holnap este letolhatjuk a ''rangadó"t 😀 meguntam a várakozást Camékre
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdv.

Igaz, már feltettem 3 kérdést, de nem jött válasz, most mással próbálkozom, hátha...

Van jelentősége, hogy a játékos routjának milyen a színe? Gondolok itt a defence játékosoknál terület védekezésben, miben különbözik, hogy kék, sárga vagy lila (vagy milyen is a másik szín) vagy a posztot jelenti, mert a sefety-knél kék, az LB-knél sárga! Offense pedig a narancssárga az első számú célpont, a sárga a többi a zöld a motion! És mi a jó védekezés futás ellen? Csak az LB ill. a safety vagy blicc esetleg flat területvédekezés ha szélen fut?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 647
na itt vagyok, game ready

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Szerintem még várjunk azzal a week 5 tel, még a 4 is most indult el. Ha elkezdjük a week 5 öt, akkor teljesen felborul az egész. btw: pörgessétek a week 4 et!
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Na a Week4 Titans - Texans meccs el lesz halasztva, mert egyikőnk gépe sem alkalmas a "host" nevű cselekvésre, szal ha csak ezen mulik, menjünk szépen tovább.

btw látom, nem nagyon pörög alapbol a week4, szal én szivesen lejátszom a week5-t...
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Én amondó vagyok, hogy ha egy ember nem jelentkezik, akkor azt a meccset ugorjátok át, egy ember miatt ne várjon a többi.. Majd ha elérhető bepótoljátok az elmaradt meccset..

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
hétvégén nem leszek itthon, szóval Bia ma este lenne a legfaszább letolni az évközi El Classicót 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szó se róla, én erőlködöm, de Bears emberke egy hete lassan eltűnt. Biztosan Szerbiába is megérkezett a hó.
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Néha már úgy érzem, hogy Fetomy döntött jól...

Mindegy, Habi ha hétvégén ráérsz, a 3. fordulótól szabaduljunk meg végre.Bálesz
eddig továbbképzésen voltam, de a mai értekezlet elmarad. Ha ráérsz most... 😀
de hétvége okés, szombat kora délelőtt focizok, utána szabad leszekHabi
Melózom, itt nem hiszem, hogy értékelnék a Maddent 😀
De a holnap délután okés 😊

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Néha már úgy érzem, hogy Fetomy döntött jól...

Mindegy, Habi ha hétvégén ráérsz, a 3. fordulótól szabaduljunk meg végre.Bálesz
eddig továbbképzésen voltam, de a mai értekezlet elmarad. Ha ráérsz most... 😀
de hétvége okés, szombat kora délelőtt focizok, utána szabad leszek


JT Daniels fan
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
az egy dolog amúgy h milyen gyorsan haladunk, de élet sincs itt ennek kapcsán, olyan, mintha nyűg lenne ez. lehet, hogy az elején is lassúztunk, de akkor ott volt még legalább a lapszemle meg itt napi 100 hsz ebben a topicban. már mondtam korábban, de legyen 1 normális liga, azok közt akik írnak is ide és nem úgy kell valamelyik másik topicból előkaparni őket.
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Az előző szezon ennyi idő alatt már majdnem a felénél járt. :/

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Tényleg jobban járnánk egy fele ennyi GM-el induló, de aktív ligával nem?

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Néha már úgy érzem, hogy Fetomy döntött jól...

Mindegy, Habi ha hétvégén ráérsz, a 3. fordulótól szabaduljunk meg végre.

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ennek így van értelme srácok?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egy edzést valaki? Rohadt rég játszottam, jó lenne formába lendülni a Sebi elleni meccsre 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
A 4. hét még nem is para, de sokan még a 3. hetet sem tolták le..

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k