Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
behalt a maddenem, elindítom - el is indul - de nem szól a zene, a profilom nem mükszik,meccsek alatt fagy. mi a teendő? tegnap még minden fasza volt....leksy
telepítsd újra.brk
megtörtént,a gond ugyanaz.a mentett fájlokat is töröljem és ugy reinstall?leksy
jap
több mint 12 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
behalt a maddenem, elindítom - el is indul - de nem szól a zene, a profilom nem mükszik,meccsek alatt fagy. mi a teendő? tegnap még minden fasza volt....leksy
telepítsd újra.brk
megtörtént,a gond ugyanaz.a mentett fájlokat is töröljem és ugy reinstall?
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
behalt a maddenem, elindítom - el is indul - de nem szól a zene, a profilom nem mükszik,meccsek alatt fagy. mi a teendő? tegnap még minden fasza volt....leksy
telepítsd újra
több mint 12 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
behalt a maddenem, elindítom - el is indul - de nem szól a zene, a profilom nem mükszik,meccsek alatt fagy. mi a teendő? tegnap még minden fasza volt....
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Felesleges, szeptemberig ráérünk ezt letolni. Nehogy már az gond legyen, ha heti 1 meccs van. Tavaly is nagyrészt úgy haladtunk, esetleg ott 5 nap tartható volt...

Bears-t nem tudom ki viszi idén, de kérdem tőle, 4. heti meccsünket mikor toljuk le?Deny
Mikor felelne meg ? 😊gravedigger
Gyakorlatilag bármelyik estefelé. Holnap 8-tól leszek itthon, kedden fél 7-től, szerdán-csütörtökön olyan 2-től, pénteken meg este 6-ig jó bármikor, így saccra.
Szerda estéhez mit szólnál?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 651
a hardcore gamerek segítségét kérném.találtam valami olyat a neten, hogy madmox.ez pontosan micsoda,érdemes-e felrakni,ha igen hogyan kell?leksy
a Heismann mod játszásához elengedheteltenül fontos programocska. Külön nem igen tudom mire jó, de ott szükséges csapatok, stadionok betöltéséhez. Heismann mod= NCAA

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
a hardcore gamerek segítségét kérném.találtam valami olyat a neten, hogy madmox.ez pontosan micsoda,érdemes-e felrakni,ha igen hogyan kell?
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
még a 3. hetet se sikerült letudnom :/

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Visszatértem, LOL mikor érsz rá?😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Én továbbra is játszanék. Ha minden jól megy akkor jövő hét második felében le tudom játszani az elmaradt meccsemet és a következő hetit is. Szóval én vagyok, nem szarok bele, csak kissé akadályoztatva vagyok/voltam.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Felesleges, szeptemberig ráérünk ezt letolni. Nehogy már az gond legyen, ha heti 1 meccs van. Tavaly is nagyrészt úgy haladtunk, esetleg ott 5 nap tartható volt...

Bears-t nem tudom ki viszi idén, de kérdem tőle, 4. heti meccsünket mikor toljuk le?Deny
Mikor felelne meg ? 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 651
egyébként nem is értem miért nekem mondod én már lenyomtam a 4. fordulós meccsemet, az 5.-ben meg bye-on vagyok. 😊 ha rajtam múlna amúgy 1 nap alatt lerendezném a szezont 😊eaglesmcnabb
ja nem neked írtam konkrétan, hanem úgy általánosságban.brk
rendezzétek le az udvaron, vagy kopogtassatok be egymáshoz 😀

erősebbkezűség nem tudom, hogy jó ötlet-e. ez egy kifejezetten megafun liga, felesleges volna pocskondiázni. ha egy forduló lemegy 3 nap alatt, az király, ha két hét alatt, az is 😀shawnka
akit pocskondiázni lehet az úgy látszik csak én vagyok itt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
egyébként nem is értem miért nekem mondod én már lenyomtam a 4. fordulós meccsemet, az 5.-ben meg bye-on vagyok. 😊 ha rajtam múlna amúgy 1 nap alatt lerendezném a szezont 😊eaglesmcnabb
ja nem neked írtam konkrétan, hanem úgy általánosságban.brk
rendezzétek le az udvaron, vagy kopogtassatok be egymáshoz 😀

erősebbkezűség nem tudom, hogy jó ötlet-e. ez egy kifejezetten megafun liga, felesleges volna pocskondiázni. ha egy forduló lemegy 3 nap alatt, az király, ha két hét alatt, az is 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
ha valaki játszana írjon hamán 😊Laki
nem látlak hamán 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
ha valaki játszana írjon hamán 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
egyébként nem is értem miért nekem mondod én már lenyomtam a 4. fordulós meccsemet, az 5.-ben meg bye-on vagyok. 😊 ha rajtam múlna amúgy 1 nap alatt lerendezném a szezont 😊eaglesmcnabb
ja nem neked írtam konkrétan, hanem úgy általánosságban
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 651
na, let's play

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ja nézd meg foster idei statjait pl...
http://www.nfl.com/player/arianfoster/79555/careerstats

szerintem ha statban feltűnik a név, akkor jelenjen meg meccsként..brk
de Foster sérült volt. nálunk meg nincs sérülés.
Nézd meg a falemberek statjait, náluk is kirakja az nfl com a sima 16 meccs 0 kezdő statot ha mondjuk van 5 pancake-jük a szezonban.eaglesmcnabb
jó csak nem értem, miért kell ostobázni.
viszont ehelyett az igen maszturbatív statozás helyett játszatnának a népek.brk
semmi támadó jelleg nem volt a hsz-emben bízom benne hogy Shawnka sem fedezett fel benne olyasmit. A meccsek tőlem mehetnek, a heti egy fordulót kéne valahogy belőni, erősebb kezet kéne engedni a komisszárnak, egyből jobban haladnánk. 😊

a 3-4. fordulót meg lehet nyomatni srácok!,
egyébként nem is értem miért nekem mondod én már lenyomtam a 4. fordulós meccsemet, az 5.-ben meg bye-on vagyok. 😊 ha rajtam múlna amúgy 1 nap alatt lerendezném a szezont 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ne legyél már ostoba 😊 a csapata meccsszámait kell nézni 😊 ergo be kell írni ugyanúgy 😀eaglesmcnabb
ja nézd meg foster idei statjait pl...
http://www.nfl.com/player/arianfoster/79555/careerstats

szerintem ha statban feltűnik a név, akkor jelenjen meg meccsként..brk
de Foster sérült volt. nálunk meg nincs sérülés.
Nézd meg a falemberek statjait, náluk is kirakja az nfl com a sima 16 meccs 0 kezdő statot ha mondjuk van 5 pancake-jük a szezonban.eaglesmcnabb
jó csak nem értem, miért kell ostobázni.
viszont ehelyett az igen maszturbatív statozás helyett játszatnának a népek
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én eddig úgy írtam be, hogy ha nem szerepelt a statokban a neve akkor nem adtam hozzá a meccs számhoz. Ha esetleg mégsem így kellene akkor szóljatok és átjavítom azokat amiket én csináltam.Raven17
nem kell állítgatni szvsz semmit, majd ha töltjük föl a többi fordulót akkor csapatszűrésnél észrevesszük ha valakinek kevesebb meccse van mint a társainak.

teljesen egyetértek labyval, ha valaki pl. csak ST-ben játszott, vagy nem ment felé passz ugyanúgy a pályán volt. és a playák 99%-a alap hogy játszik minden meccsen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Én eddig úgy írtam be, hogy ha nem szerepelt a statokban a neve akkor nem adtam hozzá a meccs számhoz. Ha esetleg mégsem így kellene akkor szóljatok és átjavítom azokat amiket én csináltam.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
shawnka: STREEEEEEEMMM!!! 😊

Kérdés a statokkal kapcsolatban: Ha pl DJ Ware az 1. mérkőzésén nem futott 1 yardot sem, de a második mérkőzésén volt futott yardja, akkor a Game oszlopba 1, vagy 2-t írjunk? Tehát oda a csapat által lejátszott mérkőzés szerepeljen, vagy az, amennyin az adott játékos kapott lehetőséget?Lance
volt fent akár 1 playt is? mittudomén, blokkolni vagy routeot futni? ha igen, akkor az is game-nek számít, ha nem, akkor nem. de ha csak egy mp-et is töltött a pályán, akkor számít.shawnka
Azt a statból nem fogjuk tudni megállapítani, hogy futott-e valami routeot 😊
A blokkolást meg macerás hozzánézni, főleg hogy ott is csak akkor szerepel, ha sacket engedett, vagy pancaket csinált. Maradjunk annyiban, hogy a rushingnál akkor nő a gamek száma, ha adott játékos próbált futni? Ugyanez a Receivingnél.Lance
Tök egyértelmű, ha van egy kezdő elkapó aki futja egy egész meccsen át a route-okat de nem dobnak felé akkor Ő nem játszott? Attól hogy valaki nem fut adott meccsen akár sérült akár nem attól még a csapat meccsszámát kell beírni. Annyi meccs alatt neki annyi megmozdulása volt.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ne legyél már ostoba 😊 a csapata meccsszámait kell nézni 😊 ergo be kell írni ugyanúgy 😀eaglesmcnabb
ja nézd meg foster idei statjait pl...
http://www.nfl.com/player/arianfoster/79555/careerstats

szerintem ha statban feltűnik a név, akkor jelenjen meg meccsként..brk
de Foster sérült volt. nálunk meg nincs sérülés.
Nézd meg a falemberek statjait, náluk is kirakja az nfl com a sima 16 meccs 0 kezdő statot ha mondjuk van 5 pancake-jük a szezonban.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Mivel eddig én a csapat meccsszámait vettem figyelembe, és nem voltam benne biztos, hogy melyik meccseket töltöttem fel én, ezért az egészet átnéztem, és a Rushing/Receiving fülön a gm oszlopba csak akkor növeltem az értéket, ha adott játékos szerepelt adott statisztikánál. Így pl Manningham hiába bóklászott mindkét meccsen a pályán, 1 szerepel a neve mellett.

Látom, hogy nem csak nekem nem világos ez, amíg ezt nem tisztázzátok, addig inkább hanyagolom a feltöltést 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ne legyél már ostoba 😊 a csapata meccsszámait kell nézni 😊 ergo be kell írni ugyanúgy 😀eaglesmcnabb
ja nézd meg foster idei statjait pl...
http://www.nfl.com/player/arianfoster/79555/careerstats

szerintem ha statban feltűnik a név, akkor jelenjen meg meccsként.