Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
shawnka: STREEEEEEEMMM!!! 😊

Kérdés a statokkal kapcsolatban: Ha pl DJ Ware az 1. mérkőzésén nem futott 1 yardot sem, de a második mérkőzésén volt futott yardja, akkor a Game oszlopba 1, vagy 2-t írjunk? Tehát oda a csapat által lejátszott mérkőzés szerepeljen, vagy az, amennyin az adott játékos kapott lehetőséget?Lance
volt fent akár 1 playt is? mittudomén, blokkolni vagy routeot futni? ha igen, akkor az is game-nek számít, ha nem, akkor nem. de ha csak egy mp-et is töltött a pályán, akkor számít.shawnka
ne legyél már ostoba 😊 a csapata meccsszámait kell nézni 😊 ergo be kell írni ugyanúgy 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
ráadásul szinte minden backup qb-t is be kéne írni, mert ők a holderek így ők is "bóklásztak" a pályán 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Azt a statból nem fogjuk tudni megállapítani, hogy futott-e valami routeot 😊
A blokkolást meg macerás hozzánézni, főleg hogy ott is csak akkor szerepel, ha sacket engedett, vagy pancaket csinált. Maradjunk annyiban, hogy a rushingnál akkor nő a gamek száma, ha adott játékos próbált futni? Ugyanez a Receivingnél.Lance
nyilván tisztában vagyok a statok működésével 😛 abban reménykedtem, hogy emlékszel rá, mert pl. Forsett nálam sem csinál semmit, mégis emlékszem, hogy volt pár play, ahol feljött blokkolni 😀shawnka
Nem csak a saját statjaimat töltöm fel, arra nem emlékezhetek, hogy a colts-cardinalson ki bóklászott a pályán 😛
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Azt a statból nem fogjuk tudni megállapítani, hogy futott-e valami routeot 😊
A blokkolást meg macerás hozzánézni, főleg hogy ott is csak akkor szerepel, ha sacket engedett, vagy pancaket csinált. Maradjunk annyiban, hogy a rushingnál akkor nő a gamek száma, ha adott játékos próbált futni? Ugyanez a Receivingnél.Lance
nyilván tisztában vagyok a statok működésével 😛 abban reménykedtem, hogy emlékszel rá, mert pl. Forsett nálam sem csinál semmit, mégis emlékszem, hogy volt pár play, ahol feljött blokkolni 😀
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
shawnka: STREEEEEEEMMM!!! 😊

Kérdés a statokkal kapcsolatban: Ha pl DJ Ware az 1. mérkőzésén nem futott 1 yardot sem, de a második mérkőzésén volt futott yardja, akkor a Game oszlopba 1, vagy 2-t írjunk? Tehát oda a csapat által lejátszott mérkőzés szerepeljen, vagy az, amennyin az adott játékos kapott lehetőséget?Lance
volt fent akár 1 playt is? mittudomén, blokkolni vagy routeot futni? ha igen, akkor az is game-nek számít, ha nem, akkor nem. de ha csak egy mp-et is töltött a pályán, akkor számít.shawnka
Azt a statból nem fogjuk tudni megállapítani, hogy futott-e valami routeot 😊
A blokkolást meg macerás hozzánézni, főleg hogy ott is csak akkor szerepel, ha sacket engedett, vagy pancaket csinált. Maradjunk annyiban, hogy a rushingnál akkor nő a gamek száma, ha adott játékos próbált futni? Ugyanez a Receivingnél.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Vadkender ment pm!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
csak elég nehéz eldönteni h volt-e fenn, mivel a statba nem biztos h belekerül.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
shawnka: STREEEEEEEMMM!!! 😊

Kérdés a statokkal kapcsolatban: Ha pl DJ Ware az 1. mérkőzésén nem futott 1 yardot sem, de a második mérkőzésén volt futott yardja, akkor a Game oszlopba 1, vagy 2-t írjunk? Tehát oda a csapat által lejátszott mérkőzés szerepeljen, vagy az, amennyin az adott játékos kapott lehetőséget?Lance
Szerintem a második opció lesz az, és ebben majdnem biztos is vagyok 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
shawnka: STREEEEEEEMMM!!! 😊

Kérdés a statokkal kapcsolatban: Ha pl DJ Ware az 1. mérkőzésén nem futott 1 yardot sem, de a második mérkőzésén volt futott yardja, akkor a Game oszlopba 1, vagy 2-t írjunk? Tehát oda a csapat által lejátszott mérkőzés szerepeljen, vagy az, amennyin az adott játékos kapott lehetőséget?Lance
volt fent akár 1 playt is? mittudomén, blokkolni vagy routeot futni? ha igen, akkor az is game-nek számít, ha nem, akkor nem. de ha csak egy mp-et is töltött a pályán, akkor számít.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
shawnka: STREEEEEEEMMM!!! 😊

Kérdés a statokkal kapcsolatban: Ha pl DJ Ware az 1. mérkőzésén nem futott 1 yardot sem, de a második mérkőzésén volt futott yardja, akkor a Game oszlopba 1, vagy 2-t írjunk? Tehát ott a csapat által lejátszott mérkőzés szerepeljen, vagy az, amennyin az adott játékos kapott lehetőséget?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
a héten Biagio elleni gigamegarangadó lesz. streamért kiált a nép? 😀
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Amadeus jelentkezz!!!!!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
srácok én nem akarok geci, meg ünneprontó lenni, de mi lenne ha csinálnánk egy új és zökkenőmentes ligát, azzal a 15 csapattal akik tényleg játszanának?.brk
mekkora egy réti néger vagy te is 😀
Jó ez kezdünk begyorsulni, ma délután nekiugrok a statoknak is, nektek már csak élvezni kell a játék örömeit.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
legalább eltudnálak verni újra 😀 lol
olyan édes, amikor ilyen kis naív vagy :rolleyes: 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Felesleges, szeptemberig ráérünk ezt letolni. Nehogy már az gond legyen, ha heti 1 meccs van. Tavaly is nagyrészt úgy haladtunk, esetleg ott 5 nap tartható volt...

Bears-t nem tudom ki viszi idén, de kérdem tőle, 4. heti meccsünket mikor toljuk le?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
srácok én nem akarok geci, meg ünneprontó lenni, de mi lenne ha csinálnánk egy új és zökkenőmentes ligát, azzal a 15 csapattal akik tényleg játszanának?.brk
Egyetértek az ötlettel,mert ez így nem igazán megy...sajnos
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
srácok én nem akarok geci, meg ünneprontó lenni, de mi lenne ha csinálnánk egy új és zökkenőmentes ligát, azzal a 15 csapattal akik tényleg játszanának?.brk
legalább eltudnálak verni újra 😀

btw Pocs jelentkezz!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
srácok én nem akarok geci, meg ünneprontó lenni, de mi lenne ha csinálnánk egy új és zökkenőmentes ligát, azzal a 15 csapattal akik tényleg játszanának?
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
nálam nem 2010-es,hanem a kb. a mostani állapotokat tükrözi, innen töltöttem amúgy : http://www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=251leksy
mindegy én a 81-es update-t használom!
linket tudsz adni hogy honnan lehetne letölteni, a madden editor 2.0-t? előre is köszönöm!GhostLead
tessék : http://www.filefactory.com/file/cc74c8e/n/NZA_s_Editor_V2.0.zipleksy
Köszi szépen!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Edzo'' vki?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Christian Ponder a Bears ellen a 4. negyed utolsó 4 másodpercében egy 99 yardos TD passzt adott Devin Aromashodu-nak, 20-21es hátránynál! NFL rekord!!😊 KépPingi
Ponder második 99 yardos TD passza ezúttal a Dallas ellen! Kép itt.
több mint 12 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
Ez a 2010-es Roster, ettől van egy jóval jobb is az Footballidiotról az update-81-es ami nem fagy ki!
próbáld ki!!!GhostLead
nálam nem 2010-es,hanem a kb. a mostani állapotokat tükrözi, innen töltöttem amúgy : http://www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=251leksy
mindegy én a 81-es update-t használom!
linket tudsz adni hogy honnan lehetne letölteni, a madden editor 2.0-t? előre is köszönöm!GhostLead
tessék : http://www.filefactory.com/file/cc74c8e/n/NZA_s_Editor_V2.0.zip
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
én ezzel tolom : http://www.filefactory.com/file/c26612d/n/Datman_s_roster.zip
ezzel tuti nem fagy ki + a rookiek-nak is vannak portréképeik + frissített ,,alap" player portrékleksy
Ez a 2010-es Roster, ettől van egy jóval jobb is az Footballidiotról az update-81-es ami nem fagy ki!
próbáld ki!!!GhostLead
nálam nem 2010-es,hanem a kb. a mostani állapotokat tükrözi, innen töltöttem amúgy : http://www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=251leksy
mindegy én a 81-es update-t használom!
linket tudsz adni hogy honnan lehetne letölteni, a madden editor 2.0-t? előre is köszönöm!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Christian Ponder a Bears ellen a 4. negyed utolsó 4 másodpercében egy 99 yardos TD passzt adott Devin Aromashodu-nak, 20-21es hátránynál! NFL rekord!!😊 Kép
több mint 12 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
több szezont le lehet ilyenkor játszani vele? nem fagy ki?GhostLead
én ezzel tolom : http://www.filefactory.com/file/c26612d/n/Datman_s_roster.zip
ezzel tuti nem fagy ki + a rookiek-nak is vannak portréképeik + frissített ,,alap" player portrékleksy
Ez a 2010-es Roster, ettől van egy jóval jobb is az Footballidiotról az update-81-es ami nem fagy ki!
próbáld ki!!!GhostLead
nálam nem 2010-es,hanem a kb. a mostani állapotokat tükrözi, innen töltöttem amúgy : http://www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=251