Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Indítottunk egy XBOX360 Madden 12 ligát.
Jó lenne egy hazai bajnokság!
Akit érdekel: ONLINE FRANCHISE: Pro League 101
Password: comein
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
megtudhatnám, hogy hol lehet letölteni azt a draftot???
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
olyan kérdésem lenne, hogy a 2011-es rosterrel tolom, de superstarnál csak idényt tudok letolni, mert utána a naptárban kiírja hogy error és kész nem tudok napot változtatni. Próbáltam már átigazolni másik csapatba stb... de semmi valaki tudna segíteni?bufon94
Újabb rosterrel csak 1 szezont lehet csinálni. Franchiset nem lehet játszani. Én legalábbis nem találkoztam még olyan rosterrel ami engedett volna új szezont kezdeni franchiseban.Shawn84
amivel mi toljuk azzal tuti megy a franchise, mert már a 3. évemben vagyok, ráadásul '12-es draft classt is tettem bele, így nálam van Luck, Clayborn és RGIII is 😊 😛

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
olyan kérdésem lenne, hogy a 2011-es rosterrel tolom, de superstarnál csak idényt tudok letolni, mert utána a naptárban kiírja hogy error és kész nem tudok napot változtatni. Próbáltam már átigazolni másik csapatba stb... de semmi valaki tudna segíteni?bufon94
Újabb rosterrel csak 1 szezont lehet csinálni. Franchiset nem lehet játszani. Én legalábbis nem találkoztam még olyan rosterrel ami engedett volna új szezont kezdeni franchiseban.Shawn84
hát ezt szomorúan hallom 😕 azért köszönöm a gyors választ!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
olyan kérdésem lenne, hogy a 2011-es rosterrel tolom, de superstarnál csak idényt tudok letolni, mert utána a naptárban kiírja hogy error és kész nem tudok napot változtatni. Próbáltam már átigazolni másik csapatba stb... de semmi valaki tudna segíteni?bufon94
Újabb rosterrel csak 1 szezont lehet csinálni. Franchiset nem lehet játszani. Én legalábbis nem találkoztam még olyan rosterrel ami engedett volna új szezont kezdeni franchiseban.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
olyan kérdésem lenne, hogy a 2011-es rosterrel tolom, de superstarnál csak idényt tudok letolni, mert utána a naptárban kiírja hogy error és kész nem tudok napot változtatni. Próbáltam már átigazolni másik csapatba stb... de semmi valaki tudna segíteni?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Hi .letöltöttem a rostert innen meg a potrékat. Kezdetem egy szezont a KC-vel először ugy emlékszem T. Hailey volt rva az off Playbookhoz de most megint H.EDwards. Örülnék ha megint Haely-s lenne csak az érzett miatt. Valaki tud segíteni?Drabin
állítsd be amikor elkezded a meccset, vagy a profilodban add meg h melyik off meg def playbook legyen az alap és a meccsek előtt válaszd ki a profiltFarky
JÓJÓ, ezt értem, de azóta nincs ilyen hogy Hailey 😀 hiába akarnám beállítani. DE amugy nektek is Hailey volt vagy csak képzedlődtem? 😀Drabin
ha új rostered van akkor változik az is

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hi .letöltöttem a rostert innen meg a potrékat. Kezdetem egy szezont a KC-vel először ugy emlékszem T. Hailey volt rva az off Playbookhoz de most megint H.EDwards. Örülnék ha megint Haely-s lenne csak az érzett miatt. Valaki tud segíteni?Drabin
állítsd be amikor elkezded a meccset, vagy a profilodban add meg h melyik off meg def playbook legyen az alap és a meccsek előtt válaszd ki a profiltFarky
JÓJÓ, ezt értem, de azóta nincs ilyen hogy Hailey 😀 hiába akarnám beállítani. DE amugy nektek is Hailey volt vagy csak képzedlődtem? 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdv.

Most, hogy vége az idénynek leporolom a játékot és hajrá😊

Több kérdésem is lenne:

1., Hall of Frame-ben, ha játszom, elkészítem a játékost, edzések, draft és végre ott vagyok kedvenc csapatom kezdő RB-jeként, de be lehet valahogy állítani, hogy csak az én emberem irányítsam? Csak a szünet menü USER/CPU? Mert, ha nem vagyok a pályán akkor is én irányítok, én indítom QB-t és én mondom meg hova legyen a passz vagy pl. a defence-nél is, bár ott, ha hozzá sem érek dolgoznak maguktól!

2., Magyarosítást gondolom ne is keressek?!

3., Szabad ügynökök, Franchise módban hol találom meg őket?

Köszönöm szépen! Go Vikings!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Off, szóval jöhet pm-ben is a válasz, de miért van ekkora közös halmaza a pankrációt kedvelőknek, és az eagles drukkereknek? Az egyik pankrátor egykori eagles játékos?Lance
Deny és Raven azért nem akkora nagy halmaz 😀 😀
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Hy.Csak annyit szeretnek h javitsa'tok mar ki legyszives a statom😊!Mivel -49ben voltam es 42-35re nyertem es ha 7et levonsz belole 42 lessz nem 43.😊))).Thxwallacepro
Hi. Ha a pfc fülre gondolsz, ott még csak az első 2 mérkőzésed alapján van fent a statod. A hétvégén az addig lejátszott mérkőzések statját frissítettem a két tabella fülön. Most hétvégére remélem a maradék week 3 as mérkőzéseket le tudjátok bonyolítani, aztán azokat is felviszem (vagy más, ha lesz hozzá kedve/ideje), a week 4 et csak utána kellene szerintem felvinni, ha majdnem mindegyik mérkőzést lejátszottátok belőle, hogy legalább láthassuk jelenleg mi a helyzet. Persze ha a commish is egyet ért ezzel 😊

Raven: bocs, nem tudtam hogy innen van a neved , én automatikusan a ravensre asszociáltam 😛 Off, szóval jöhet pm-ben is a válasz, de miért van ekkora közös halmaza a pankrációt kedvelőknek, és az eagles drukkereknek? Az egyik pankrátor egykori eagles játékos?
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
A nicked Raven17 😛Lance
mert 17 a kedvenc száma és pankrátor 😀shawnka
Helyes a válasz. 😀
több mint 12 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
Hi.lenne egy kérdésem.,,creált" playbookot hogyan tudok használni franchise-ban???
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Hi .letöltöttem a rostert innen meg a potrékat. Kezdetem egy szezont a KC-vel először ugy emlékszem T. Hailey volt rva az off Playbookhoz de most megint H.EDwards. Örülnék ha megint Haely-s lenne csak az érzett miatt. Valaki tud segíteni?Drabin
állítsd be amikor elkezded a meccset, vagy a profilodban add meg h melyik off meg def playbook legyen az alap és a meccsek előtt válaszd ki a profilt

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hy.Csak annyit szeretnek h javitsa'tok mar ki legyszives a statom😊!Mivel -49ben voltam es 42-35re nyertem es ha 7et levonsz belole 42 lessz nem 43.😊))).Thx
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hi .letöltöttem a rostert innen meg a potrékat. Kezdetem egy szezont a KC-vel először ugy emlékszem T. Hailey volt rva az off Playbookhoz de most megint H.EDwards. Örülnék ha megint Haely-s lenne csak az érzett miatt. Valaki tud segíteni?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
A nicked Raven17 😛Lance
mert 17 a kedvenc száma és pankrátor 😀
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
A nicked Raven17 😛
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
már be is írhatjátok a nevem mellé a Philadelphia Eagles-t. 😀 (na nem mint ha velük jobb lennék, sőt a bal kezes Vick-el még szarabb is leszek, de legalább a kedvenc csapatommal leszek. 😀😀)Raven17
Hmm, ahhoz képest, hogy kedvenc, nem sokat írsz a topikban 😀 Vagy csak én vagyok ilyen ultravak? 😀
Amúgy meg Philly lehet nyugodtan a tied 😉 Szegények tulaj nélkül maradnak úgyis 😀Eazzy
Igen, mert inkább csak olvasgatom a topicot. Nem vagyok olyan nagy szakértő, meg új hírekkel se tudok szolgálni, hülyeségeket meg nem akarok írni. 😀
Ravennek mondjuk a nickjéből sem az jön le hogy Eagles drukker lenne 😊Rataxes
Mikor regisztráltam még nyár vége felé akkor asszem egy Eagles logó volt kint. Aztán utána kb. egész szezon alatt Vick volt + aláírásban is ott virított Asante. (bár csak a rookie fantasy ligába írogattam szóval sokan nem láthattak. 😀)
Most meg azért a Carolina van berakva, mert a ligában velük vagyok. 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
már be is írhatjátok a nevem mellé a Philadelphia Eagles-t. 😀 (na nem mint ha velük jobb lennék, sőt a bal kezes Vick-el még szarabb is leszek, de legalább a kedvenc csapatommal leszek. 😀😀)Raven17
Hmm, ahhoz képest, hogy kedvenc, nem sokat írsz a topikban 😀 Vagy csak én vagyok ilyen ultravak? 😀
Amúgy meg Philly lehet nyugodtan a tied 😉 Szegények tulaj nélkül maradnak úgyis 😀Eazzy
Én is csak olvasom a csapattopicot, nem tudok túl sok használható infót hozzátenni a társalgáshoz, agyatlankodni meg nem akarok 😊 Ravennek mondjuk a nickjéből sem az jön le hogy Eagles drukker lenne 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
már be is írhatjátok a nevem mellé a Philadelphia Eagles-t. 😀 (na nem mint ha velük jobb lennék, sőt a bal kezes Vick-el még szarabb is leszek, de legalább a kedvenc csapatommal leszek. 😀😀)Raven17
Hmm, ahhoz képest, hogy kedvenc, nem sokat írsz a topikban 😀 Vagy csak én vagyok ilyen ultravak? 😀
Amúgy meg Philly lehet nyugodtan a tied 😉 Szegények tulaj nélkül maradnak úgyis 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
...úgyhogy lejátszottuk mi is, ez van srácok.
végig szoros, fordulatos meccs, 42-35 lett oda, a végén az egyenlítő drive-omnál félpályán 4th downra Rivers mindkettőnk szerint megfutotta a 1st downt, de a bírók nem adták meg, challenge-elni nem lehetett két percen belül, vissza meg nem nézték "maguktól".... pedig ott még lett volna 1 percem hogy megtegyek 50 yardot, aztán mehettünk volna OT-be. de hát ez van.kaszo
Szar a madden fizikája. Rengetegszer eléri a labda a 1st down vonalat, de nem adják meg, még challange után sem. Biztos a leért testrészt nézi a program 😊Lance
Én az ilyeneket úgy szoktam felfogni, hogy biztos a programnak van igaza - elvégre "Ő" ugye konkrétan belelát saját magába, mi meg csak egy elavult, 2008-ban készült, kis felbontású grafikát látunk ami laggol/bugos, így egy-egy ilyen "félrejelenítés" is bőven benne lehet 😊
Ezért nem is értem az ilyen "tuti fumble volt baszdmeg", meg "nem láttam semmiféle Pesszinter Ferencet" típusú kifogásokat, hadd tudja már jobban a program hogy mi történik benne 😀Rataxes
mert a labda majdnem két yarddal, de még az elsőként leérő testrész is legalább 1 yarddal simán átment a vonalon, teljes testével a vonal túloldalán esett össze Rivers 😊 és nem laggolt 😛
és hát nyilván bosszantó mikor egy ilyen jeleneten megy el végleg a meccs, akkor inkább nyomjak rossz gombot véletlen, és legyen interception, mint ez.
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Fölösleges fényezned. 😀 A 2. félidőben simán agyon vertél. Passz elleni védelem katasztrófa volt. Az egyetlen pozitívum, hogy Stewart jól nyomta meg Newton is csak a legvégén adta el a labdát amikor már mindegy volt.
Védelem nélkül viszont nem fogok meccseket nyerni szóval a következő szezonra (ha lesz) már be is írhatjátok a nevem mellé a Philadelphia Eagles-t. 😀 (na nem mint ha velük jobb lennék, sőt a bal kezes Vick-el még szarabb is leszek, de legalább a kedvenc csapatommal leszek. 😀😀)Raven17
bezzeg ellenem mindig jó a védelmed 😛 😀eaglesmcnabb
😀 Az még szezon előtt volt, akkor még jó volt, mióta nem játszok veled edzőmeccseket azóta szar lett. 😀 (még jó, hogy már csak 3 meccs a 7. hétig... 😊 😛)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fölösleges fényezned. 😀 A 2. félidőben simán agyon vertél. Passz elleni védelem katasztrófa volt. Az egyetlen pozitívum, hogy Stewart jól nyomta meg Newton is csak a legvégén adta el a labdát amikor már mindegy volt.
Védelem nélkül viszont nem fogok meccseket nyerni szóval a következő szezonra (ha lesz) már be is írhatjátok a nevem mellé a Philadelphia Eagles-t. 😀 (na nem mint ha velük jobb lennék, sőt a bal kezes Vick-el még szarabb is leszek, de legalább a kedvenc csapatommal leszek. 😀😀)Raven17
Azért ebben az is közrejátszik hogy a Panthers secondary nem éppen veretes, szóval nem kizárólag a te hibád a rossz passz elleni védekezés.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Fölösleges fényezned. 😀 A 2. félidőben simán agyon vertél. Passz elleni védelem katasztrófa volt. Az egyetlen pozitívum, hogy Stewart jól nyomta meg Newton is csak a legvégén adta el a labdát amikor már mindegy volt.
Védelem nélkül viszont nem fogok meccseket nyerni szóval a következő szezonra (ha lesz) már be is írhatjátok a nevem mellé a Philadelphia Eagles-t. 😀 (na nem mint ha velük jobb lennék, sőt a bal kezes Vick-el még szarabb is leszek, de legalább a kedvenc csapatommal leszek. 😀😀)Raven17
bezzeg ellenem mindig jó a védelmed 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!